Monitor-Tv

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ σήμερα πήρα στη γιαγιά μου αυτήν εδώ:



24 ίντσες TV-Monitor είναι αλλά οκ, ούτως ή άλλως και στο χωριό standalone τις έχω τέτοιες, χωρίς πισί.

LED είναι, ότι θύρα θες έχει, Full HD και DVB-T/MPEG4

θα δει η γιαγιά το τούρκικο σε "χάι ντεφινίσον"!:P

Και γα...ώ! Θα μερακλώσει η γιαγιά, 'θα τα δει όλα'! (χωρίς παρεξήγηση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Και γα...ώ! Θα μερακλώσει η γιαγιά, 'θα τα δει όλα'! (χωρίς παρεξήγηση:P)
Ναι αλλά δεν είναι σαν την παλιά το μπαούλο,:/:
που μπορούσε να βάλει επάνω και το σεμεδάκι/καρεδάκι και τις φωτό απ΄τις αγγόνες!! ;)
Αν κρεμάσει σεμεδάκι τώρα.., :P:P
θα βλέπει την ΑΣΙ μέσα απ' τη σταυροβελονιά...:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τίποτα ρε. Αφού διόρθωσες και την ψήφο και ζήτησες και σόρρυ ποιός είμαι εγώ να στο αρνηθώ;

Κι όσο για το πρόβλημά σου, επειδή δεν είχα σκοπό να απαντήσω πρίν, ως ένα ευχαριστώ που είσαι τόσο ευγενικός, θα σου προτείνω κι εγώ μια λύση:

Οι θύρες της TV μάλλον είναι κλασσικές 500άρες στα μιλιαμπέρ. Δοκίμασε δίσκο με εξωτερική τροφοδοσία γιατί παίζει να θέλει παραπάνω. ;)
βρήκα δυο θήρες στο πολύμπριζο μου, η κάθε μια 500μιλιαμπέρ, θα παίξει άμα συνδέσω την μια στην 500αρα tv και την άλλη στο 500αρι πολύμπριζο;;
EDIT: Τελικά παίζει.. και πάλι thnx.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top