[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Μπορουμε να εχουμε και χιονια παρακαλω;:bunny:




:hehe:
haha τα χιόνια ανεβάζουν πολύ το CPU usage του επισκέπτη, δεν ξέρω αν έχει επινοηθεί κάτι πιο αποδοτικό στις μέρες μας :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,319 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
haha τα χιόνια ανεβάζουν πολύ το CPU usage του επισκέπτη, δεν ξέρω αν έχει επινοηθεί κάτι πιο αποδοτικό στις μέρες μας :P
Πριν 100 χρόνια... Πλέον μέχρι και τα κινητά έχουν καλύτερο επεξεργαστή :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,004 μηνύματα.
Καλημέρα! Πιστεύω θα ήταν ωραίο αν και στο esteki υπήρχε σα banner πάνω πάνω αυτό το μπλε φόντο σα το ischool
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Προτείνω να επαναφέρετε το chat archive στην προηγουμενη μορφή του 😊
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καπου καπως καποτε πηρε το ματι μου μια υπονοια για revival του ραδιοφωνου και θυμηθηκα τα νιατα μου (συγκεκριμενα νομιζω ημουν 13?)
Ν Τ Ο Υ Ι Τ!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
καπου καπως καποτε πηρε το ματι μου μια υπονοια για revival του ραδιοφωνου και θυμηθηκα τα νιατα μου (συγκεκριμενα νομιζω ημουν 13?)
Ν Τ Ο Υ Ι Τ!
Ελααααααααα ρε κι εγώ το ψήνω άπειρα 😍😍😍 να κάνουμε καί εκπομπές με δύο άτομα, θεματικές κλπ γέλιο θα έχει
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ελααααααααα ρε κι εγώ το ψήνω άπειρα 😍😍😍 να κάνουμε καί εκπομπές με δύο άτομα, θεματικές κλπ γέλιο θα έχει
ΝΑΙ.
παρακαλω.

(ειμαι σιγουρη οτι θα καταληξει σαν τις εκπομπες στον τηλεβοα αλλα αυτο με κανει να το θελω ακομα περισσοτερο)
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ΝΑΙ.
παρακαλω.

(ειμαι σιγουρη οτι θα καταληξει σαν τις εκπομπες στον τηλεβοα αλλα αυτο με κανει να το θελω ακομα περισσοτερο)
εγώ ήδη πρότεινα εκπομπή φάση Ανίτα Πάνια με Ανίτα την Αγάπη! Αχ ναι θέλω καλτιλα Νεφέλη το θέλω πάρα πολύ!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγώ ήδη πρότεινα εκπομπή φάση Ανίτα Πάνια με Ανίτα την Αγάπη! Αχ ναι θέλω καλτιλα Νεφέλη το θέλω πάρα πολύ!
ΑΧ ΝΑΙ

το οραματιζομαι ηδη
Δηλαδή πως θα είναι αυτό ?
πολυ ευκολα
αφιερωσεις
σε ποιον το αφιερωνετε και τις σας εκανε και με μια απλη αθωα ερωτηση αρχιζουν ολα
μπορεις να εχει και βραδια θεματικη τυπου "μισητοι παλιοι συμμαθητες τι τους αφιερωνετε"
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
να κανω μια προταση; Γινεται να μπει περιορισμος λεξεων σε καθε ποστ; Οπως πχ στο τουιτερ; Ορισμενοι απλωνουν συνεχως σεντονια και κουραζουν παρα πολυ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
να κανω μια προταση; Γινεται να μπει περιορισμος λεξεων σε καθε ποστ; Οπως πχ στο τουιτερ; Ορισμενοι απλωνουν συνεχως σεντονια και κουραζουν παρα πολυ.

Ναι, λογικά δε θα γίνει αυτό που γίνεται και στο τουιτερ, δηλαδή 1/7, 2/7... 7/7 και πάει λέγοντας. Εκεί να δεις χαμό :P
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
να κανω μια προταση; Γινεται να μπει περιορισμος λεξεων σε καθε ποστ; Οπως πχ στο τουιτερ; Ορισμενοι απλωνουν συνεχως σεντονια και κουραζουν παρα πολυ.
ακομα καλυτερα και μονο εικονες
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
να κανω μια προταση; Γινεται να μπει περιορισμος λεξεων σε καθε ποστ; Οπως πχ στο τουιτερ; Ορισμενοι απλωνουν συνεχως σεντονια και κουραζουν παρα πολυ.
Εσείς οι γυναίκες, παθαίνετε κάτι.
Σας πιάνει ένα μπούρου μπούρου και ξημερώνεστε...
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Προτείνω μια εκπομπή με τίτλο <<Το Δικαστήριο >>

Όπου εκεί θα γίνονται τα μπιφ όπως αυτά γίνονται στα θρεντ .

Θα βγαίνουν οι αντίστοιχες ομάδες που κοντραρουν και με στοιχεία θα γίνεται ένα Δικαστήριο

Στο τέλος οι δικαστές .....άμα είναι η ΟΔ θα είναι ακόμα καλύτερο :lol: .....θα κρίνουν κάθε θέμα και θα αποδώσει δικαιοσύνη ή ποινές αντίστοιχα στο κάθε γκρουπ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,345 μηνύματα.
Νομίζω οτι πρέπει να προστεθεί μια "αντιδραση" , ενα ίμοτζι (δεν ξερω πως να σας το εξηγήσω εννοω εκει που ειναι η καρδούλα κτλ) που να δηλώνει αποκλειστικα ειρωνικό γέλιο, ετσι ωστε να αποφεύγονται παρεξηγήσεις και ασάφειες.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top