Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα, δεν ήξερα πόσα έξοδα έχει ένας γάμος, μέχρι που έμαθα ότι οι φωτογράφοι μόνο παίρνουν 1,500€, 200 μαλλιά, 200 μακιγιάζ, 1,000 νυφικό, + δεξίωση, στολισμοί κτλ ένααα σωρό έξοδα. Πρέπει να' σαι πλούσιος για να παντρευτείς.:P
Πολιτικός γάμος.
Και άγιος ο θεός.:P
Ούτε παπάδες,ούτε λιβάνια,και ηρεμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
κάατσε 250 για φόρεμα νύφης; Εννοείς το νυφικό;
Το νυφικό 250; :confused::confused:
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 250 το νυφικό.:confused:

Λίγα ή πολλά είναι; :P
εμένα και πολλά μου φάνηκαν :P
ναι 250 ωραιότατο είναι,το πήρε μετά απο έκπτωση (η κουμπάρα της ήταν φίλη της ιδιοκτήτριας του μαγαζιού ορ σαμθινγκ)

Μπορεί να είναι ανάλογα που ψάχνεις; Δεν ξέρω. :P
Τώρα που λέμε για νυφικά με είχε κάνει εντύπωση που στην Γερμανία τα αγοράζουν, δεν τα νοικιάζουν όπως εδώ. Και έλεγα στην ξαδέρφη μου "ωραία το κράτησες για σουβενίρ". :hehe:
και στην ελλάδα.οι περισσότερες τα αγοράζουν

Δε δίνω τόσα λεφτά για νυφικό. Ας μου το πάρει ο γαμπρός! :pfff:Διαφορετικά: "Δεν παντρεύομαιιιιι,δεν παντρεύομαι,εγώ δε σοβαρεύομαι.":look:
Σόρρυ,που είμαι τόσο τσιγκούνα αλλά επειδή έχω από μικρή μία τάση να είμαι ανεξάρτητα ακόμα και ανήλικη και επειδή έχω δουλέψει ξέρω τη γλύκα του πώς βγαίνουν τα λεφτά. Σε καμία περίπτωση δε λέω ότι όσες μπορείτε και τα ξοδεύετε δεν ξέρετε τη γλύκα αυτή ή κάτι τέτοιο,προς θεού.:flowers:

Μα παραδοσιακά ο γαμπρός στο παίρνει. :P
όντως ο γαμπρός το παίρνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν ειναι ο γαμπρος να το πληρωσει, δεν εχει τσιγγουνιες :P Ή την κανεις σωστα τη δουλεια ή οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολιτικός γάμος.
Και άγιος ο θεός.:P
Ούτε παπάδες,ούτε λιβάνια,και ηρεμείς.
Μα εγώ πολιτικό θα κάνω έτσι κι αλλιώς, αφού' μαι άθεη:redface: αλλά δε θα γίνει σε ένα γραφειάκι ας πούμε. Θα' χω κλείσει ένα χώρο, θα' χει φτιαχτεί ένα μέρος με καθισματάκια, στολισμένο με λευκά λουλούδια και ορχιδέες, θα μπουν οι υπογραφές και θα ναι όλοι με τα καλά τους, με νυφικό και ιστορίες, απλά δε θα υπάρχει παπάς, θα υπάρχει αυτός που παντρεύει στο δημαρχείο, και μετά στο ίδιο μέρος θα ακολουθήσει το πάρτι.
Δε ξέρω αν γίνεται όπως το σκέφτομαι. Μη μου χαλάτε το όνειρο όμως.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μα εγώ πολιτικό θα κάνω έτσι κι αλλιώς, αφού' μαι άθεη:redface: αλλά δε θα γίνει σε ένα γραφειάκι ας πούμε. Θα' χω κλείσει ένα χώρο, θα' χει φτιαχτεί ένα μέρος με καθισματάκια, στολισμένο με λευκά λουλούδια και ορχιδέες, θα μπουν οι υπογραφές και θα ναι όλοι με τα καλά τους, με νυφικό και ιστορίες, απλά δε θα υπάρχει παπάς, θα υπάρχει αυτός που παντρεύει στο δημαρχείο, και μετά στο ίδιο μέρος θα ακολουθήσει το πάρτι.
Δε ξέρω αν γίνεται όπως το σκέφτομαι. Μη μου χαλάτε το όνειρο όμως.:(
Γίνεται,αλλά μισώ την ιδέα του γάμου, Με τρομάζει.:P Από μικρή όταν βλέπω φορέματα γάμου αηδίαζα.:whistle:
Κοίτα,στους πολιτικούς έχεις λίγο θέμα με τους καλεσμένους αν θέλεις μεγάλο γάμο,αν όχι είσαι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γίνεται,αλλά μισώ την ιδέα του γάμου, Με τρομάζει.:P Από μικρή όταν βλέπω φορέματα γάμου αηδίαζα.:whistle:
Κοίτα,στους πολιτικούς έχεις λίγο θέμα με τους καλεσμένους αν θέλεις μεγάλο γάμο,αν όχι είσαι οκ.

