Χρήση freedom pass

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πραγματικά δεν ξέρω που να το χρησιμοποιήσω... Καλό είναι και να μείνει καμιά φορά στην άκρη δεν ξέρεις.. Εσείς που το χρησιμοποιήσατε; Π.χ θέατρα σινεμά; Δεν πάω ειδικά τώρα αν και έχω εμβολιαστεί.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,788 μηνύματα.
Άσε φίλε, ούτε βιβλία δεν μπορούμε να αγοράσουμε να'ουμε. Πρέπει το κράτος να ελέγχει μέχρι και τις αγορές μας.

Μόνο σε αυτά που ανέφερες και σε μέσα μαζικής μεταφοράς επίσης.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Και στο efood μπορεί να χρησιμοποιηθεί 😂
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Επίσης εμενα στην εφαρμογή λέει ότι λήγει τον Δεκέμβριο η κάρτα οποτε να το έχετε υπόψιν μην το χάσετε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,788 μηνύματα.

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Εμένα που μου είναι τέρμα άχρηστο τι να πω.
Βασικά ήταν μια χαζομάρα που το βάλανε για ταξίδια κτλ γιατί δεσμεύει πολύ. Αν κάποιος δεν έχει λεφτά για διακοπές με τα 150€ δεν μπορεί να πληρώσει και πολλά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι για αυτό ρωτάω..
Η λύση είναι 1 και ονομάζεται efood 😂
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βασικά ήταν μια χαζομάρα που το βάλανε για ταξίδια κτλ γιατί δεσμεύει πολύ. Αν κάποιος δεν έχει λεφτά για διακοπές με τα 150€ δεν μπορεί να πληρώσει και πολλά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η λύση είναι 1 και ονομάζεται efood 😂
Ε ναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και ταξίδι τώρα πού να πάω πού????? 😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμα έχω κάνει παραγγελίες με τη Mastercard τώρα την έβγαλα... Ας χρησιμοποιήσω το χαρτζιλίκι του (απαγορευμένο).
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βρε παιδιά πώς τη δέχεται εσάς τη Freedom Pass το efood εμένα μου βγάζει άκυρο λόγω κατηγορίας εμπόρου...
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Βρε παιδιά πώς τη δέχεται εσάς τη Freedom Pass το efood εμένα μου βγάζει άκυρο λόγω κατηγορίας εμπόρου...
Εγώ στο iPhone το πρόσθεσα στο Wallet και τη χρησιμοποιώ σαν χρεωστική. Αν έχεις Android δεν ξέρω πως γινεται
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι android έχω θα δω..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top