Κατασκευή δωρεάν ιστοσελίδας (website)

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμείς πάντως και στην σχολή χρησιμοποιούμε frontpage έχω κάνει 5 ιστοσελίδες και τα έδωσα στην διευθυνση να μου τις ανεβάσουνε στο διαδύκτιο...Τώρα δεν ξέρω τι έχει γίνει:):(

Δεν ξέρω αν πρέπει να εμπιστευτώ τη "σχολή" σου ή τη σχολή μου, πάντως στο πρόγραμμα σπουδών της σχολής μου προβλέπεται η πρώτη μας σελίδα να γίνει με απλό κώδικα...Πιθανολογώ γιατί είναι εντελώς ηλίθιο να νομίζεις ότι φτιάχνεις ιστοσελίδα με frontpage χωρίς να ξέρεις ούτε τα βασικά tags στην HTML...Για μία ακόμη φορά, μεταξύ μας, σε παραμυθιάζουν, αυτό που μαθαίνεις απλά δεν χρειάζεται. Πρώτον γιατί κανείς δεν θα σε φωνάξει να του φτιάξεις ιστοσελίδα με γνώσεις frontpage και δεύτερον γιατί σε όποιον free-hoster κι αν πας, συνήθως έχει παρόμοια εφαρμογή για χτίσιμο πολύ απλών σελίδων από αρχάριους που έχει δέκα κουμπάκια που κάνουν τα πάντα. Δεν έχεις κάνει 5 ιστοσελίδες προφανώς, έχεις κάνει πέντε σχετιζόμενα αρχεία .html που αν μπουν σε ένα directory αποτελούν μια ιστοσελίδα. Συγγνώμη αλλά μάλλον τσάμπα τους πλήρωσες αν δεν μπήκαν στον κόπο να σου μάθουν πως φτιάχνεις μια ιστοσελίδα από ν αριθμό αρχείων .html και σου είπαν "οτι θα τα ανεβασουν αυτοί στο Ιντερνετ". Από περιέργεια, πόσο πλήρωσες γι'αυτό;


On-topic, συνήθως πακέτα με hosting και domain .gr από παρόχους δεν είναι πολύ ακριβά...Η Hol πχ. έχει τέτοια πακέτα με 9 ευρώ το μήνα και μπορείς να επιλέξεις ανάμεσα σε linux ή windows hosting. Συνήθως αν έχεις χρησιμοποιήσει Frontpage ή Dreamweaver τρέχει καλύτερα όταν φιλοξενείται από windows server. Πάντως για προσωπική ιστοσελίδα με 10 επισκέπτες το μήνα δεν αξίζει να δώσεις καν 9 ευρώ, χώρια του ότι πρέπει να βάλεις και όλον τον κώδικα εσύ...Σε δωρεάν λύσεις όπως πχ. κάποτε το Geocities και το Pathfinder Pages (εχουν κλείσει και τα δύο), περιλαμβάνονται μαζί και εφαρμογές ανάπτυξης που σε βασικό επίπεδο καλύπτουν.


PS: Θα δοκιμάσω το weebly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Πιθανολογώ γιατί είναι εντελώς ηλίθιο να νομίζεις ότι φτιάχνεις ιστοσελίδα με frontpage χωρίς να ξέρεις ούτε τα βασικά tags στην HTML...

Δεν είναι για αυτό. Απλά frontpage και τα συναφή βγάζουν χάλια κώδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά ειδικά για το Frontpage το έχω καταλάβει από τότε που άρχισα ν'ασχολούμαι στο Γυμνάσιο με web design...Μπερδεμένος και υπερβολικά εκτεταμμένος κώδικας.
Αν και είμαι της άποψης ότι, όπως είπα παραπάνω, προτού χρησιμοποιήσεις έναν editor σε γραφικό περιβάλλον, καλό είναι να έχεις και μια σχετική εξοικείωση με τον απλό κώδικα. Ίσα-ίσα για να μπορείς να εντοπίζεις και να διορθώνεις μικροσφάλματα.
Κάτι σε open source αντί dreαmweaver έχεις να προτείνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δοκιμάσω να φτιάξω σάιτ. Δεν έχω ιδέα τι θέμα μπορεί να έχει. Είμαι στο στάδιο της σκέψης ακόμα:P. Δεν θέλω να μπλέξω ιδιαίτερα για αυτό ψάχνω κάτι που να μπορεί να φιλοξενήσει την "ιστοσελίδα" μου δωρεάν. Καμία καλή πρόταση;

Υ.Γ. Έχω δει ότι χρησιμοποιείται ιδιαίτερα από μέλη εδώ το weedly. Μπορείτε να μου πείτε για αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν υπαρχει (δωρεαν εννοειται, δεν ειναι καιρος για εξοδα) ιστοσελιδα(σερβερ τεσπα) που μπορει να κανει ινπορτ τις αναρτησεις απο Blogspot?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν υπαρχει (δωρεαν εννοειται, δεν ειναι καιρος για εξοδα) ιστοσελιδα(σερβερ τεσπα) που μπορει να κανει ινπορτ τις αναρτησεις απο Blogspot?


