Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εννειται!!!!!! γιατι υπαρχουν ανδρικα και γυναικεια χρωματα???δεν νομιζω!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Γιατί όχι; Εξαρτάται πως το συνδιάζεις....

Ένα ροζ πουκαμισάκι με μια θαλασσιά γραβάτα = 10 χρόνια νεώτερος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φοράει Ροζ ο Κολοκοτρώνης Ωρε!!!!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Irodis...εισαι απ'οτι βλεπω ενας νεος ανθρωπος ,υποθετω δε,με φρεσκες ιδεες....Θα μπορουσες ,αν ηθελες βεβαια,να μου αναπτυξεις το συλλογισμο σου γιατι συνδεεις ενα χρωμα με τον ανδρισμο;:hmm:

Οπως ειπα ετσι βγαινει και ολων μας το ονομα!
Πως να το κανουμε το ροζ ειναι για γυναικες , δε παιζει ρολο η ηλικια...
Αλλωστε γιατι να φορεσει ροζ δε το καταλαβαινω αυτο τοσα χρωματα ειναι ροζ πρεπει να φορεσει?
Το ροζ ειναι για τις γυναικες ας φορεσει κοκκινο αμα θελει που ειναι και ανοιχτο χρωμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και βεβαια μπορουμε να φοραμε ροζ. Χρωμα ειναι κι αυτο.
Εκτος αν αμφιβαλλουμε για την ανδροπρεπεια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Οπως ειπα ετσι βγαινει και ολων μας το ονομα!
Πως να το κανουμε το ροζ ειναι για γυναικες , δε παιζει ρολο η ηλικια...
Αλλωστε γιατι να φορεσει ροζ δε το καταλαβαινω αυτο τοσα χρωματα ειναι ροζ πρεπει να φορεσει?
Το ροζ ειναι για τις γυναικες ας φορεσει κοκκινο αμα θελει που ειναι και ανοιχτο χρωμα.:)

+1
απλά το δικό μου πουκάμισο πλύθηκε μαζί με το φόρεμα της Αφροδίτης Μάνου , και είπα να μην το πετάξω , ένα σωρό λεφτά έκανε

θεωρούμαι γκέι , τσιγκούνης ή και τα δύο ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
+1
απλά το δικό μου πουκάμισο πλύθηκε μαζί με το φόρεμα της Αφροδίτης Μάνου , και είπα να μην το πετάξω , ένα σωρό λεφτά έκανε

θεωρούμαι γκέι , τσιγκούνης ή και τα δύο ; :redface:


τίποτα από τα δύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οπως ειπα ετσι βγαινει και ολων μας το ονομα!
αν εβγαινε ετσι το ονομα.....:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

super_deal

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ειναι ταμπου να φορανε ροζ οι αντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ειναι ταμπου να φορανε ροζ οι αντρες.
ταμπου;;;;;;;;; για εξηγησε το μας αυτο λιγο;:hmm:για πιο λογο....εγω βλεπω ανδρες να φορανε ροζ και τους πηγαινει θαυμασια...:) Ταμπου ..ταμπου...σε λιγο θα ακουσουμε οτι ειναι ταμπου και η γυναικα να φοραει σιελ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όχι, δεν μπορούν να σκοτώνουν το πεδίο όρασής μου με ροζ gay στυλάτα ρουχαλάκια!!! Biatch...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σωστος. Αλλα τελος παντων να πουμε δε βαριεσαι ας φορανε οι αντρες ροζ μπλουζιτσες !:)

Το πιο αισχρο ειναι που βλεπω καποιους να φορανε και ροζ παπουτσια δηλαδη συγνωμη αυτοι τωρα τι ειναι ??? ;)

Δεν ειναι λούλιδες?????:whistle: Αν κανω παλι λαθος πειτε μου μα παπουτσια ροζ!!!!!????:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σωστος. Αλλα τελος παντων να πουμε δε βαριεσαι ας φορανε οι αντρες ροζ μπλουζιτσες !:)

Το πιο αισχρο ειναι που βλεπω καποιους να φορανε και ροζ παπουτσια δηλαδη συγνωμη αυτοι τωρα τι ειναι ??? ;)

Δεν ειναι λούλιδες?????:whistle: Αν κανω παλι λαθος πειτε μου μα παπουτσια ροζ!!!!!????:eek:

....Ωραια μετα απο πολυ συζητηση και αφου το εχουμε αρκουντως κουρασει....ας καταληξουμε τουλαχιστον στο ροζ μπλουζακι...,φουτερακι...πουλοβερακι ισως(;))ακομη και σε lovely ροζ παντοφλακια για μεσα στο σπιτι ή homewear ???O.K.???τα ρζ παπουτσια ας τα απορριψουμε ως συμβολο θηλυκοτητας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σωστος. Αλλα τελος παντων να πουμε δε βαριεσαι ας φορανε οι αντρες ροζ μπλουζιτσες !:)

Το πιο αισχρο ειναι που βλεπω καποιους να φορανε και ροζ παπουτσια δηλαδη συγνωμη αυτοι τωρα τι ειναι ??? ;)

Δεν ειναι λούλιδες?????:whistle: Αν κανω παλι λαθος πειτε μου μα παπουτσια ροζ!!!!!????:eek:

Βασικά, κατά την δική μου άποψη, ροζ παπούτσια(και δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε άντρες) είναι τραγική έλλειψη γούστου...

