First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟΣ είναι σαν πρεζονι δεν μπορώωωω
Η μπύρα δίνει μπάκα, δεν δίνει μυϊκή μάζα. Να πάει γυμναστήριο.
Τώρα αυτό θα έλεγα. Φίλε τι ντουβάρι είναι αυτός. Βγάζει τέρμα την εικόνα του ηλίθιου
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Ο Λάζαρος και η αστερόσκονη φαίνονται ο ένας στα μέτρα του άλλου, αλλά δε νομίζω να γουστάρονται.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Αυτοί οι άλλοι φαίνονται πιο φυσιολογικοι.
Μοιάζουν και φατσικα, σαν τον σρεκ και την Φιόνα ειναι
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙ ΒΓΑΛΤΟΟΟ μια θα είσαι κουκλος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός είναι ωραίος αλλά τον χαλάει το μουστάκι, το μούσι ωραίο. Του σκοτεινιάζει το πρόσωπο.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ
ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙ ΒΓΑΛΤΟΟΟ μια θα είσαι κουκλος.
+1 από μένα
Εντάξει, βέβαια κάπου σπάει νεύρα το ότι πάνε άνθρωποι που ψάχνουν τη διασημότητα ώστε να προωθηθούν (γιατί αυτό κάνουν), αλλά τέλος πάντων.
Πάντως επιτέλους και ένας ωραίος ρε φίλε, επιτέλους
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ

+1 από μένα
Εντάξει, βέβαια κάπου σπάει νεύρα το ότι πάνε άνθρωποι που ψάχνουν τη διασημότητα ώστε να προωθηθούν (γιατί αυτό κάνουν), αλλά τέλος πάντων.
Πάντως επιτέλους και ένας ωραίος ρε φίλε, επιτέλους
Εμφανισιακά πολύ όμορφος αρκεί να βγάλει το μουστάκι. Τώρα από μυαλά δεν ξέρω τι κουβαλάει.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Λίγο νταρντανογυναίκα γι αυτόν μου φαίνεται.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,601 μηνύματα.
Γιατί τον βρίσκουν αυτόν κούκλο;
:dizzy2:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Του αρέσει αυτή ρε παιδιά; Εμένα γιατί δε μου φαίνεται ωραία;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,601 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Κι εγώ τον βρίσκω όμορφο τον Κωνσταντίνο και το μούσι ωραίο.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,207 μηνύματα.
Τον fy μου θυμιζει αυτος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
Crazy sara...
The eyes... it's the eyes....
 
Top