First Dates (2024) - Star TV

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,601 μηνύματα.
Μ'αρέσει που δείχνει το χέρι διαρκώς για να καμαρώσουμε το τατουάζ μανίκι του χδ.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Αυτή η φωνή του λες και μολις ξύπνησε και βαριέται μου την σπαει
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Αυτή η φωνή του λες και μολις ξύπνησε και βαριέται μου την σπαει
Πες το, μην ντρέπεσαι. Σαν μαστούρης.
Όποτε τον ακούω θέλω να του δώσω μία ξεγυρισμένη μπας και αρχίσει να μιλάει σαν άνθρωπος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
Τι κιτσαριο αυτη η δοντού
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,502 μηνύματα.
Ο Πουρνάρας είναι κουκλάκι. Η κοπέλα με τίποτα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
LGBTQ flag τσάντα; :P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Ζεν: "Είσαι λαμπερή"
Ε πώς να μην είναι όταν έχει ντυθεί σαν αλουμινόχαρτο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
αχ δε μου αρεσει η κακομοιρα
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
σε παρακαλω θεέ του ΚΚΕ και παντός φασαιισμού, πανεύσπλαχνε ευεργέτη των χατζηφραγκέτα, μούσε καθοδηγητή του Μάλαμα και του παπακωνσταντίνου, εσύ που στη μορφή σου φέρεις τζίβες και χίπικα ρούχα με μια κιθάρα παραμάσχαλα, εσύ που το νερό του ιορδάνη το κανεις πρεζόκρασο και ταΐζεις τους αριστερούς και τους δεξιους συνάμα

Στείλε μου σημερον μια φασαία, μαυρομάλλα, να ακούει χατζηφραγκέτα, κουλτουριάρα. Ευλόγησε τα μάτια μου, αγάλλιασε τη ψυχή μου

Αμήν

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

LGBTQ flag τσάντα; :P
λες να εχουμε καμια ροζομαλλούσα φάση νουμερο 2;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
λες να εχουμε καμια ροζομαλλούσα φάση νουμερο 2;
Δεν έπιασαν οι κεραίες μου κάτι για γυναίκα.
Απλά πολύ κιτς το όλο ντύσιμο με τα χρυσάφια και ασήμια (από το παπούτσι μέχρι την τσάντα).
Καλύτερα να έπαιρνε μια 2η συμβουλή από καμιά φίλη - που δεν τη μισεί - πριν βγει στην τιβι έτσι. :P
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Του λείπει ένα κουμπί από το πουκάμισο 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πόσο είναι η κοπελα;;;
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Ωχ πραγματικά δεν έχουν τι να πουν τα μικρά...
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Του λείπει ένα κουμπί από το πουκάμισο 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πόσο είναι η κοπελα;;;
Εμένα με ξέφυγε, δεν το πρόσεξα :laugh::laugh:
Αχ, πάντως επιτέλους και ένα επεισόδιο που είναι κάπως υποσχόμενο
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
τι ραπαπάς ο πουρναρας
"δε θελω να μου λενε οτι με θυμούνται απο το γιουτουμπ μου ειναι κριντζ"
"δε με ακολουθεις; αουτς"
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟΣ είναι σαν πρεζονι δεν μπορώωωω
Η μπύρα δίνει μπάκα, δεν δίνει μυϊκή μάζα. Να πάει γυμναστήριο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τι ραπαπάς ο πουρναρας
"δε θελω να μου λενε οτι με θυμούνται απο το γιουτουμπ μου ειναι κριντζ"
"δε με ακολουθεις; αουτς"
Μα γι'αυτό έρχονται
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
πωωωωωωωωωωω
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
Θα δηλώσω συμμετοχή στο first dates και θα παω και θα ψαχνω φασαια
 
Top