Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Α???? ποιος ήρθε????
έχει άλλες 7 σεζό???
φοιτητικά????
εγώ γιατί δε τα θυμάμαι όλα αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
γιατί σε ξεμυάλισε η πίκυ:baby::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αχ... κι εγω συγκινηθηκα με το χθεσινο!!!!! Και πολυ με εκνευρισε που ο ηλιθιος ο Ντιλαν καλεσε την Κελυ μαζι του στην Ευρωπη :(:( :devil::devil:....!!
Το μονο ευχαριστο που υπηρχε, ηταν μερικες απο τις "flash back" καλες παλιες στιγμες...!!
Ελπιζω οντως η να αλλαξει γνωμη η Μπρεντα η να γυρισει πισω, γιατι Beverly με Μπρεντα στη Μινεσσοτα δε γινεται!!!!!! hahaha!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το μονο ευχαριστο που υπηρχε, ηταν μερικες απο τις "flash back" καλες παλιες στιγμες...!!
Ελπιζω οντως η να αλλαξει γνωμη η Μπρεντα η να γυρισει πισω, γιατι Beverly με Μπρεντα στη Μινεσσοτα δε γινεται!!!!!! hahaha!


Το παρελθόν είναι παρελθόν και εκεί θα μείνει! Μουχαχα!!!

Beverly χωρίς Μπρέντα δεν γίνεται; Φυσικά και γίνεται!!! :clapup::clapup::clapup:


Μα καλά όλοι συγκινηθήκατε; Τελικά πρέπει να είμαι πολύ αναίσθητη! :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ωραία επεισόδια έδειξε σήμερα!!! :D

Η Κέλι, η Ντόνα και ο Ντέιβιντ νοίκιασαν το καταπληκτικό σπίτι στην παραλία, η Μπρέντα περνάει χάλια στην Μινεσότα, στο κολέγιο και όλοι την θεωρούν στριμμένη (:devil:) και, αν κατάλαβα καλά, γιατί εκείνη την στιγμή δεν παρακολουθούσα, η Άντρεα έφαγε άκυρο απο τον κύριο Gil! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ωραία επεισόδια έδειξε σήμερα!!! :D

Η Κέλι, η Ντόνα και ο Ντέιβιντ νοίκιασαν το καταπληκτικό σπίτι στην παραλία, η Μπρέντα περνάει χάλια στην Μινεσότα, στο κολέγιο και όλοι την θεωρούν στριμμένη (:devil:) και, αν κατάλαβα καλά, γιατί εκείνη την στιγμή δεν παρακολουθούσα, η Άντρεα έφαγε άκυρο απο τον κύριο Gil! :P

Οσο και να μη συμπαθεις την Μπρεντα, κριμα δεν ειναι που περναει ασχημα??Αλλα... τα μαζευει και γυρναει στο Beverly Hills.... το μονο κακο ειναι πως η χαζη η Ντονα της ειπε οτι οι αλλοι δυο χωρισαν αλλα...την προλαβαν οι εξελιξεις!!!! Α και νομιζω πως... ολοι ειδαμε που ο Ντιλαν προσπαθησε να την παρει τηλεφωνο στην εστια της:clapup: (αληθεια, πως μπορεσε να βρει το τηλ. της εστιας της Μπρεντα, αλλα οχι το ΑΠΟΡΡΗΤΟ (χαχαχα) τηλεφωνο των Κελυ-Ντεϊβιντ-Ντονα??ΕΕΕ???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρωτας την ασπλαχνη τωρα κατι πραγματα αστεια..
Εχω χασει τη μπαλα!:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οσο και να μη συμπαθεις την Μπρεντα, κριμα δεν ειναι που περναει ασχημα??

Κρίμα; ΌΧΙ.- :angelnot:


Αλλα... τα μαζευει και γυρναει στο Beverly Hills.... το μονο κακο ειναι πως η χαζη η Ντονα της ειπε οτι οι αλλοι δυο χωρισαν αλλα...την προλαβαν οι εξελιξεις!!!! Α και νομιζω πως... ολοι ειδαμε που ο Ντιλαν προσπαθησε να την παρει τηλεφωνο στην εστια της:clapup: (αληθεια, πως μπορεσε να βρει το τηλ. της εστιας της Μπρεντα, αλλα οχι το ΑΠΟΡΡΗΤΟ (χαχαχα) τηλεφωνο των Κελυ-Ντεϊβιντ-Ντονα??ΕΕΕ???)