ΝΤααααααααξ μικρή είσαι ακόμα. Κι εγώ στα 16 μου έλεγα ότι δε θέλω- καλά και τώρα δε κόβω φλέβα - απλά είμαι λίγο ρομαντική σαν γνήσιο ψάρι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ κάτι δερμάτινα που φορούν ηλικιωμένοι Γερμανοί με άσπρη κάλτσα. Εννοώ κάτι σαν αυτό:



Γενικά στην Ελλάδα διαπιστώνω μια απέχθεια προς το συγκεκριμένο υπόδημα τόσο από νέα παιδιά όσο και από κοπέλες (ως τρίτο μάτι). Λες και είναι ντροπή να ντυνόμαστε με μια άνεση λόγω ζέστης. Τα κλειστά παπούτσια μέσα στο καλοκαίρι μπορεί να αποτελέσουν αιτίες δερματοπαθειών στα νύχια τύπου candida albicans και μετά το θέαμα να μην είναι τόσο ευχάριστο (πόσο μάλλον για πάσης φύσεως παπούτσι που θα είναι μη βολικό). Η μόδα πάει πάνω από την υγεία;

χαχα αυτα τα εχει και τα φοραει ο πατερας μου οταν παει θαλασσα... δεν μου αρεσουν η αληθεια ειναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τελικα εχω να παω κι εγω σ' εναν γαμο τον Αυγουστο. :P Αυτο πως σας φαινεται?



Φωτογραφία0330.jpg

Φωτογραφία0331.jpg

(εγω δεν πολυτρελαινομαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Τελικα εχω να παω κι εγω σ' εναν γαμο τον Αυγουστο. :P Αυτο πως σας φαινεται?



View attachment 57433

View attachment 57434

(εγω δεν πολυτρελαινομαι...)


Ωραιο ειναι! :)αλλα με τι παπουτσια θα το συνδιασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ωραιο ειναι! :)αλλα με τι παπουτσια θα το συνδιασεις?

θα επρεπε να πω πλατφορμα :redface: αλλα μαλλον με σανδαλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
θα επρεπε να πω πλατφορμα :redface: αλλα μαλλον με σανδαλια :P

Σκέφτεσαι να το συνδυάσεις με μαύρο εσώρουχο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
θα επρεπε να πω πλατφορμα :redface: αλλα μαλλον με σανδαλια :P

εγω θα το συνδυαζα με μαυρες πλατφορμες ή σανδαλια. Ο,τι σου ειναι πιο βολικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Princess, ετσι οπως τα ονειρευεσαι, γινονται!
Εχει ομως εξοδα κι αυτο. Πχ ο ανθοστολισμος που ζητας(και που μου αρεσε πολυ η επιλογη σου) ειναι σχετικως τσιμπημενος. Η ορχιδεα ειναι ακριβο λουλουδι. Βρες την εποχη που ανθιζει για να σου κοστισει λιγο λιγοτερο. :P
Το παρτυ που θα κανεις εχει εξοδα. Εξαρταται τα ατομα, το μερος αν θα εχεις φαγητο, live μουσικη ή dj κοκ.
Το δωρο του κουμπαρου.

Αυτα μου ρχονται τωρα...

