Ταξίδια στο Αιγαίο

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ποιος είναι ο αγαπημένος σας ταξιδιωτικός προορισμός στο Αιγαίο;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμμ εξαρταται....

τι ψάχνεις;

καποιο νησί μικρο που μπορείς να γυρίσεις με λεωφορείο πχ;
καποιο νησί με κόσμο ή πιο ήσυχο;
κάποιο σχετικά οικονομικό;
σε ενδιαφέρουν κυρίως οι παραλίες, τα αξιοθέατα, η φυσική ομορφιά και οι δραστηριότητες ή απλώς οργανωμένες παραλίες και μπαράκια;

Θα έλεγα μια μέση λύση και πολύ αγαπημένη είναι η Μήλος (έχει και τις ωραιότερες παραλίες από τις κυκλαδες..μόνο δυο οργανωμένες-στα συν αυτό για μενα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποιος είναι ο αγαπημένος σας ταξιδιωτικός προορισμός στο Αιγαίο;
Ροδος, καλυμνος, λερος, πατμος, νισυρος, αστυπαλαια, ψεριμος, κως, κυθνος, αμοργος, θασος, κρητη και ολα τα υπολοιπα που δεν εχω παει ακομα😂👍για αιγαιο ετσι γιατι εχει και το ιονιο ωραια νησια κεφαλλονια, ζακυνθος, λευκαδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ θα πω οτι η Αντίπαρος μαζί με την Πάρο μου άρεσαν πολύ :D. Η Νάξος,ωραία επίσης αλλά μεγάλο νησάκι.Μήλος πανέμορφη αλλά είναι πιο πολύ για ζευγαράκια.Σίφνος πανέμορφο νησί και ήσυχο <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top