Σε τι φάση είστε στα επαγγελματικά σας;

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Είστε ικανοποιημένοι με την εργασία σας;
Όσοι έχετε κάνει σπουδές και ζείτε και Ελλάδα, ασχολείστε με το αντικείμενο σας;


Γενικά πείτε ο,τι θέλετε πάνω στο θέμα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,066 μηνύματα.
άλλο σπούδασα, άλλα κάνω. βασικά ασχολούμαι με 3 διαφορετικά αντικείμενα, άσχετα με τις σπουδές μου και έχω μπλέξει τα μπούτια μου.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Είμαι από αυτές που ασχολούμαι με το αντικείμενο σπουδών μου. Σε γενικές γραμμές, προς το παρόν, ευχαριστημένη είμαι. Το τι μέλει γενέσθαι, θα δείξει.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,523 μηνύματα.
Ασχολουμαι με παρα πολλα...και αυτο φυσικα απο επιλογη μου
αλλα οσο αφορα το θεμα δουλειας μου ειμαι σταθερα στο αντικειμενο που σπουδασα στον τομεα υγειας. Ευχαριστημενη γιατι αγαπω αυτο που κανω και μονο
πλεον τι να πεις για την Ελλαδα αν δουλευεις εδω..χασιμο χρονου και να το συζητησω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Να απαντήσω κι εγώ.
Έχω κάνει σπουδές. Τα τελευταία χρόνια απασχολούμαι με παρόμοιες εργασίες σε σχέση με το αντικείμενο ή και τελείως άσχετες.
Δε θα έλεγα ότι είμαι ικανοποιημένη ακόμα καθώς δεν έχουν ανταμειφθει οι κόποι μου και δε ξέρω για πόσο ακόμα θα δούλευω αλλού για αλλού. 😝
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
άλλο σπούδασα, άλλα κάνω. βασικά ασχολούμαι με 3 διαφορετικά αντικείμενα, άσχετα με τις σπουδές μου και έχω μπλέξει τα μπούτια μου.
Μια από τα ίδια!😅

Εγώ τώρα μπορώ να πω ότι ξεκίνησα να δουλεύω κανονικά (οι προηγούμενες παντελώς ασχετες δουλειές για το μεροκάματο ως φοιτήτρια δεν πιάνονται).
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,066 μηνύματα.
Μια από τα ίδια!😅

Εγώ τώρα μπορώ να πω ότι ξεκίνησα να δουλεύω κανονικά (οι προηγούμενες παντελώς ασχετες δουλειές για το μεροκάματο ως φοιτήτρια δεν πιάνονται).

ποια είσαι συ πάλι;;; :rant:
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Δουλευω πανω στο αντικειμενο μου και εκτος. 2 δουλειες :laugh:
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το επάγγελμα μου, προετοιμάζομαι για πανελλήνιες!!
 

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top