Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Screenshot_20240411_122357_Gallery.jpg

Χαρά και τσαχπινιά 😎
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Γκρρρ, μας έχετε πάρει το κεφάλι με τα ντάμπα ντούμπα... :P

1712830596505.png

1712830633468.png


Αλλά είμαι καλό κατά βάθος...

1712830691565.png
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Γκρρρ, μας έχετε πάρει το κεφάλι με τα ντάμπα ντούμπα... :P

View attachment 131526
View attachment 131527

Αλλά είμαι καλό κατά βάθος...

View attachment 131528
Είναι αλεπουδακι mix; Πώς τον λένε; Τί ηλικία έχει; Τον έχεις κουρεψει ή έχει τόσο κοντό τρίχωμα;

View attachment 131523
Χαρά και τσαχπινιά 😎
Μεγάλωσε το μωρό αυτό! Λέω ότι θα γίνει σαν τη δική μου στα 22 κιλά. Πόσων μηνών είναι τώρα; Δώστου φιλάκι!!! 💜
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Εκτορακος ❣️❣️❣️ τι μπουκιτσα είναι αυτή;;
Του πήραμε και καινούριο κολάρο ❤️
Screenshot_20240411_144650_Gallery.jpg

Μεγάλωσε το μωρό αυτό! Λέω ότι θα γίνει σαν τη δική μου στα 22 κιλά. Πόσων μηνών είναι τώρα; Δώστου φιλάκι!!!
Θα του δώσω! ❤️ είναι σχεδόν 5 μηνών. Μεσαίος θα γίνει είχε κοντή μαμά. Κάπου στα 10-15 κιλα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Είναι αλεπουδακι mix; Πώς τον λένε; Τί ηλικία έχει; Τον έχεις κουρεψει ή έχει τόσο κοντό τρίχωμα;
Είναι ημίαιμο, πίντσερ με κάτι άλλο (ίσως κοκόνι).
Με βάση όσα είπε η κτηνίατρος όταν το υιοθέτησα, είναι 9μιση, 10 χρονών. Τον έχω μια πενταετία.
Όχι, είναι το φυσικό του, κοντότριχο λούτρινο ζωάκι. :D
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Είναι ημίαιμο, πίντσερ με κάτι άλλο (ίσως κοκόνι).
Με βάση όσα είπε η κτηνίατρος όταν το υιοθέτησα, είναι 9μιση, 10 χρονών. Τον έχω μια πενταετία.
Όχι, είναι το φυσικό του, κοντότριχο λούτρινο ζωάκι. :D
Να το χαίρεσαι το μωρό! :)
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Screenshot_20240417_132237_Gallery.jpg

Σήμερα λίγο νυσταζουμε ❤️
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
IMG_2030.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top