Δεν κατάλαβα τι θες ακριβώς να κάνεις αλλα ψάξε για Planet.

https://en.wikipedia.org/wiki/Planet_(software)


Καλά ειδικά για το Frontpage το έχω καταλάβει από τότε που άρχισα ν'ασχολούμαι στο Γυμνάσιο με web design...Μπερδεμένος και υπερβολικά εκτεταμμένος κώδικας.
Αν και είμαι της άποψης ότι, όπως είπα παραπάνω, προτού χρησιμοποιήσεις έναν editor σε γραφικό περιβάλλον, καλό είναι να έχεις και μια σχετική εξοικείωση με τον απλό κώδικα. Ίσα-ίσα για να μπορείς να εντοπίζεις και να διορθώνεις μικροσφάλματα.
Κάτι σε open source αντί dreαmweaver έχεις να προτείνεις;

Ούτε το dreamweaver (ο designer του βασικά) χρησιμοποιείται αυτούσιο, αλλα κυρίως για κατασκευή mockups. Η σωστή δουλειά γίνεται με έναν editor.

Πάντως, αν σε ενδιαφέρει, υπάρχει το Nvu.

https://net2.com/nvu/download.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χαχ ναι το ειπα καπως σαν αγκαουγκαλο. Θελω να φτιαξω ιστοσελιδα. Και θελω να καμω ινπορτ τις αναρτησεις του μπλογκ μου στο μπλογκσποτ. Σε φρη χοστινγκ σερβερ. Αυτο! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δοκιμάσω να φτιάξω σάιτ. Δεν έχω ιδέα τι θέμα μπορεί να έχει. Είμαι στο στάδιο της σκέψης ακόμα:P. Δεν θέλω να μπλέξω ιδιαίτερα για αυτό ψάχνω κάτι που να μπορεί να φιλοξενήσει την "ιστοσελίδα" μου δωρεάν. Καμία καλή πρόταση;

Υ.Γ. Έχω δει ότι χρησιμοποιείται ιδιαίτερα από μέλη εδώ το weedly. Μπορείτε να μου πείτε για αυτό;

Weebly.
Κοίτα, βασικά αυτό ειναι πολύ καλό για αρχάριους, με templates, εντελώς γραφικοποιημένο και με δυνατότητα εισαγωγής HTML στο περιεχόμενο των σελίδων...Όχι ομως και στη δομή της ιστοσελίδας σου, δεν αφήνει πολλά περιθώρια. Θα μπορούσες να φτιάξεις μια προσωπικη ιστοσελίδα.

Ξερει κανεις αν υπαρχει (δωρεαν εννοειται, δεν ειναι καιρος για εξοδα) ιστοσελιδα(σερβερ τεσπα) που μπορει να κανει ινπορτ τις αναρτησεις απο Blogspot?

Δεν το ξερω ακριβως αυτο, παντως το weebly έχει και blog mode αν θέλεις, οποτε ισως θα μπορούσες ν'αξιοποιησεις αυτο με Copy Paste. :P

Δεν κατάλαβα τι θες ακριβώς να κάνεις αλλα ψάξε για Planet.

https://en.wikipedia.org/wiki/Planet_(software)




Ούτε το dreamweaver (ο designer του βασικά) χρησιμοποιείται αυτούσιο, αλλα κυρίως για κατασκευή mockups. Η σωστή δουλειά γίνεται με έναν editor.

Πάντως, αν σε ενδιαφέρει, υπάρχει το Nvu.

https://net2.com/nvu/download.html


Ευχαριστώ.!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Weebly.
Κοίτα, βασικά αυτό ειναι πολύ καλό για αρχάριους, με templates, εντελώς γραφικοποιημένο και με δυνατότητα εισαγωγής HTML στο περιεχόμενο των σελίδων...Όχι ομως και στη δομή της ιστοσελίδας σου, δεν αφήνει πολλά περιθώρια. Θα μπορούσες να φτιάξεις μια προσωπικη ιστοσελίδα.



