Τραγούδια για χωρισμένους

_Σταύρος_

New member

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλές υποκατηγορίες στο θέμα μουσική αλλά για τους χωρισμένους δεν βρήκα κάτι κι αυτό το βρίσκω να είναι άδικο...
Όλοι είμαστε χωρισμένοι εννοείται αλλά το θέμα απευθύνεται κυρίως σε όσους τελούν ακόμα υπό την επήρεια του χωρισμού κι επειδή οι χωρισμένοι δεν... γιορτάζουνε ποτές, ας τους αφιερώσουμε αυτό το θρεντ :(

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,009 μηνύματα.
Έχω αφήσει εγώ αναπάντητο thread σχετικό με τραγούδια; Πώς κι έτσι; :lol:

Νο. 1 comforting song: Επιτέλους - Γαρμπή, Θεοδωρίδου

Λοιπά ελληνικά:

Στιγμή - Θεοδωρίδου

Φταις - Ανδρέας Σταμος (Το καλύτερο comment section του YouTube, btw).

Μάτι δεν κατάφερα να κλείσω - Λεμπέσης

Θα θελα - Βανδή (Αγαπάμε Δεσποινάκι)

Μπορεί - Πυξ Λαξ

_Σταύρος_

New member

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.
Επ, ενδιαφέρον θέμα αυτό, που το ανακάλυψες :confused:

Θα συνεισφέρω κι εγώ με ένα τραγούδι του συνονόματου Ξαρχάκου σε ποίηση του Λευτέρη Παπαδόπουλου και μια σπάνια ερμηνεία από τον Γιωργάρα.
Είναι από αυτά που δεν τα βρίσκεις σε ....αναζήτηση γούγλη, αν δεν "ξέρεις" ;)

giannhs2001

Well-known member

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,323 μηνύματα.
Έλα να βλέπω τα παλιά καλά

- Θα ξανάρθεις /Δανάη Στρατηγοπούλου 1977

Προτείνω.

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,886 μηνύματα.

Fast

Well-known member

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,210 μηνύματα.

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,886 μηνύματα.

Lady M

Well-known member

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Μαρίνος (Ευρώπη). Έχει γράψει 763 μηνύματα.

Διαχρονική αξία! :hi:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,732 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,732 μηνύματα.

Hacker13

Active member

Ο Hacker13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 650 μηνύματα.
Όλοι είμαστε χωρισμένοι εννοείται

Εγώ προσωπικά δεν είμαι χωρισμένος.Βέβαια δεν είχα σχέση ποτέ ούτε παντρεύτηκα για να πάρω διαζύγιο.

Πάντως βλέπω ακούτε ελληνικά τραγούδια.Εγώ μόνο ξενόγλωσσα κυρίως αγγλόφωνα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια