Τι όνειρο είδατε χθες;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Προχθές το είδα αλλά μου έμεινε. Ήμουν με τους ήρωες του Supernatural, πότε ήμουν ο Ντιν (;) και πότε η "κοπέλα" του:redface: Κυνηγάγαμε κάποιους οι οποίοι έμπαιναν σε σώματα ανθρώπων και έτρωγαν τους ανθρώπους ζωντανούς. Μπήκαμε σε ένα σπίτι όπου με το που έμπαινες στα αριστερά υπήρχε ένα τραπεζάκι και από τα δεξιά υπήρχε μια πόρτα που οδηγούσε σε άλλο δωμάτιο. Κοιτάω το τραπεζάκι και βλέπω τις φωτογραφίες όσων ανθρώπων είχαν μεταμορφωθεί και είχαν πεθάνει. Τότε εμφανίζεται ένας άνθρωπος και παίρνει τις κορνίζες με τις φωτογραφίες και αρχίζει να τις βγάζει.Πίσω από τις φωτογραφίες υπήρχαν τα πρόσωπα τους μετά την μεταμόρφωση. Όλοι αυτοί δεν είχαν σκοτωθεί, αλλά είχαν μπει σε άλλα σώματα και συνέχιζαν το έργο τους. Βλέπω το προσωπό του και τα μάτια του ήταν άσπρα-γκρίζα χωρίς καν μάτια, και ψιλοπαραμορφωμένο πρόσωπο, τρέχω προς την πόρτα που είχαν μπει ο ντιν και ο σαμ και πάω να κλείσω την πόρτα, τότε βλέπω ότι τα τέρατα είχαν μπει μέσα τους γιατί τα πρόσωπα τους είχαν γίνει σαν των άλλων, φεύγω από το δωμάτιο για να βγω έξω και βλέπω τον άλλον που έσκισε τις φωτογραφίες. Κατάλαβα ότι δεν υπήρχε τρόπος να ξεφύγω,μου μίλαγε και του λέω "σιγά βρε,κάνε δουλειά σου" για να με φάει εννοούσα.Άνοιξε το τεράστιο στόμα του και θυμάμαι να μπαίνει μέσατο κεφάλι μου...με έφαγε όλη αλλά δεν είδα την συνέχεια γιατί ευτυχώς ξύπνησα. :D





παίζει και να δες καλύτερο όνειρο απ όλα τα επεισόδια της σειράς μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
παίζει και να δες καλύτερο όνειρο απ όλα τα επεισόδια της σειράς μαζί

χαχαχα υπερβάλλεις!!!μην υποτιμάς την σειρά,είδες τι απωθημένα και "όνειρα" βγάζει; :whistle:
Έτσι γεννιούνται οι επόμενοι σεναριογράφοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Νωευ...
..τα ονειρα που βλεπεις τελευταια μ'εχουν ανησυχησει:worry:

:redface::redface::redface:: Ναι, ναι, είναι εφιάλτες μεταφορικοί, από την ονειρική πραγματικότητα των συμπατριωτών μας, που μεθαύριο θα ψηφίσουν πάλι τους εν δράσει εκτελεστές μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Χτες είδα 3 όνειρα.
1) Μαγείρευα παστίτσιο. Δεν έγινε τίποτα. Απλά μαγείρευα παστίτσιο.
2)Δεν θυμαμαι απλά έχω μείνει με την εντύπωση ότι ήταν κάτι καλό. (φτου αυτό βρηκα να μην θυμάμαι;)
3) Ήμουνα λέει σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο με την γιαγιά μου, όταν ξαφνικά η γιαγιά μου λιποθύμησε. Εγώ έτρεχα πάνω κάτω γιατί δεν ήξερα τι να κάνω. Αυτοκίνητα δεν υπήρχαν. Κάθε φορά που έφευγα από κοντά από την γιαγιά μου για να ψάξω βοήθεια αισθανόμουν αδύναμη και γυρνούσα στην γιαγιά μου(που ήταν λιπόθυμη). Μία φορά, δεν μπορούσα να βρώ τον δρόμο να γυρίσω στην γιαγιά μου(πως στο διάολο έγινε αυτο σε έναν δρόμο ΔΕΝ ξερω), και λιποθύμησα κι εγω. Επόμενη σκηνή του ονείρου μου είναι να ξυπνάω σε ένα σπίτι μεγάλο μέσα στην χλίδή, στο σαλόνι. Εκεί ήταν ένας κύριος και η μαμά μου. Η μαμα μου μου είπε πως η γιαγιά είναι καλά και πως τώρα αυτή θα φύγει και εγώ θα μείνω με αυτόν τον κύριο. ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Ότι να ναι δηλαδή. Εγώ ήθελα να φύγω αλλά αυτός δεν με άφηνε και ΕΥΤΥΧΩΣ χτυπησε το ξυπνητήρι γιατί είχα φρικάρει.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγώ είδα οτι ο αδερφός μου είχε ένα μικρό μαύρο σκυλάκι και αυτό έτρωγε λίμες νυχιών :P και μετά ξερνούσε και κόπηκε στη μέση (το σκυλάκι)... αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Την Δευτέρα κάναμε κάποιες ασκήσεις στην φυσική σελ.111... Με πήρε μετά μια συμμαθήτρια μου τηλ. και της είπα ότι είχαμε κάνει ασκήσεις στην σελ.111.... Το βράδυ στον ύπνο μου είδα τον αριθμό 111.... Και την άλλη μέρα που είχαμε πρώτη ώρα ιστορία το μάθημα που κάναμε ήταν σελ.111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και σήμερα στην βιολογία πάλι 111.....!!!!!!!!! Μαθηματικά 111....!!!!! Έχω φρικάρει, ανοίγω βιβλία και πετυχαίνω αυτό τον αριθμό...!!!!! Λέτε να πάω να παίξω λόττο.... ή.... να φοβάμαι????????:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
εγώ χθες ονειρεύτηκα το εξής φοβερό! :confused:

ήμουνα λέει σε μία σκάλα.και ήταν σκοτεινά και στενά.και την ανέβαινα για να φτάσω ως πάνω αλλά γλυστρούσε και έπεφτα...έπεφτα στο πιο κάτω σκαλοπάτι...και σε κάποια φάση κατάφερα και την ανέβηκα...και με το που φτάνω πάνω είχε δίπλα μου μία πόρτα χρυσή! και την ανοίγω και βλέπω από κάτω ένα λιβάδι και ένα άλογο καφέ πολύ όμορφο...:worry:

(και όχι δεν είδα μπάρμπυ πρόσφατα :hehe: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
elena
πωπω και λιβαδι και αλογο
μαλλον αξιζε η ανοδος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ναι whitelioness! ήταν πολύ όμορφο...:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Επειδη στο σχολειο μου ανεβαζουμε την παρασταση ''Φον Δημητρακης '' του Ψαθα ειδα πως ειχα παρει τον ρολο της Αννας..<3<3<3 Και ηταν τοσο τελειαααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αυτο που θυμαμαι τωρα καθως περνα η μερα ειναι ενα τοπιο σα χωριου με λασπες ισως και βροχη , ενα επιπλο με σταχτες μαλλον αννθρωπινες και ταμπελακια για να ξερουμε ποια ειναι ποιου και ενα κοριτσακι μικρο με φορεμα εποχης λασπωμενο. ποτε ημουν εγω εκεινη ποτε οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειχα παει με αλλα δυο παιδια στο σουπερ μαρκετ μιας γειτονιας λιγο πιο μακρια απο την δικη μου, με ενα ποδηλατο(πως φτασαμε με ενα ποδηλατο και οι 3 δεν καταλαβα) γιατι μας ειχε στειλει ο πατερας ενος απο αυτους να του παρουμε κατι πραγματα. Καθομασταν απ εξω κατι ωρες ειχε ψωφοκρυο και καποια στιγμη εκει που μιλουσαμε στο ακυρο αρχισαμε να μαλωνουμε(και καλα) για το ποιος θα παει να ψωνισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Είδα πως ήμουν στρουμφάκι στο στρουμφοχωριο. Και έκανε ντου ο Δρακουμέλ και όλοι τρέχαμε και μερικοι σωθήκαμε και κρυβόμασταν πίσω από θάμνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είδα πως ήμουν στρουμφάκι στο στρουμφοχωριο. Και έκανε ντου ο Δρακουμέλ και όλοι τρέχαμε και μερικοι σωθήκαμε και κρυβόμασταν πίσω από θάμνους.

και στον ύπνο σου το steki βλέπεις ; εγώ είμαι ο Δρακουμέλ, ο πιο γέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Όταν λέω όλοι εννοώ όλα τα στρουμφάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Είδα πως ήμουν στρουμφάκι στο στρουμφοχωριο. Και έκανε ντου ο Δρακουμέλ και όλοι τρέχαμε και μερικοι σωθήκαμε και κρυβόμασταν πίσω από θάμνους.
Xαχαχ και εγω το ειχα δει αυτο μικρηη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Είδα ότι ήμουν μέσα σε ένα δωμάτιο που υπήρχε ένα γυάλινο τραπεζάκι με μεταλλικά πόδια, και πάνω υπήρχε ένα μπρούτζινο μπολάκι με κάτι ματωμένα δόντια μέσα...

Disturbing :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έλα μ ντε.... τι ειδα :| (???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άκυρα πράγματα. Ήμουν σε μια συνέλευση ινδιάνων και μου έλεγαν συνέχεια να μη σχολιάζω δυνατά ό,τι άκουγα. Μετά ήρθε και κόσμος απ' τη σχολή, άλλοι μου μιλούσαν άλλοι όχι. Και κάτι έπαιξε με μπριζόλες μετά, δε θυμάμαι αν φάγαμε αλλά σίγουρα κάτι τέτοιο έτρεχε.

Είναι κι άλλα, λεπτομέρειες και βλακείες που δε θυμάμαι, κάποιος κέρδισε 50€ και του είπα να τα μοιραστούμε, μια τύπισσα που καθόταν δίπλα μου δε μου μιλούσε, η άλλη (αριστερά) κανονικά. Ο κόσμος πίσω, κι αυτόν φιλικό τον θυμάμαι, no problems here. Δίπλα πρέπει να υπήρχε ποτάμι/καταρράκτης? Κάτι τέτοιο. Σε βράχια ήταν η συνέλευση, αν και μετά μας θυμάμαι σε τραπέζια.

Κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν κοίτα, αν έφαγες από τη μπριζόλα δεν είναι καλό σημάδι!! Παρεξηγήσεις θα έχεις...
Οι κοπελιές που ήταν δίπλα σου ήταν γνωστές; και τελικά ο άλλος που του είπες να μοιραστείτε το πενηντάρικο δέχτηκε;; :hmm:
Έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top