Δεν το ξερω ακριβως αυτο, παντως το weebly έχει και blog mode αν θέλεις, οποτε ισως θα μπορούσες ν'αξιοποιησεις αυτο με Copy Paste. :P




Ευχαριστώ.!:no1:
Θα το χω υπόψην μου για το weedly. Μια ιδέα για την προσωπική ιστοσελίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Επιθυμω να δημιουρησω μια ιστοσελιδα,κατα προτιμηση ΔΩΡΕΑΝ.


H χρηση της θα ειναι απλη.Ο χρηστης θα διαβαζει μια εφημεριδα(ειναι σε μορφη .pdf) και θα μπορει να εχει και την δυνατοτητα να κατεβασει το αντιστοιχο αρχειο .pdf.Τελος,αν γινεται θα ηθελα να μπορω και να μου πειτε τι αλλο μπορει να κανει την σελιδα πιο προσιτη και γενικα καλη....

εχω ακουσει οτι το καλυτερο για αυτη την δουλεια ειναι να κανει το site μεσω google(gmail) ισχυει;;;γενικα ο,τι πειτε δεκτο

thanx;)


Επισης,σκεφτηκα οτι καλο θα ηταν να εχει σχετικα μεγαλο αποθηκευτικο χωρο(40mb++) ή καλυτερα να με αφηνει να κανω upload οσα αρχεια θελω απλα να εχει ενα περιορισμο στο μεγεθος(ετσι ωστε αντι για pdf να ανεβαζω πολλες μικρες εικονες-screenshot απο το pdf- )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επιθυμω να δημιουρησω μια ιστοσελιδα,κατα προτιμηση ΔΩΡΕΑΝ.


H χρηση της θα ειναι απλη.Ο χρηστης θα διαβαζει μια εφημεριδα(ειναι σε μορφη .pdf) και θα μπορει να εχει και την δυνατοτητα να κατεβασει το αντιστοιχο αρχειο .pdf.Τελος,αν γινεται θα ηθελα να μπορω και να μου πειτε τι αλλο μπορει να κανει την σελιδα πιο προσιτη και γενικα καλη....



εχω ακουσει οτι το καλυτερο για αυτη την δουλεια ειναι να κανει το site μεσω google(gmail) ισχυει;;;γενικα ο,τι πειτε δεκτο


thanx;)
:hmm:πιστευω ότι το καλύτερο ειναι να μαθεις το zoumla και να φτιάξεις΄ένα καλό site . Μπορείς να κάνεις και blogspot αλλά πλέον είναι kits
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Το πρώτο πράγμα που πρέπει να σκεφτείς είναι που θα την βάλεις αυτή την δωρεάν ιστοσελίδα σου. Υπάρχουν μερικές καλές υπηρεσίες για δωρεάν hosting, όπως η https://0000free.com/ π.χ.

Στη συνέχεια θα ψάξεις για ένα δωρεάν CMS. Υπάρχουν πολλές επιλογές, εξαρτάται με τι θέλεις να μοιάζει η σελίδα σου. Θέλεις π.χ. να είναι σαν blog, σαν forum, να είναι εντελώς παραμετρικό, κλπ. Μερικά: WordPress, Joomla, Drupal, myBB forum, TangoCMS γενικά ένα Open Source CMS.

Πάνω σε αυτό αρχίζεις και χτίζεις. Τα περισσότερα έχουν χιλιάδες δωρεάν add-ons που μπορείς να προσθέσεις - από διαφορετικά θέματα, χρώματα μέχρι modules που σου κάνουν παπάδες. Αυτό που ζητάς, να μπορείς δηλαδή να ανεβάζεις αρχεία, υπάρχει ενσωματωμένο σε όλα σχεδόν τα CMS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Το πρώτο πράγμα που πρέπει να σκεφτείς είναι που θα την βάλεις αυτή την δωρεάν ιστοσελίδα σου. Υπάρχουν μερικές καλές υπηρεσίες για δωρεάν hosting, όπως η https://0000free.com/ π.χ.
δεν ξερω και πολλες σελιδες για hosting αρα μαλλον θα διαλεξω την δικια σου...

