Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
οut: να ξεχνάς ή να μην προλαβαίνεις να φας και να χαλάνε :redface:

Out: γι αυτό το λόγο να αναγκάζεσαι να φας μπριζόλα με πιπεριές, καρότα, φέτα, μισό μπιφτέκι από προχθές, αρακά από την Κυριακή και φακή από δεν ξέρω και γω πότε :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Alireza:
in: Να έχεις γεμάτο ψυγείο από τρόφιμα.
out: Να πρέπει ΕΣΥ να τα μαγειρέψεις.

in: Να τα φάς αφού τα μαγειρέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

TURNLEFT

Νεοφερμένος

Ο TURNLEFT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ωραία αυτή,απο πέρσυ μου άρεσε.Ο φίλος μου λέει ότι με κοιτάνε και η μάνα μου ότι είμαι παίδαρος.Και αυτή όντως κοιταέι συνέχεια.Λοιπον δεν βιαζόμαστε,θα ζητήσω σημειώσεις,θα της πω να μου τις στείλει στο facebook,μετά θα πω αυτό και θα γελάσουμε,θα της αρέσω επειδή είμαι μεγάλο κελεπούρι και μετά θα της ζητήσω να βγούμε.

Kαι μετά θα γνωρίσω και τον δικό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Alireza:
out: Να πλύνεις τα πιάτα αφού φας

Αυτό δεν είναι τίποτα αφού έχεις περάσει το άλλο μεγάλο παλούκι το μαγείρεμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
In: επιτέλους έρχονται γιορτές
Out: και δεν έχω λεφτά για δώρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
In: όταν ο ουρανός έχει περίεργα-ωραία χρώματα
Out:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
In: Όταν ξαπλώνεις στο κρεβάτι σου μετά από μια κουραστική μέρα
Out: Πιεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
In:Όταν ξαπλώνεις στο κρεβάτι σου μετά από μια κουραστική μέρα και πιάνεις τον εαυτό σου να σκέφτεται ένα συγκεκριμένο προσωπάκι και να χαζογελάει ευτυχισμένος... (συμπλήρωσα τον ultra)
Out:Υποχρεωτικά εργαστήρια στις 8 το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ιn: Nα μην βάζεις ξυπνητήρι!!
Οut: Nα σε ξυπνάνε έτσι και αλλιώς γιατί σε παίρνουν τηλέφωνο πρωι πρωί :mad:

In: να μένεις μόνη σου και να κάνεις ουσιαστικά ό,τι θες...
Out: αλλά να αργείς πολύ να κοιμηθείς και ναι,να πρέπει να βαλεις ξυπνητηρι :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
in: το βραδινό διάβασμα, με αναμμένο μόνο το φωτιστικού γραφείου και απόλυτη ησυχία.και αφού έχεις ήδη φάει, πλύνεις δοντάκια και βάλεις πιτζαμούλες, έτοιμη να την πέσεις μόλις κάψεις φλάτζες.

οut: το πρωϊνό ξύπνημα που γίνεται ακόμα πιο επώδυνο όταν κάνει αναθεματισμένο ψόφο έξω και δεν ξέρεις τι να φορέσεις γιατί το μεσημέρι πλακώνουν κάτι 25άρια και σκάει ο τζίτζικας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
In: Τα καινούρια χειμερινά ρούχα.
Out: Η καλοκαιρινή διάθεση που έπιασε τον καιρό μέσα Νοέμβρη και βαράει 20άρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
out: οι σερβιέτες όλγουεϊς. κάνουν ΘΌΡΥΒΟ. σοβαρά, είναι λες κι έχεις βάλει μια πλαστική σακούλα ανάμεσα στα πόδια σου και με κάθε βήμα ακούγεται το χράτσα χρούτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
in: το οτι έχω όρεξη για διαβασμα ( what's going on with me?)
out: να έχει "κλεισει" τοσο πολυ ο λαιμος σου, που μιλας δε-μιλας ειναι το ιδιο και το αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
in:να έχεις χρόνο να διαβάσεις
out:να χαζεύεις στο ιντέρνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
in: να ξυπνάς μεσημέρι
out: να σκέφτεσαι πως έχεις να διαβάσεις για διαγώνισμα αρχαία γενικής :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
τα in και τα out της καθημερινότητας
in: ο χρονος με την παρεα σου κ το φαγητο
out: πρωινο ξυπνημα κ δουλειες (ειδικα του σπιτιου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
in: να κάνεις μπάνιο
out: να έχεις κολήσει στο τοίχο της μπανιέρας πλαστική διαφάνεια με το βιβλίο της βιολογίας μέσα, ανοιχτό στη σελίδα με το RNA και να διαβάζεις ενώ σαπουνίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
In: ?????
out: να έχεις να κάνεις σε κλίμακα 1:30 μια ρόδα ποδηλάτου με όλες τις λεπτομέρειες :cry_x: :cry_x: και να μην πετυχαίνεις ποτέ τους κύκλους με τα πενάκια. καλή μου τύχη :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
in: να κάνεις μπάνιο
out: να έχεις κολήσει στο τοίχο της μπανιέρας πλαστική διαφάνεια με το βιβλίο της βιολογίας μέσα, ανοιχτό στη σελίδα με το RNA και να διαβάζεις ενώ σαπουνίζεσαι.

:hehe: Χαχαχαχαχα μου θυμίζεις εμένα πέρυσι. Όλοι οι τοίχοι του μπάνιου ήταν γεμάτοι με γραμματικά φαινόμενα, συντακτικές παρατηρήσεις, μεθοδολογία βιολογίας κλπ ώστε είτε μπάνιο κάνω, είτε πλένω δόντια, είτε κάνω την ανάγκη μου :redface: να μπορώ να τα εμπεδώνω
Εποχές :whistle:

In: να έχεις τοοοοοοσα πολλά να κάνεις στον υπερβολικά ελεύθερο χρόνο σου στο α' έτος.
Out: η μπανάνα που θα φας όταν συνειδητοποιήσεις ότι έπρεπε να διαβάσεις νωρίτερα για την εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top