Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
In: να θες να βγεις έξω με παρέα
Out: να μην έχεις παρέα

Έλα να σε πάρω για ψώνια :P

In: να έχεις υπερβολικά καλή διάθεση μια μέρα
Out: να έχεις υπερβολικά χάλια διάθεση την επόμενη
:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
In: να έχεις υπερβολικά καλή διάθεση μια μέρα
Out: να έχεις υπερβολικά χάλια διάθεση την επόμενη
:whistle::P

True story. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
OUT: Να πηγαίνεις το βράδυ της τσικνοπέμπτης σε ταβέρνα, μόνο και μόνο για να μη χαλάσεις το έθιμο, να στέκεσαι όρθιος στην ουρά μέχρι να αδειάσει τραπέζι, να περιμένεις μια ώρα να σου πάρουν παραγγελία παρέα με τα αποφάγια των προηγούμενων, να έρθει με καθυστέρηση η παραγγελία σου και μάλιστα με λάθη ή παραλείψεις, να είναι τα κρέατα μισοψημένα και το κρασί απαίσιο, από την οχλαγωγία και την κάπνα να μη μπορείς να ακούσεις ούτε να δεις την παρέα σου και τέλος να σου τον πιάνουν στο λογαριασμό.
ΙΝ: Να περάσεις το βράδυ της τσικνοπέμπτης στο σπίτι σου μαζί με μερικούς φίλους, έστω και αψηφώντας το έθιμο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
in: Είναι Σαββατόβραδο!! Έχουμε όρεξη σήμερα!!!:yahoo:
out: Τα θεματικά πάρτυ με τον Αγ.Βαλεντινό και οι καρδούλες στα μαγαζιά!!!:kill::loveangel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
In: εχω 2 σοκολάτες :D
Out: εφαγα δυο σοκολατες :((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
In: Έχω όλη την εβδομάδα off λόγω της πενθήμερης της τάξης μας (Γ' Λυκείου)! :clapup:

Out: Έχω να διαβάσω και τις 10 ενότητες των «Πολιτικῶν» για διαγώνισμα στο φροντιστήριο αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
in: έμεινα σπίτι όολη μέρα ενώ έξω έχει -3.
out: έχω 38,5 πυρετόοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
In: Αύριο δεν έχουμε σχολείο, γιατί είναι Καθαρά Δευτέρα! :D
Out: Μεθαύριο όμως έχουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
in: το καρναβάλι στην Πάτρα
out: η επιστροφή στην πραγματικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
In : το ότι ανεβαίνω θεσσαλονικη και αρχίζει ξανά η σχολή.
out : το 6ωρο ταξίδι, να μεταφέρω τις βαλίτσες απο τα κτελ στο σπίτι ( :( ) , να μαζέψω τα χαρτιά για το επίδομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
In: Δεν έχω μάθημα το πρωί οπότε μπορώ να κοιμηθώ άνετα
Out: Έχω αυπνίες και βαριέμαι τρομερά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
in: έχω να πατήσω σχολείο μια βδομάδα
out: έχω λοίμωξη του αναπνευστικού
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
In: Η σοκολατοπιτα που εφαγα

out: νυσταζω και εχω δουλεια κ δεν μπορω να κοιμηθω μια ωριτσα μοναχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
in: brow game too strong
out: η μελαγχολία του Δαρείου κοιτώντας τον ελεγκτή των αστεριών που κρατάει τα αντικλείδια της δεμένης πισθάγκωνα γυναίκας (κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
in: ήλιος, ήλιος, ήλιος και η άνοιξη.....χμ...και τα χαμόγελα!:)
out: βροχή και κρύο χωρίς ήλιο μεσα στην Άνοιξη όχι άλλο και το να ειναι κάποιος μουρτζούφλης:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
In: έχει υπέροχη μέρα έξω
Out: έχω διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
In: Τα τσίπουρα που κατέβασα σήμερα.

Out: Ότι δεν μπόρεσα να μείνω παραπάνω ώρα με αγαπημένα πρόσωπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
In:Να εχεις ελευθερο χρονο
Out:Να πρεπει να εκμεταλλευτεις τον χρονο που εχεις ωστε να διαβασεις.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
In: να συνέρχεσαι από τον πυρετό και γενικά όλο αυτό το χάλι που με κυνηγάει από την πρωτοχρονιά
out: από το κρύο,να κολλάς συνάχι. Ποιος με εχει καταραστεί,ποιος :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
In: Ο καταγάλανος ουρανός της Αττικής σήμερα, ο υπέροχος πορτοκαλής "κεφάλας" αδέσποτος γάτος που τάϊσα στο δρόμο, το παγωτό που μόλις γεύτηκα, το βιβλίο που θα διαβάσω στο κρεβάτι.
Out: Το αυχενικό μου, οι εκκρεμότητες που χρονίζουν, η τηλεόραση που δείχνει (ως επί το πλείστον) βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top