Εμενα μου αρεσουν τα εθιμοτυπικα κ πατροπαραδοτα. Την διασκεδαση με πλουσιο και καλο φαγητο τα εχω για γουρι, για το "καλό". Στο μυστηριο του γαμου στην εκκλησια, δινω μεγαλη βαρυτητα γιατι πιστευω.. Στην ευλογια Του Θεου ενωπιων ολων, στην συνεννωση με το στεφανωμα.
Βεβαια μεχρι πριν καποια χρονια ακουγα γαμο και μου ρχοταν εμετος. Στην ηλικια σου δλδ ουτε κατα διανοια. Οι ανθρωποι αλλαζουμε:P
Κι εγω νερακι... Η ρομαντζαδα και το φινο στο αιμα μας :P

θα επρεπε να πω πλατφορμα :redface: αλλα μαλλον με σανδαλια :P

Εγω προτεινω τισ πλατφορμες! Ειναι πολυ ωραιο το φορεμα αυτο! Αν θα εισαι στο γλεντι, εχε τα σανδαλια μαζι σου σε περιπτωση που κουραστεις αν και θεωρω πως οι πλατφορμες γενικα δεν κουραζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σκέφτεσαι να το συνδυάσεις με μαύρο εσώρουχο; :P

αυτο που κολλαει? :confused: :P

mary_lou thess και mindcircus οπως και να 'χει, πλατφορμες ή σανδαλια, σκεφτομαι να φορσω αυτο τελικα

Φωτογραφία0333.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι αυτο ειναι πααρα πολυ ωραιο!! Εγκρινω πολυ!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι αν δεν ειχα πάρει το οκ και από εδώ δε θα τα 'χα παραγγείλει. και επειδή είμαι και εγώ κρυφοψωνάκι αποφάσισα να σας τα δείξω και πάνω μου. :redface:
unnamed.jpg
δε μετάνιωσα καθόλου για τη σαλοπέτα. είναι γενικά loose και στην αρχή ένιωθα σαν έγκυος με το ρούχο αλλά είναι πολύ βολικό και ελαφρύ. σόρρυ για τη διαφημιση απλά πιστεύω ότι αξίζει. :P
Monki η σαλοπέτα
τα παπούτσια Asos
και Mango crop top

ελπίζω η φωτογραφία να μην αφαιρεθεί και σόρρυ για τη θολούρα. δεν ειναι λόγω άποψης. η φωτο φέρει την υπογραφή του αδερφού μου :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Γίνεται,αλλά μισώ την ιδέα του γάμου, Με τρομάζει.:P Από μικρή όταν βλέπω φορέματα γάμου αηδίαζα.:whistle:
Κοίτα,στους πολιτικούς έχεις λίγο θέμα με τους καλεσμένους αν θέλεις μεγάλο γάμο,αν όχι είσαι οκ.
Ούτε εμενα μ'αρεσει η ιδέα του γάμου. Τα φορέματα υπερπαραγωγες, τα κλαρίνα... :sick: αν βρω τον άνθρωπο μου και σκεφτούμε να παντρευτουμε, θα ήθελα να ειναι μια πολυ απλή τελετή σε ένα παραλιακό μέρος, σε μια ακτή ή σε ένα νησί, με τα πιο κοντινά αγαπημένα μας πρόσωπα και οχι εκατό ξαδέρφια και θείους που δεν έχω ξαναδεί ποτε, και να φοράω ένα πολυ απλό άσπρο φόρεμα. Αυτο!
Τελικα εχω να παω κι εγω σ' εναν γαμο τον Αυγουστο. :P Αυτο πως σας φαινεται?



View attachment 57433

View attachment 57434

(εγω δεν πολυτρελαινομαι...)
Εμενα μου αρέσει παντως! Εχει ωραία χρώματα. Και εγω μαύρες πλατφόρμες θα φορούσα,κατι πιο ψηλό γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εμενα παλι μου αρεσει γενικα η ιδεα του γαμου, αλλα να συμβαδιζει με την εποχη και με τα θελω του ζευγαριου και οχι να ειναι αναγκαστικο να χορεψεις δημοτικα και αλλες τετοιες παραδοσεις και με εκατονταδες καλεσμενους...και εγω εναν απλο γαμο θελω αλλα το νυφικο θα ειναι νυφικο με τα ολα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που αν παντρευτεί, θέλει να παντρευτεί σε ξωκλήσι, με ένα απλό άσπρο φόρεμα; :| :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
για γαμο εντος σεπτεμβρη τι προτεινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top