Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
για γαμο εντος σεπτεμβρη τι προτεινετε;

Θέλω την ίδια ακριβώς πρόταση αλλά για βάπτιση. ^

Εγώ προτείνω ένα σκουρόχρωμο φόρεμα ή έντονο χρώμα, όχι πολύ κοντό με πλατφόρμα.:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Θέλω την ίδια ακριβώς πρόταση αλλά για βάπτιση. ^

Εγώ προτείνω ένα σκουρόχρωμο φόρεμα ή έντονο χρώμα, όχι πολύ κοντό με πλατφόρμα.:P:)

Τι λες για αυτό εδώ; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν σε στυλ, αλλά όχι άσπρο. Επίσης ούτε μαύρο.

Μπλε ή πράσινο; Και κάποιο παπούτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν σε στυλ, αλλά όχι άσπρο. Επίσης ούτε μαύρο.

Μπλε ή πράσινο; Και κάποιο παπούτσι;

Ενα μπλε σκούρο θα ήταν ωραίο πιστεύω.
Παπούτσι..:hehe: Φόρεσε πλατφόρμες αν είσαι συνηθισμένη αλλιώς κάποιο φλατ καλύτερα μην έχεις και ατυχήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
αυτα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
δεν ξερω απο google η tumblr to βρηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχα οκ! Υπέροχο πάντως!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Αυτό μ'αρέσει πολύ. :) Και σε χρώμα και σε σχέδιο!

Ενα μπλε σκούρο θα ήταν ωραίο πιστεύω.
Παπούτσι..:hehe: Φόρεσε πλατφόρμες αν είσαι συνηθισμένη αλλιώς κάποιο φλατ καλύτερα μην έχεις και ατυχήματα. :P

Να σου πω, σε γόβες μια χαρά συνηθισμένη είμαι (~8 πόντοι, οι κοντές ξερωγω), σε πλατφόρμα δεν έχω δοκιμάσει.


Εγώ παραθέτω απο Boohoo μετά απο γρήγορα ματιά.



Δεν βρήκα σχεδόν τίποτα σε πράσινο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Alma, τι θα έλεγες για μια μακριά φούστα συνδυασμένη με ένα μπλουζάκι από πάνω, κάτι τέτοιο δηλαδή;




Αλλά με αυτή την φούστα;



ή

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν μου φαίνεται άσχημο, αλλά έχω διαλέξει να βάλω φουστάνι. Τι φουστάνι δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από H&M ~ ντάξει, τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Οι γάμοι πρέπει να γίνονται με παρουσία λίγων και αγαπητών ανθρώπων κι όχι 500+ που έχεις να τους δεις κάτι χρόνια...
Η ιδανική τελετή για μένα παρουσιάζεται στις φωτογραφίες (με καλεσμένους το πολύ 15 άτομα) :inlove:

Άσχετο βέβαια αλλά μου ήρθε με κάτι σχόλια που είδα πριν.

On topic τώρα κι εγώ έχω έναν γάμο το Σεπτέμβριο όπου πρέπει να φορέσω κάτι ΠΟΛΥ καλό λόγω του ότι το περιβάλλον γενικά είναι πολύ "υψηλό" (ίου) και δεν ξέρω ακόμα τι θα βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • agios_isidoros_0.jpg
    agios_isidoros_0.jpg
    13.5 KB · Εμφανίσεις: 140
  • DSC_4813.JPG
    DSC_4813.JPG
    616.9 KB · Εμφανίσεις: 1,145
Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ολες σε γαμο πρεπει να παρευρεθουμε? :P να μαζευτουμε να παμε για ψωνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ολες σε γαμο πρεπει να παρευρεθουμε? :P να μαζευτουμε να παμε για ψωνια :P

:P meeting for searching the right dress :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όταν λες πολύ καλό, τι εννοείς;

Πολύ στολισμένο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όταν λες πολύ καλό, τι εννοείς;

Πολύ στολισμένο;

Εννοώ ίσως πολύ κομψό, όχι απλή φούστα-μπλούζα ας πούμε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, εγώ προτείνω κάποιο απλό φόρεμα με ένα κόσμημα (χρυσό ας πούμε) που το κάνει να δείχνει πιο επίσημο ή δαντέλα.
Είσαι απλός καλεσμένος ή ξερωγω αδερφή, ξαδέρφη; :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Πάντως όποια δε θέλει να βάλει άσπρο, μια εναλλακτική είναι και το πούδρινο ροζ (powder pink)!
Αυτό 9,95€ από τα Η&Μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • hm.png
    hm.png
    216.6 KB · Εμφανίσεις: 127

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top