Στη συνέχεια θα ψάξεις για ένα δωρεάν CMS. Υπάρχουν πολλές επιλογές, εξαρτάται με τι θέλεις να μοιάζει η σελίδα σου. Θέλεις π.χ. να είναι σαν blog, σαν forum, να είναι εντελώς παραμετρικό, κλπ. Μερικά: WordPress, Joomla, Drupal, myBB forum, TangoCMS γενικά ένα Open Source CMS.
επειδη αυτα παρα ειναι πολλα να ασχοληθω δεν μπορεις να μου επισημανεις τα top.Θελω απλα πραγματα να εχει,κειμενακια στην αρχικη σελιδα και να εχει αλλες 3 ιστοσελιδες:
1.για επικοινωνια(δλδ να λεει που ειναι η επιχειρηση κτλπ)
2.να μπορει ο χρηστης να αποστηλει email μεσω της σελιδας
3.να βλεπει και κατεβαζει 1 αρχειο pdf

Αυτες οι υπηρεσιες που προτεινεις εχουν τπτ περιορισμους ή πρεπει να πληρωσεις για να κανεις upload αρχεια κτλπ;;;
Το πρώτο πράγμα που πρέπει να σκεφτείς είναι που θα την βάλεις αυτή την δωρεάν ιστοσελίδα σου. Υπάρχουν μερικές καλές υπηρεσίες για δωρεάν hosting, όπως η https://0000free.com/ π.χ.
δεν ξερω και πολλες σελιδες για hosting αρα μαλλον θα διαλεξω την δικια σου...

Στη συνέχεια θα ψάξεις για ένα δωρεάν CMS. Υπάρχουν πολλές επιλογές, εξαρτάται με τι θέλεις να μοιάζει η σελίδα σου. Θέλεις π.χ. να είναι σαν blog, σαν forum, να είναι εντελώς παραμετρικό, κλπ. Μερικά: WordPress, Joomla, Drupal, myBB forum, TangoCMS γενικά ένα Open Source CMS.
επειδη αυτα παρα ειναι πολλα να ασχοληθω δεν μπορεις να μου επισημανεις τα top.Θελω απλα πραγματα να εχει,κειμενακια στην αρχικη σελιδα και να εχει αλλες 3 ιστοσελιδες:
1.για επικοινωνια(δλδ να λεει που ειναι η επιχειρηση κτλπ)
2.να μπορει ο χρηστης να αποστηλει email μεσω της σελιδας
3.να βλεπει και κατεβαζει 1 αρχειο pdf

Αυτες οι υπηρεσιες που προτεινεις εχουν τπτ περιορισμους ή πρεπει να πληρωσεις για να κανεις upload αρχεια κτλπ;;;Αν δεν βαριεσαι μπορεις να μου δωσεις και κανα site απο εκει να δω πως χοντρικα ειναι το style της καθε υπηρεσιας;;;

Αυτό που ζητάς, να μπορείς δηλαδή να ανεβάζεις αρχεία, υπάρχει ενσωματωμένο σε όλα σχεδόν τα CMS.
ειναι ευκολη στο χειρισμο;;δεν εχω πολυ καταλαβει τι ακριβως ειναι.Κανω server απο το σπιτι μου;;;;αν μπορεις παρακαλω να εισαι καπως πιο αναλυτικη σε αυτο το σημειο....

μην ξεχνας οτι ψαχνω για αρχαριους προγραμματα κτλπ....(το Joomla φαινεται ενδιαφερον)

:hmm:πιστευω ότι το καλύτερο ειναι να μαθεις το zoumla και να φτιάξεις΄ένα καλό site . Μπορείς να κάνεις και blogspot αλλά πλέον είναι kits
blogspot δεν θελω,απλα μια σελιδα που θα εχει ανακοινωσεις(δλδ κειμενο) και ενα photogallery ή γενικα μεγαλο αποθηκευτικο χωρο ωστε να μπορει καποιος να δει και κατεβασει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 αρχειο .pdf
Αυτό που ζητάς, να μπορείς δηλαδή να ανεβάζεις αρχεία, υπάρχει ενσωματωμένο σε όλα σχεδόν τα CMS.
ειναι ευκολη στο χειρισμο;;δεν εχω πολυ καταλαβει τι ακριβως ειναι.Κανω server απο το σπιτι μου;;;;αν μπορεις παρακαλω να εισαι καπως πιο αναλυτικη σε αυτο το σημειο....

