Κατασκευή δωρεάν ιστοσελίδας (website)

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Για δωρεάν ιστοσελίδα μπορείτε να πάτε εδώ https://www.terapad.com/

Μπορείτε να προγραμματίσετε και σε html αλλά και να χρησιμοποιήσετε κάποιους βοηθούς που έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Πληρωνεις σ'αυτην ...
Δεν το προσεξα ...:no1:
-----------------------------------------
Παιδια για δωρεαν ιστοσελίδα εδω : https://www.free-website.gr/ Πολυ καλο site!!!
Στην προσωπική σου ιστοσελίδα σε μόλις 3 λεπτά
Η υπηρεσία αυτή είναι ΔΩΡΕΑΝ!
Η χρήση της είναι πανεύκολη - δεν απαιτούνται γνώσεις προγραμματιστών!
Επαγγελματικά σχέδια υπάρχουν ήδη
Θα αποκτήσεις τον προσωπικό σου χώρο τοόνομάσου.de.tl
Βιβλίο επισκεπτών, Μετρητή επισκεπτών, λειτουργία Ψηφοφοριών κτλ. - ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Πολυ καλο !Ευχαριστω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ρε παιδια πως μπορω να κανω forum εκτος απο το forumotion?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αν θες δοκίμασε το ForumUp ή το Forumotion.
Το πρώτο έχει και Forum με ελληνική υποστήριξη που μπορείς να απευθυνθείς για απορίες, αλλά το δεύτερο χρησιμοποιεί μια νεότερη έκδοση.
Εγώ σου προτείνω το Forumotion ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoudaSkater

Νεοφερμένος

Ο GoudaSkater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωριζω καλα το forumotion και το ucoz.com πολυ καλα και τα 2 δοκιμασε τα κ πες μ τη γνωμη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ucoz.com,aforumfree.com,forummotion.com,freeforum.com,webs.com..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα στο zetaboards. Το κακό είναι πως τα θέλει όλα Αγγλικά και όταν θέλω Ελληνικά αναγκάζομαι να γράφω greeklish...
Ένας ακόμα τρόπος είναι να ζητήσεις site με κατάληξη .tk αντί για .gr, γιατί είναι ο μόνος τρόπος να έχεις ΔΙΚΗ σου σελίδα, όχι να στη στηρίζουν άλλοι. Ο server δηλαδή θα 'ναι δικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δεν θα είναι δικός του ο server γιατί κάτω κάτω θα έχει ένα link που θα σε παραπέμπει στο site που σου κάνει δωρεάν φιλοξενία.Το .tk είναι domain και η χρήση του είναι η εξής.Πχ έχεις ένα forum στο smforfree που είναι δωρεάν.Με το .tk η σελίδα σου δεν θα είναι mysite.smfforfree.com αλλά mysite.tk με το mysite να είναι το όνομα της σελίδας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Το microsoft publisher δεν είναι κατάλληλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπορείτε ένα πολύ καλό σίτε που να έχει τα πάντα να κάνω θέλω να έχει τα πάντα και πάνω απόλα forum..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης_Μάλια

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπορείτε ένα πολύ καλό σίτε που να έχει τα πάντα να κάνω θέλω να έχει τα πάντα και πάνω απόλα forum..

www.userboard.org
1.Ειναι Free
2.Εχει Portal
3.Εχει Forum

Και αν θες να δεις τι ακριβως εννοω δες το δικο μου που το εχω φτιαξει απο εκει https://www.facetoface.tk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ενδιαφέρον...Οκ φίλε σε ευχαριστώ θα το ερευνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Υπάρχει και το forumotion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το ξέρω..Το έχω δοκιμάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Πώς σου φάνηκε? Καλύτερο νομίζεις είναι αυτό ή κάποιο άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Όχι..Θα δοκιμάσω αύριο να βάλω φόρουμ στο userportal..Θα σας στείλω link:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς πάντως και στην σχολή χρησιμοποιούμε frontpage έχω κάνει 5 ιστοσελίδες και τα έδωσα στην διευθυνση να μου τις ανεβάσουνε στο διαδύκτιο...Τώρα δεν ξέρω τι έχει γίνει:):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ποια σχολή; Το φροντιστήριο;
Εσύ δεν λες να μάθεις μου φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα εγω προτυμω τις δωρεαν πλατφορμες προς τ παρον....πιστευω οτι το weebly.com σου δινει πολλες δινατοτητες και αν ανανεωνεις την ιστοσελιδα σου συχνα και γενικα εχεις ''ριξει''δουλεια νομιζω οτι θα εχεις αρκετους επισκεπτες,στην δικια μου πχ μεσα σε 5 μερες ειχα 250 επεισκεψεις,ενταξει δεν ειναι πολλες αλλα μα ρεσει αυτο που κανω και εχω σκοπο να ρξω ακομη περισσοτερη δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top