Πρόβλημα με το Instagram

Nikoleta_Giann2003

Νεοφερμένος

Η Nikoleta_Giann2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά ο λογαριασμός μου στο Instagram απενεργοποιήθηκε από το Instagram μέχρι 2021-07-09.Αυτο είναι 9 Ιουλίου έτσι?έχει πάει 10 Ιουλίου και δεν έχει διορθωθεί ακόμα .Έχουν απενεργοποιηθεί όλα δεν μπορώ να κάνω τίποτα .Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε εσάς?πως διορθωθηκε?
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μπορε ί να είναι 7 Σεπτέμβρη ...

Συμφωνώ.Στην Αμερική έχουν μια τάση να βάζουν πρώτα το μήνα και μετά την ημέρα.
Θα ήταν αν η ημερομηνία ήταν γραμμένη 09/07/2021. Εφόσον είναι γραμμένο το έτος πρώτα τότε είναι 9 Ιουλίου.

Παιδιά ο λογαριασμός μου στο Instagram απενεργοποιήθηκε από το Instagram μέχρι 2021-07-09.Αυτο είναι 9 Ιουλίου έτσι?έχει πάει 10 Ιουλίου και δεν έχει διορθωθεί ακόμα .Έχουν απενεργοποιηθεί όλα δεν μπορώ να κάνω τίποτα .Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε εσάς?πως διορθωθηκε?
Αν δεν το έχεις λύσει ακομα επικοινώνησε με το instagram. Μόνος του απενεργοποιήθηκε ή εσύ ζήτησες να απενεργοποιηθεί;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
κάποιος μπήκε στον λογαριασμό μου στο ινστα (δεν έχω ιδέα πως και γιατί) και πάλι καλά πρόλαβα να το απενεργοποιήσω πριν αλλάξω κωδικό και email. Ξέρετε για πόσες μέρες μπορώ να το έχω σε προσωρινή απενεργοποίηση; Προς το παρόν έφτιαξα έναν άλλον λογαριασμό
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
κάποιος μπήκε στον λογαριασμό μου στο ινστα (δεν έχω ιδέα πως και γιατί) και πάλι καλά πρόλαβα να το απενεργοποιήσω πριν αλλάξω κωδικό και email. Ξέρετε για πόσες μέρες μπορώ να το έχω σε προσωρινή απενεργοποίηση; Προς το παρόν έφτιαξα έναν άλλον λογαριασμό
Γιατί υπάρχει προθεσμία;
Α μη μου λες τέτοια, γιατί εδώ και πολύ καιρό το έχω κλειστό και ενημερώνομαι από άλλους.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Γιατί υπάρχει προθεσμία;
Α μη μου λες τέτοια, γιατί εδώ και πολύ καιρό το έχω κλειστό και ενημερώνομαι από άλλους.
Α δεν ξέρω, για αυτό ρωτάω 😅 μπορώ να το κρατήσω απενεργοποιημένο και για μήνες δηλαδή;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Α δεν ξέρω, για αυτό ρωτάω 😅 μπορώ να το κρατήσω απενεργοποιημένο και για μήνες δηλαδή;
Λογικά. Οταν τον απενεργοποίησα δε διάβασα πουθενά να έχει όριο. Τώρα αν δεν το πήρε το μάτι μου τι να πω...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που μου βγάζει από κάτω και δεν μπορώ να απαντήσω στην συνομιλία ενώ ο συνομιλητής μπορεί να μου μιλήσει; δεν του βγάζει κάτι για να με αποδεχτεί
IMG_20231201_215450.jpg
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,230 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που μου βγάζει από κάτω και δεν μπορώ να απαντήσω στην συνομιλία ενώ ο συνομιλητής μπορεί να μου μιλήσει; δεν του βγάζει κάτι για να με αποδεχτεί
View attachment 126468
Εσύ πρέπει να τον/την αποδεχτείς εαν εκείνος ή εκείνη σου έστειλε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top