Ηλεκτρικές Κιθάρες

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Επειδή τα παράτησα :'(

Οχι γιατι τον πουλας, ποσο (ποσα ευρω, τι τιμη κλπ) τον πουλας. Καταλαβες τι ενοω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Οχι γιατι τον πουλας, ποσο (ποσα ευρω, τι τιμη κλπ) τον πουλας. Καταλαβες τι ενοω;
ΑΑΑ τον είχα αγοράσει 150 και τον πουλάω 80 και τα έξοδα αποστολής δικά μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οκ, θα το πω στον ξαδερφο μου που θελει ενυσχιτη και θα σε ενημερωσω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Για να μην ανοίξω νέο θέμα, ξέρει κανείς κάνα σάιτ ή κάνα μαγαζί να τσιμπήσω κιθάρα στα ~100 ευρά κι έναν ενισχυτή (και 5άρης να 'ναι, μένω σε περιοχή που θα μας πάρουν με τις πέτρες άμα παίζω δυνατά) στα ~50;
Ή και λιγότερο με καμιά προσφορά;

Σκέφτομαι να αρχίσω σε ωδείο (με δικό τους εξοπλισμό), σε κάνα μήνα άμα μου αρέσει θα θέλω να αγοράσω και δικιά μου προφανώς, οπότε ρίχτε άμα ξέρετε.

Και μεταχειρισμένα να 'ναι και τα δύο δεν με πειράζει, απλά στο ebay βρήκα κάτι προσφορές 100 ευρά κιθάρα+ενισχυτής 15w αλλά είναι Αμερική και τα έξοδα αποστολής αγγίζουν 200άρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για να μην ανοίξω νέο θέμα, ξέρει κανείς κάνα σάιτ ή κάνα μαγαζί να τσιμπήσω κιθάρα στα ~100 ευρά κι έναν ενισχυτή (και 5άρης να 'ναι, μένω σε περιοχή που θα μας πάρουν με τις πέτρες άμα παίζω δυνατά) στα ~50;
Ή και λιγότερο με καμιά προσφορά;

Σκέφτομαι να αρχίσω σε ωδείο (με δικό τους εξοπλισμό), σε κάνα μήνα άμα μου αρέσει θα θέλω να αγοράσω και δικιά μου προφανώς, οπότε ρίχτε άμα ξέρετε.

Και μεταχειρισμένα να 'ναι και τα δύο δεν με πειράζει, απλά στο ebay βρήκα κάτι προσφορές 100 ευρά κιθάρα+ενισχυτής 15w αλλά είναι Αμερική και τα έξοδα αποστολής αγγίζουν 200άρι.

Μεταχειρισμενα ψαξε, καινουργια σε αυτα τα λευτα δεν θα αξιζουν καν, αααν καταφερεις να βρεις!

Οσο για τον ενυσχιτη, μην κολας στα watt επειδη δεν θες να παιξεις δυνατα. Η ενταση δεν παει με τα watt σε καμια περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι χαίρω πολύ, έχεις κάνα σάιτ να προτείνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όοοουκέι...
Κάνας άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν πατήσεις στο γκουγκλ μεταχειρισμένες σου βγάζει τόσα σάιτς. Δεν είναι δύσκολο.
Τεσπά δες εδώ https://www.ricardo.gr/buy/%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%8C%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%BD%CE%B1/guitars/electric/l/cn60114/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top