Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πήρα κάτι βραχιολάκια (αυτα τα σίλι μπαντς) και μετά ανακάλυψα πως ήταν με την ΠΑΤΙ.
Ευτυχώς έχω μικρά ξαδέρφια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τελευταία βεβαιώθηκα ότι είναι μεγάλη βλακεία να αγοράζεις ξενόγλωσσα μεταφρασμένα βιβλία από την Ελλάδα και να μην τα παραγγέλνεις από το εξωτερικό στο πρωτότυπο ή να τα κατεβάζεις PDF για να κλείσεις όλα τα ελληνικά μαγαζιά τους. Είναι κλέφτες οι 'Ελληνες εκδότες. Πανάκριβα, κάκιστη ποιότητα και κάκιστο σέρβις παραγγελιών. Αίσχος σε όλους τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μεχρι χθες ελεγα για ενα ηλιθιο ζελε "light" σημερα αλλαξα γνωμη με ενα σέικερ που πηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μια σειρα βιβλιων,ουσιαστικα κατι σαν βοηθηματα και για τις 3 σχολικες βαθμιδες...1.000+ ευρω..ακομα χτυπαμε το κεφαλι μας και δεν δεχονται να τα παρουν και πισω :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πήρα ένα πακέτο τσίχλες νομίζοντας πως είχαν γέμιση με ζελέ μέσα, αλλά τελικά δεν είχαν!
2 ολόκληρα ευρώ χαμένα!
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μία καπαρτίνα Burberry.
1.300 Ευρώ και δεν μου πάει όσο η άλλη μου καπαρτίνα η Sisley που πήρα 135€. :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μία καπαρτίνα Burberry.
1.300 Ευρώ και δεν μου πάει όσο η άλλη μου καπαρτίνα η Sisley που πήρα 135€. :(:(:(

Καλά δεν την δοκίμασες να δεις αν σου παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μία καπαρτίνα Burberry.
1.300 Ευρώ και δεν μου πάει όσο η άλλη μου καπαρτίνα η Sisley που πήρα 135€. :(:(:(

Δεν μπορούσες να την γυρίσεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μια σειρα βιβλιων,ουσιαστικα κατι σαν βοηθηματα και για τις 3 σχολικες βαθμιδες...1.000+ ευρω..ακομα χτυπαμε το κεφαλι μας και δεν δεχονται να τα παρουν και πισω :wall:
:worry: Δε κατάλαβα :worry: Βοηθήματα σαν το Σαββάλας είναι. :/ εγκυκλοπαίδεια :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορούσες να την γυρίσεις; :confused:

Βασικά. Δεν μπορούσες να μη δώσεις τόσα λεφτά για μια καπαρτίνα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλά δεν την δοκίμασες να δεις αν σου παει?

Την δοκίμασα. Και πιστεύω ότι μου πήγαινε. Και ακόμα μου πάει. Απλά δεν μου πάει όσο η άλλη που την πήρα πού φθηνότερα. Δεν σας έχει τύχει να πάρετε κάτι που στο κατάστημα δείχνει "τέλειο" πάνω σας, και μετά να πάτε σπίτι και να το μετανιώσετε? Δεν είναι ότι δεν μου πάει καθόλου, απλά φοράω την άλλη (μια απλή μπεζ Sisley) και όλοι μου λένε ένα καλο λόγο. Με τη Burberry δεν μου λέει κανείς. :(

Δεν μπορούσες να την γυρίσεις; :confused:

Όχι, μετά κατάλαβα ότι δεν μου πάει όσο η άλλη. Ήταν αργά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Πόσο δίκιο έχεις μου έχει τύχει πολλές φορές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
σόνι έριξον εξπίρια χι 8
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΤΕ.
είναι αθλιο. το πήρα δυο φορες, οι φορτιστες χαλάνε, κολλάει και επίσης χαλάει πάνω στο 6μηνο. :wall:
και δεν φταίει η κακή χρήση! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
σόνι έριξον εξπίρια χι 8
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΤΕ.
είναι αθλιο. το πήρα δυο φορες, οι φορτιστες χαλάνε, κολλάει και επίσης χαλάει πάνω στο 6μηνο. :wall:
και δεν φταίει η κακή χρήση! :pfff:
Φταίει;)
Εγω το ειχα και ηταν σκυλι για 1 χρονο αλλο που το αλλαξα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
είναι αθλιο. το πήρα δυο φορες, οι φορτιστες χαλάνε, κολλάει και επίσης χαλάει πάνω στο 6μηνο. :wall:
και δεν φταίει η κακή χρήση! :pfff:
και γιατί το πήρες 2 φορές για να το εμπεδώσεις ότι χαλάει :P:P:P:P

απο android μόνο htc τα αλλα ειναι χαζομάρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
και γιατί το πήρες 2 φορές για να το εμπεδώσεις ότι χαλάει :P:P:P:P

απο android μόνο htc τα αλλα ειναι χαζομάρες
Η αληθεια ειναι οτι γενικα τα android εχουνε κολληματακια αλλα το x8 ειναι ενα απο τα καλυτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
γιατι την πρωτη μου το εκλεψαν. και νομιζα πως απλα το συγκεκριμενο ειχε προβλημα.
δεν θέλω σχόλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
γιατι την πρωτη μου το εκλεψαν. και νομιζα πως απλα το συγκεκριμενο ειχε προβλημα.
δεν θέλω σχόλια :P
Και μενα μου χανε κλεψει ενα sonny και το ξαναπηρα και τελικα οντως ειχε προβλημα!!
Το se C510
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
ναι κάτι τέτοια έξυπνα κάνω και γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
LG cookie kp500
μου ειχε σπασει τα νευρα η σκατοθόνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top