Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Εγω ανοιγω counter strike βαζω στα bots το ονομα αυτουνου που με τσιτωσε και τον κανω σουρωτήρι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γενικά είμαι πολύ πράος, αλλά σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις έχω ξεσπάσει σε βαθμό τρέλας.
Πάντως παρ' όλο που συγκρατούμαι και δεν ξεσπάω εύκολα, έχω μέχρι το βράδυ πονοκέφαλο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
καταστρεφω οτι βρω μποστα μου σε γενικες γραμμες...
ριχνω στο πατωμα οτι κανει θορυβο...
και μαξιλαρια στον τοιχο...

ακριβώς αυτό κάνω και εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νομιζω οτι πιο συχνα οι γυναικες ριχνουν πραγματα,σπανε κλπ..(παραλιγο την εχουν γλιτωσει εφταψυχα κινητα απο τις γυναικες του σπιτιου,σε καυγαδες.. :P)
εγω απλα φωναζω το πολυ πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τίποτα συγκεκριμένο. Απλώς αποφεύγω τις συναντήσεις με πολύ κόσμο για να μη δημιουργηθεί ένταση. Περιμένω να μου περάσουν, αν όμως κάνει το λάθος κανείς να με εκνευρίσει περισσότερο εισπράττει τη μέγιστη δυνατή ειρωνεία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μολις τα ειχα τωρα:mad: επειδη εχω πολλη υπομονη ως γνωστον μη με φερεις στο οριο μου.. ε πριν λιγο εφτασα στο οριο μου και αυτος που με εφερε τα ακουσε λιγα και καλα, εφαγε και ενα κλεισιμο του τηλεφωνου στη μουρη, εγραψα ενα κατεβατο στη φιλη μου και αυτο ηταν..
το χειροτερο μου ειναι να παιζεις με τη νοημοσυνη και τα νευρα μου.. ειναι μοιραιο λαθος αυτο αν το κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αναβω τσιγαρο και κοβω περα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Καθαρίζω το σπίτι. Ξανά, και ξανά…

Αυτό ακριβώς κάνει και η γυναίκα μου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καθαρίζω το σπίτι. Ξανά, και ξανά…

Αυτό ακριβώς κάνει και η γυναίκα μου !!

καθαρίζει το σπίτι της ρουμάνας ;
:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κλαίω,χτυπιέμαι και φωνάζω(με πιάνει παλιμπαιδισμός ειδικά αν έχω νεύρα λόγω αδικίας)!Όλα αυτά βέβαια κάπου απομονωμένη γιατί τέτοιες στιγμές δεν τις μοιράζομαι.Δε μου φταίνε οι γύρω.Βέβαια εαν φταίνε..αυτό είναι άλλο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokolatina_kat

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κανω βολτες πανω-κατω μες το σπιτι.Δεν μιλαω σε κανεναν.Καμια φορα βαζω και τα κλαματα......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
βρίζω ό,τι να 'ναι
σκίζω χαρτιά
φωνάζω δυνατά
ακούω μουσική
χορεύω
παίζω counter strike ....για να ξεσπάσω!


βέβαια... όχι όλα μαζί!!
κάνω κάτι απ' αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μιλάω απότομα σε όλους, είτε μου φταίνε είτε όχι (το καλό είναι ότι μετά καταλαβαίνω σε ποιον φώναξα άδικα και αρχίζω τις συγνώμες! :ρ) και βρίζω! Στο τσακίρ κέφι ρίχνω και ένα κλάμα, έτσι για ποικιλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Xμ.. οταν εχω νευρα...
Ξαπλωνω μεχρι να μου περασουν!:P:P:redface:

α! και καπνιζω πολυ...:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Διαβάζω κάποια από τις πρόσφατες συζητήσεις περί ομοφυλοφιλίας και διασκεδάζω με όσα γράφονται εκεί. Δοκιμάστε το, είναι το απόλυτο παυσίλυπον. Ορισμένοι είναι γνήσια ταλέντα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Διαβάζω κάποια από τις πρόσφατες συζητήσεις περί ομοφυλοφιλίας και διασκεδάζω με όσα γράφονται εκεί. Δοκιμάστε το, είναι το απόλυτο παυσίλυπον. Ορισμένοι είναι γνήσια ταλέντα :hehe:

Αυτά τα thread είναι καλά και ως υπνωτικά. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξαπλωνω μεχρι να μου περασουν!

α! και καπνιζω πολυ...
μου θυμιζει κατι αυτο...
πρωτα ξαπλωνεις και μετα αναβεις τσιγαρο?:P

παντως η 'σωματικη επαφη";) ειναι καλη λυση καμια φορα για τα νευρα..και για ανδρες και για γυναικες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
μου θυμιζει κατι αυτο...
πρωτα ξαπλωνεις και μετα αναβεις τσιγαρο?:P

παντως η 'σωματικη επαφη";) ειναι καλη λυση καμια φορα για τα νευρα..και για ανδρες και για γυναικες..:D

καπνιζω ξαπλωμενη!:D:P:redface:

η ''σωματικη επαφη'' ειναι μια καλη λυση φτανει να μην ειναι ο παρτενερ αυτος για τον οποιο εχεις νευρα..:P θα εχει προβλημα!:whistle::P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
κάποιες φορές δεν μιλάω απλώς.... και απομονώνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Στο πολυ εντονο ,αμα ειμαι μονη, μου τραβαω λιγο τα μαλλια μου,βλεπω οτι ποναει,μετα παταω καμια τσιριδα και πεταω κανα βιβλιο.Αλλα,τις περισσοτερες φορες ειναι καποιος στο σπιτι οποτε αμα τυχει και μου μιλησει τα ακουει αγρια και μετα αρχιζω και δεν σταματαω.Τις προαλλες ειχα φτασει στο αμην και πεταξα με δυναμη μια βουρτσα η οποια πλεον ειναι μιση(αλλα νταξει αυτο ειναι τελειως σπανιο,μην τρομαξει κανεις).Μπορει ας πουμε να θελω να σπασω στο ξυλο την αδερφη μου και ξεκιναω απο τον αρχικο λογο και επειτα καταληγω και σε αλλα ασχετα που επισης με ενοχλουν.Αυτο που μου τη δινει ειναι οτι δεν μπορω να το ελεγξω ή να το σταματησω .Φευγει μονο του μετα απο λιγη ωρα . Το ξεσπασμα ,κυριως ,βοηθαει αλλα απο την αλλη δεν θελω να την πληρωνουν οι αλλοι καθε φορα που εγω θυμαμαι πως εχω νευρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top