TV Queen 2024 - Open

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το thread ώστε να περνάμε ωραία και να γελάμε με το νέο πρόγραμμα του Open.



Έλα @Kate1914 😂😂
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Ε άι στο καλό, το έκανες όντως :laugh::laugh:
Κάθε πότε το έχει εν τω μεταξύ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Νομίζω κάθε Κυριακή- Πέμπτη, σήμερα είναι το Live ενώ τις υπόλοιπες ημέρες δείχνει την ζωή στο σπίτι.

Άρα εκτός από τις Δευτέρες, τις υπόλοιπες ημέρες μπορεί να έχει την αμέριστη προσοχή μας.

Φίλε τέλειο είναι 🤣🤣🤣 Απορώ πώς μας ξέφυγε τόσο καιρό
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Άρα εκτός από τις Δευτέρες, τις υπόλοιπες ημέρες μπορεί να έχει την αμέριστη προσοχή μας.

Φίλε τέλειο είναι 🤣🤣🤣 Απορώ πώς μας ξέφυγε τόσο καιρό

Πριν 2 ώρες το είδα πρώτη φορά και κατάλαβα ότι είναι διαμαντάκι από τα λίγα. Μιλάμε τρελό γέλιο 😅😅


 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Πριν 2 ώρες το είδα πρώτη φορά και κατάλαβα ότι είναι διαμαντάκι από τα λίγα. Μιλάμε τρελό γέλιο 😅😅


Ρε όντως. Νομίζω πραγματικά είναι από τα βίντεο που έχουν τόσες κοτσάνες μαζεμένες που δεν ξέρεις τι να πρωτοσχολιάσεις.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Επεισοδιαρα χθες. Μικρουτσικος εδωσε πονο. Τρας τβ στα καλυτερα της. Μπραβο φωταρα που ανοιξες θρεντ.

Ο Μικρούτσικος αν και 70 ετών όπου βλέπει reality με νεαρές κοπέλες τρέχει πρώτος πρώτος, δεν χάνει ευκαιρία να πάρει μάτι 😂😂.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.
Ο Μικρούτσικος αν και 70 ετών όπου βλέπει reality με νεαρές κοπέλες τρέχει πρώτος πρώτος, δεν χάνει ευκαιρία να πάρει μάτι 😂😂.
Τα κυριακατικα λαιβ ισως αξιζουν να τα δεις παντως λογω μικρουτσικου αποκλειστικα.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,890 μηνύματα.
Καλα μαλακα φωτη, τετοιο γελιο εχω να ριξω απο ΜΠΡΑΦ εποχες +1 ευχαριστω που μας διαφωτισες
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Ο Μικρούτσικος αν και 70 ετών όπου βλέπει reality με νεαρές κοπέλες τρέχει πρώτος πρώτος, δεν χάνει ευκαιρία να πάρει μάτι 😂😂.
Αχ μιλάμε αυτό το σόου λετζίτ από τα καλύτερα που έχει βγάλει η ελληνική τηλεόραση. Και είμαστε ακόμη στην αρχή, προβλέπω ότι έχουμε να δούμε πολλά, ακόμη πιο γελοία πράγματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Καλα μαλακα φωτη, τετοιο γελιο εχω να ριξω απο ΜΠΡΑΦ εποχες +1 ευχαριστω που μας διαφωτισες

Χαίρομαι 😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχ μιλάμε αυτό το σόου λετζίτ από τα καλύτερα που έχει βγάλει η ελληνική τηλεόραση. Και είμαστε ακόμη στην αρχή, προβλέπω ότι έχουμε να δούμε πολλά, ακόμη πιο γελοία πράγματα.

Είμαι ειδικός στο να ανακαλύπτω τέτοια luben show εγώ 🤨🤨.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.
Top content με δυνατοτητα μαλιστα να ξεπερασει και το first dates!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ έχει νέο επεισόδιο 🥳🥳.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Βρήκα και άλλο content, τρέμε Κοσιώνη και Τζιμα 😂😂.





 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Καλά, το ότι βρήκε η Καινούργιου, η Καινούργιου, να κράξει κάτι που όντως αξίζει κράξιμο, με ξεπερνάει.
Αλλά ποιος; Η Καινούργιου ρε φίλε. Ε Θεέ μου τι άλλο θα δούμε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,749 μηνύματα.
Καλά, το ότι βρήκε η Καινούργιου, η Καινούργιου, να κράξει κάτι που όντως αξίζει κράξιμο, με ξεπερνάει.
Αλλά ποιος; Η Καινούργιου ρε φίλε. Ε Θεέ μου τι άλλο θα δούμε.

Αφιερωμένο επειδή το ζήτησες 😁😁.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι βρήκαααααα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,082 μηνύματα.
Αφιερωμένο επειδή το ζήτησες 😁😁.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι βρήκαααααα.

Ιιιιιιι Θεέ μου δεν παίζει να είναι αλήθεια αυτά.
Στημένα πρέπει να είναι, δεν μπορεί να υπάρχουν ΤΟΣΟ αμόρφωτες γυναίκες. Απλά δε γίνεται ρε φίλε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top