Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
σε μπλουζα κ πουκαμισο ειναι ωραιο αλλα δεν ειναι κ πολυ ανδροπρεπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εμένα γενικά δε μου αρέσει καθόλου το ροζ.
Όμως, φυσικά και μπορούν οι άνδρες να φοράνε ροζ! Τι είναι αυτά τα σεξιστικά; Χρώμα είναι και το ροζ, όπως όλα τα άλλα. Δηλαδή οι γυναίκες δε θα έπρεπε να φοράνε μπλε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και γοβες με μινι μπορει να φορεσουν οι ανδρες..το θεμα ειναι τι εχουν μεσα στο μυαλο τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αν το δω και αυτο!!!
Θα πεσω σπο γεφυρα του Ριου Αντιριου που ειναι και διπλα μου!!!!!!!!!:eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αν και κανονικά ίσως να μην έπρεπε να έχω πρόβλημα με κάτι τέτοιο (μιας και όλα χρώματα είναι κι ο καθένας μπορεί να φοράει ότι του αρέσει), ομολογώ ότι το ροζ στον άντρα με χαλάει πολύ!

Μου φαίνεται ότι οι αποχρώσεις του ροζ δεν κολακεύουν έναν άντρα, παρ'όλο που με το μωβ ή το πορτοκαλί ας πούμε δεν θα έλεγα το ίδιο!

Δεν λέω βέβαια, μπορεί σε κάποιους να πηγαίνει! Όμως, εγώ μέχρι τώρα δεν έχω πετύχει κανέναν τέτοιο οπότε και το θεωρώ κανόνα... μέχρι αποδείξεως του εναντίου βεβαίως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
φυσικα και μπορουν να φορανε ροζ!το ροζ χρωμα δεν ειναι αποκλειστικα γυναικειο και ειναι αντρς που τους παει παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πώς δεν μπορούν. Αν και εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει σε άντρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ρε παιδια καλημερα... τι εχετε να πειτε για τον τελευταιο χρονο που βγηκε στην μοδα να φορανε κ οι αντρες ροζ κ μοβ?:confused:

να ρωτήσουμε το συντάκτη, μήπως άλλαξε γνώμη για τα χρώματα που είναι φέτος στη μόδα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ρε παιδια καλημερα... τι εχετε να πειτε για τον τελευταιο χρονο που βγηκε στην μοδα να φορανε κ οι αντρες ροζ κ μοβ?:confused:
όχι απαγορευεται...εχθές έναν τον σκότωσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και αντε ενταξει το ροζακι.... αλλα το φουξια??? εμενα δε μ αρεσει, σορυ......................
μεχρι και γω, το σκεφτομαι για να το βαλω...ειναι απο τη φυση του δυσκολο χρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ναι, φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ναι αμε!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φυσικα και μπορουνε να φορανε οτι χρωμα θελουν !!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φυσικα και μπορουνε να φορανε οτι χρωμα θελουν !!!!!!!!!!!!!!!!
Ναι,,μετα απο την Μπάρμπυ,,
να εχουμε και τον Μπάρμπα..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
γιατι Αγγελε μονο η Μπαρμπυ φοραει ροζ;αναλογα με το χρωμα δερματος ,μαλλιων κλπ .και οι ανδρες μπορουν να επιλεξουν χρωματα οπως το ροζ,το λιλα, το φουξια..κλπ απ΄ολη τη χρωματικη γκαμα που να τους ταιριαζουν θαυμασια...,αρκει να ξερουν πως να τα συνδιασουν με το γενικοτερο ντυσιμο τους...και το κανουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
:hmm:Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ ροζ μπλούζα πάνω μου....

Αρα μάλλον δεν είμαι και το καλύτερο άτομο για να εκφέρει άποψη.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πάντως θυμαμαι παλια στο σχολειο..
εβαζα ενα κιτρινο εντονο φουτέρ και με φωναζαν Τουίτυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Γιατί όχι? :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
και βεβαια δε μπορουν!!!
οσοι φορουν για μενα ειναι λουλιδες!
και μετα μας λενε οι γυναικες δεν υπαρχουν αντρες απο κατι τετοιους την παταμε ολοι μαζι στο τελοσ..........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
και βεβαια δε μπορουν!!!
οσοι φορουν για μενα ειναι λουλιδες!
και μετα μας λενε οι γυναικες δεν υπαρχουν αντρες απο κατι τετοιους την παταμε ολοι μαζι στο τελοσ..........!
Irodis...εισαι απ'οτι βλεπω ενας νεος ανθρωπος ,υποθετω δε,με φρεσκες ιδεες....Θα μπορουσες ,αν ηθελες βεβαια,να μου αναπτυξεις το συλλογισμο σου γιατι συνδεεις ενα χρωμα με τον ανδρισμο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top