Τι ψηφιακές συνδρομές έχετε και πόσο στοιχίζουν;

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
1648758523793.png



Οι ψηφιακές συνδρομές έχουν μπει για τα καλά στη ζωή μας. Λίγο πολύ όλοι έχουμε κάποιες. Εσύ τις συνδρομές πληρώνετε;


iCloud τα 50gb - 0.99€/μήνα
Αpple Arcade - 49.99€/χρόνο
Apple TV+ 0 ευρώ (λόγω αγορά Apple συσκευής)
nintendo switch online 12 month - Το απλό όχι το premium - 15.00€/χρόνο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Spotify φοιτητικό - 3.49 ευρώ το μήνα :P<3
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τιμές δεν θυμάμαι...
Netflix
Xbox pass
Google 1 100GB
Spotify
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Netflix - 14/μήνα αλλά μου τα βάζουν μετά μαζεμένα οι υπόλοιποι,
Cinobo - 8/μήνα
Flo Premium - 18/έτος με προσφορά
και Spotify Duo - 10/μήνα
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Φοιτητικό σποτιφαι 6,5Ε
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.
View attachment 99915


Οι ψηφιακές συνδρομές έχουν μπει για τα καλά στη ζωή μας. Λίγο πολύ όλοι έχουμε κάποιες. Εσύ τις συνδρομές πληρώνετε;


iCloud τα 50gb - 0.99€/μήνα
Αpple Arcade - 49.99€/χρόνο
Apple TV+ 0 ευρώ (λόγω αγορά Apple συσκευής)
nintendo switch online 12 month - Το απλό όχι το premium - 15.00€/χρόνο
Στο Αpple TV μπορείς να δεις και ξένα κανάλια; Μπορώ να δω Γαλλοφωνα κανάλια από όλο τον κόσμο;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Στο Αpple TV μπορείς να δεις και ξένα κανάλια; Μπορώ να δω Γαλλοφωνα κανάλια από όλο τον κόσμο;
Όχι μόνο on demand σειρές και ταινίες.

Θα μετάδοσει και baseball αλλα δεν ξέρω αν θα το δέιξει στην Ελλάδα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.
Άρα κακώς γράφουν TV στο όνομα. Το μπέιζμπολ ⚾ έτσι κι αλλιώς μου είναι παντελώς αδιάφορο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Άρα κακώς γράφουν TV στο όνομα. Το μπέιζμπολ ⚾ έτσι κι αλλιώς μου είναι παντελώς αδιάφορο.
Αυτή πλέον η TV.

Στα μεγάλα grandslam του τενις πληρώνω και 5 ευρώ Eurosport player. Πρόσβαση σε όλα τα γήπερα και στους μεγάλους αγώνε με ελληνική μετάδοση.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,746 μηνύματα.
Τίποτα, δεν υπάρχουν λεφτά για ψηφιακές συνδρομές.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Netflix, spoify και αναγκαστικά για την εργασια μου τη NOMOS.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τιμές δεν θυμάμαι...
Netflix
Xbox pass
Google 1 100GB
Spotify
Τιμές με την σειρά (μήνα):
$17
$17
$1.5 (6μηνες, μετά θα πάει 3 νομίζω)
$10

Το Spotify για κάποιον λόγο με εκνευρίζει και σκέφτομαι να βάλω YouTube music. Ποια η γνώμη σας;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο Αnt1 μπαίνει στην λογική των συνδρομητικών υπηρεσιών με το ant1+. Οι σειρές θα μένους 30 μέρες στο lite app και έπειτα θα μπορείς να τις δει μόνο στο συνδρομητικό. Η τιμή της συδρομής έχει οριστεί στις 7.99 ευρώ (4.99 για τους 3 πρώτους μήνες). Ίσως την πάρω όταν έχει το Μουντιάλ για να βλέπω πρόσθετο περιεχόμενο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top