[Πρόταση] Δυνατότητα επιλογής των smilies που θα εμφανίζονται ως πρώτη επιλογή

Καλή η ιδέα;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 2 22.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκέφτηκα την ιδέα να μπορείς να ταξινομήσεις εσύ ποια smilies θα εμφανίζονται εδώ: https://prntscr.com/7aeb6v
Έχω μερικά τα οποία δε χρησιμοποιώ καθόλου και θέλω να τα αλλάξω με κάποια που χρησιμοποιώ πολύ συχνά. Για πείτε, είναι καλή η πρότασή μου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλά που είσαι και εσύ βρε Άντυ και ασχολείσαι με τα τεχνικά θέματα και την ''Verbesserung'' ( δεν μου έρχεται στα ελληνικά τώρα) του σάιτ... Όλοι οι άλλοι μόνο τα πολιτικά και το σχολείο σκέφτονται :(

Μπράβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά που είσαι και εσύ βρε Άντυ και ασχολείσαι με τα τεχνικά θέματα και την ''Verbesserung'' ( δεν μου έρχεται στα ελληνικά τώρα) του σάιτ... Όλοι οι άλλοι μόνο τα πολιτικά και το σχολείο σκέφτονται :(

Μπράβο
Σε άλλo forum [δεν αναφέρω όνομα] γίνεται το αντίθετο! :eek: Πρίζουν όλοι την τεχνική ομάδα με ιδεές για το παιχνίδι το οποίο αφορά και τα υπόλοιπα θέματα δεν αφορούν κανέναν. Μια χαρά είναι εδώ ;)! Απλά πρέπει να βασιζόμαστε στην ισοζυγία κι όχι να αφιερωνόμαστε μόνο σε ένα πράγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα παρακαλούσε εάν οι περισσότεροι ψήφοι είναι "ναι" να πραγματοποιηθεί η ιδέα μου (αν γίνεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα ναι, θεωρώ πως δεν είναι κακή ιδέα. Ωστόσο, αν είναι δύσκολη η πραγμάτωσή της, θεωρώ πως δεν έχει ιδιαίτερη βαρύτητα και δεν αποτελεί πρόβλημα για τους χρήστες η παρούσα εμφάνιση των smilies. Αν είναι εύκολη, βεβαίως, γιατί όχι; Η μη υπερβολική εξατομίκευση δεν είναι κακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Συμφωνω και εγω. Λογικα θα υπαρχει καποιος τροπος να κανουν track ποια emoticons χρησιμοποιουνται συχνοτερα ωστε να μπουν πρωτα στην λιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε λίγες μέρες κλείνει η δημοσκόπιση. Φροντίστε να έχετε ψηφίσει μέχρι τις 6/6/15 ώρα 18:21... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ για την ιδέα.

Έχει σταλεί στους τεχνικούς του σιτε για να διερευνήσουν εάν μπορεί να γίνει και θα πράξουν ανάλογα.

Εκ μέρος της ΟΔ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top