:hmm:πιστευω ότι το καλύτερο ειναι να μαθεις το zoumla και να φτιάξεις΄ένα καλό site . Μπορείς να κάνεις και blogspot αλλά πλέον είναι kits
μαλλον εννοεις joomla ε;;;
blogspot δεν θελω,απλα μια σελιδα που θα εχει ανακοινωσεις(δλδ κειμενο) και ενα photogallery ή γενικα μεγαλο αποθηκευτικο χωρο ωστε να μπορει καποιος να δει και κατεβασει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 αρχειο .pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μαλλον εννοεις joomla ε;;;
blogspot δεν θελω,απλα μια σελιδα που θα εχει ανακοινωσεις(δλδ κειμενο) και ενα photogallery ή γενικα μεγαλο αποθηκευτικο χωρο ωστε να μπορει καποιος να δει και κατεβασει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 αρχειο .pdf
Ναι αυτο ενοούσα το www.patrameds.com με αυτό το έχω κανει . Δεν είναι τοσο ωραίο αλλά τώρα το έμαθα και το εμπλουτίζω σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ναι αυτο ενοούσα το www.patrameds.com με αυτό το έχω κανει . Δεν είναι τοσο ωραίο αλλά τώρα το έμαθα και το εμπλουτίζω σιγά σιγά.

καλο φαινεται κυριως η πρωτη σελιδα ειναι ακριβως αυτο που θελω.Δεν υπαρχει καποιος περιορισμος ως προς τα αρχεια που θελω να ανεβασω σωστα;;;(εννοω μπορω να εχω ενα και παραπανω αρχεια pdf να τα κατεβασει καποιος χωρις να τα εχω σε rapidshare ή γενικα χωρις καποιο περιορισμο σωστα;;; :hmm:)
Τελος,ποσο καιρο θα μου παρει να αρχισει να λειτουργει το site(εσενα πχ πανω κατω ποσο σου πήρε??? )

Υ.Γ.thanx και για την απαντηση φιλε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
καλο φαινεται κυριως η πρωτη σελιδα ειναι ακριβως αυτο που θελω.Δεν υπαρχει καποιος περιορισμος ως προς τα αρχεια που θελω να ανεβασω σωστα;;;(εννοω μπορω να εχω ενα και παραπανω αρχεια pdf να τα κατεβασει καποιος χωρις να τα εχω σε rapidshare ή γενικα χωρις καποιο περιορισμο σωστα;;; :hmm:)
Τελος,ποσο καιρο θα μου παρει να αρχισει να λειτουργει το site(εσενα πχ πανω κατω ποσο σου πήρε??? )

Υ.Γ.thanx και για την απαντηση φιλε;)




Ακριβώς τα ίδια ήθελα να ρωτήσω και εγώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ακριβώς τα ίδια ήθελα να ρωτήσω και εγώ:)
my pleasure φιλε που σε καλυψα:P

Λοιπον,τωρα παιζω με το weebly μου φαινεται αρκετα καλο.Προς το παρων ολα βαινουν οπως τα περιμενα.Ενα προβλημα εχω μονο δεν εχω καταφερει να βρω το τροπο με τον οποιο καποιος θα κατεβασει ενα pdf αρχειακι απο το site αλλα θα to βρουμε i guess:) Εχει νοημα να κατεβασω το joomla τωρα ή δεν προκειται να με βοηθησει με το site μου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Moυ έχουν πει ότι το καλύτερο εργαλείο για κατασκευή ιστοσελίδας είναι το dreamweaver. Επίσης, το bluevoda. Ειδικά, το πρώτο, θέλει πολύ ψάξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Moυ έχουν πει ότι το καλύτερο εργαλείο για κατασκευή ιστοσελίδας είναι το dreamweaver. Επίσης, το bluevoda. Ειδικά, το πρώτο, θέλει πολύ ψάξιμο.
το 2ο κυριως ειδα,παραξενο μου φανηκε.Καλα ολα αυτα ρε παιδια δεν λεω αλλα εγω θελω να ειναι 100% ΔΩΡΕΑΝ η ιστοσελιδα...Δλδ πψ αν εκανα μια με το bluenova θα ηθελα καποια χρηματα για να την κανω publish καταλαβες το προβλημα μου;;;
Btw αυτο το joomla αφου κανω το site θα μου δημιουργηθουν τπτ προβληματα για να το αναρτησω στο web(δλδ να αγοράσω domain ?? ).Τελος, πως σας φαινεται το weebly???εγω με αυτο προς το παρών κανω παιχνιδι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Moυ έχουν πει ότι το καλύτερο εργαλείο για κατασκευή ιστοσελίδας είναι το dreamweaver. Επίσης, το bluevoda. Ειδικά, το πρώτο, θέλει πολύ ψάξιμο.

Microsoft Web Matrix

Είναι ένας δωρεάν designer με ενσωματωμένη την εγκατάσταση όλων σχεδόν των CMS που κυκλοφορούν συμπεριλαμβανομένου και του Joomla! 1.7. Η πιο απλή, εύχρηστη και αποδοτική λύση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top