....Ωραια μετα απο πολυ συζητηση και αφου το εχουμε αρκουντως κουρασει....ας καταληξουμε τουλαχιστον στο ροζ μπλουζακι...,φουτερακι...πουλοβερακι ισως(;))ακομη και σε lovely ροζ παντοφλακια για μεσα στο σπιτι ή homewear ???O.K.???τα ρζ παπουτσια ας τα απορριψουμε ως συμβολο θηλυκοτητας:D

Ροζ παντοφλάκια???? Να πω την αλήθεια, αυτό με χαλάει λίγο... Σκέφτομαι τον πολλά βαρύ άντρα να φωνάζει "Γυναίκα, πανούφλες!!" και την βλέπω να έρχεται με ένα ροζ έκτρωμα στα χέρια και τρομάζω...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βασικά, κατά την δική μου άποψη, ροζ παπούτσια(και δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε άντρες) είναι τραγική έλλειψη γούστου...



Ροζ παντοφλάκια???? Να πω την αλήθεια, αυτό με χαλάει λίγο... Σκέφτομαι τον πολλά βαρύ άντρα να φωνάζει "Γυναίκα, πανούφλες!!" και την βλέπω να έρχεται με ένα ροζ έκτρωμα στα χέρια και τρομάζω...:P:P
Τι λες που ειναι τραγικη ελλειψη γουστου.....ελα να δεις τις μπαλαρινες και τα loafers μου που τα χω χρυσοπληρωσει και να μην αναφερθω σε φιρμες και πεσμου μετα....θα θελεις να τα φορεσεις και συ :clapup::clapup::clapup:
Οσο για τα ροζ ανδρικα παντοφλακια ...καταρχην μπορεινα ειναι καρω ροζ λιλα...(tres chic) ! ή ροζ καφε au lait ή ροζ bleu (classic)!!!!!!!!!!!fantastic!!!!!!!!!!!!and very sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι λες που ειναι τραγικη ελλειψη γουστου.....ελα να δεις τις μπαλαρινες και τα loafers μου που τα χω χρυσοπληρωσει και να μην αναφερθω σε φιρμες και πεσμου μετα....θα θελεις να τα φορεσεις και συ :clapup::clapup::clapup:
Οσο για τα ροζ ανδρικα παντοφλακια ...καταρχην μπορεινα ειναι καρω ροζ λιλα...(tres chic) ! ή ροζ καφε au lait ή ροζ bleu (classic)!!!!!!!!!!!fantastic!!!!!!!!!!!!and very sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να εξηγηθούμε...
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιον θέλει να φορέσει ροζ... Είναι και θέμα χαρακτήρα μετά από ένα σημείο(εννοείται πως δεν μιλάω περί σεξουαλικότητας)...
Άλλα επειδή το απεχθάνομαι πραγματικά σαν χρώμα, για να μου αρέσει ένα ντύσιμο που περιέχει ρόζ, πρέπει να είναι πραγματικά εξαιρετικό... Αλλιώς θα μου κάθεται άσχημα...(Άσχετα με το τι μπορεί να πω. αν ρωτήσουν την γνώμη μου)

Υγ. Αν πιστεύεις οτι κατάλαβα έστω και λίγο της αποχρώσεις που ανέφερες, πλανάσαι πλάνην οικτρά...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






:P:P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ροζ παντοφλάκια???? Να πω την αλήθεια, αυτό με χαλάει λίγο... Σκέφτομαι τον πολλά βαρύ άντρα να φωνάζει "Γυναίκα, πανούφλες!!" και την βλέπω να έρχεται με ένα ροζ έκτρωμα στα χέρια και τρομάζω...:P:P
Όλη η εικόνα σου είναι λάθος κύριος. :pfff: Δεν θυμάμαι να έχω δει άνδρα να ζητάει τις παντόφλες του πάντως. :hmm:
Ζητούν ένα σωρό πράγματα, (νερό, φαγητό, τασάκι, κάλτσες, κτλ), αλλά παντόφλες δεν μου έτυχε ποτέ κανείς. :P)
Ήθελα να 'ξερα από που την κονομήσουμε αυτή την εικόνα ως στερεότυπο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όλη η εικόνα σου είναι λάθος κύριος. :pfff: Δεν θυμάμαι να έχω δει άνδρα να ζητάει τις παντόφλες του πάντως. :hmm:
Ζητούν ένα σωρό πράγματα, (νερό, φαγητό, τασάκι, κάλτσες, κτλ), αλλά παντόφλες δεν μου έτυχε ποτέ κανείς. :P)
Ήθελα να 'ξερα από που την κονομήσουμε αυτή την εικόνα ως στερεότυπο. :hmm:

Καλή ερώτηση... Να σου πω την αλήθεια σ' αυτό δεν μπορώ να βοηθήσω καθόλου...
Ίσως να είναι τελείως φτιαχτό, ίσως και να προέρχεται κι από την εποχή της Τουρκοκρατίας και πολλά ακόμα ίσως...:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top