Δεν τα ανέφερα αυτά γιατί δεν συμφέρουν την ΘΕΑ Κέλι και επειδή ότι και να γίνει με την Κέλι θα καταλήξει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν τα ανέφερα αυτά γιατί δεν συμφέρουν την ΘΕΑ Κέλι και επειδή ότι και να γίνει με την Κέλι θα καταλήξει! :P

Ναι, ομως εγω θυμαμαι κατι ακομα που δε συμφερει τη θεα Κελυ! :D:D:D
Στο τελευταιο επισοδειο του προηγ. κυκλου (της Δευτερας), οταν εδειξε την Μπρεντα στο σπιτι του Νυλαν που του εκμυστηρευτηκε για Μινεσσοτες κ λοιπες αηδιες:P:P και ηρθε η συζητηση ΣΤΟ θεμα... της ειπε αυτος... οτι οι δυο τους, εζησαν κατι πολυ δυνατο κι οτι την αγαπησε οσο τιποτα...:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
εμενα αυτο μου αρκει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι, ομως εγω θυμαμαι κατι ακομα που δε συμφερει τη θεα Κελυ! :D:D:D
Στο τελευταιο επισοδειο του προηγ. κυκλου (της Δευτερας), οταν εδειξε την Μπρεντα στο σπιτι του Νυλαν που του εκμυστηρευτηκε για Μινεσσοτες κ λοιπες αηδιες:P:P και ηρθε η συζητηση ΣΤΟ θεμα... της ειπε αυτος... οτι οι δυο τους, εζησαν κατι πολυ δυνατο κι οτι την αγαπησε οσο τιποτα...:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
εμενα αυτο μου αρκει!! :P


Χα χα χα!!! Μα καλά, ειλικρινά πιστεύεις τα λόγια ενός άντρα και περισσότερο του Ντύλαν; Χεσούς! Ας μην ξεχνάμε οτι και αυτός δεν είναι καμία παναγίτσα!

Το θέμα είναι απλό! Η Μπρέντα είναι τόσο ηλίθια που είμαι σίγουρη οτι το πίστεψε, ενώ, από την άλλη, η Κέλι είναι τόσο καπάτσα και τσαπερδονοκολοσφυρίχτρα (:P), που όταν ο Ντύλαν φλέρταρε απροκάλυπτα με την απαίσια Γαλλίδα εκείνη φλέρταρε με τον μπαρμαν! :D

Και επιπλέον, ο Ντύλαν χρησιμοποίησε τον κατάλληλο χρόνο: ΕΖΗΣΑΝ! Παρελθόν και ουχί παρόν πόσο μάλλον μέλλον! :D


Δεν πιστεύω να φαίνεται πόσο έχω παθιαστεί με το όλο θέμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πώς γίνεται τα μαθήματα στο κολλέγιο της Μπρέντας να έχουν ξεκινήσει ήδη, και οι υπόλοιποι να κάνουν ακόμα διακοπές;:hmm:

Πάντως η Ντάρλα μου σπασε τα νεύρα χτες, κι εγώ θα αντιδρούσα ακριβώς όπως η Μπρεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εγώ πάντως γέλασα με τη ψυχή μου όταν πήγε να της συστηθεί ο έτσι της συγκατίκου και της λέει: ''Xάι αιμ Ντύλαν...''

Κάγκελο έμεινε η καημένη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δεν το εβλεπα ποτε μου. Και ειχα απορια που το θυμηθηκατε και ανοιξατε θρεντ και τυχαια το ειδα να παιζεται χτες σε επαναληψη-δεν το ειχα παρει πρεφα. Ασχετα αν δεν ειμαι φαν οφειλω να ομολογησω εχει γραψει "ιστορια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το επεισόδιο σήμερα ήταν από τα αγαπημένα μου. Ο Ντίλαν κι η Μπρέντα πάνε βόλτα στην παραλία και μιλάνε για σκέψεις και συναισθήματα. Και σε 1 φάση κοιτιούνται έτοιμοι για παθιασμένο φιλί και ακολουθεί η παρακάτω στιχομυθία:

Brenda: "I've seen that look before."
Dylan: "Its the same one you have."
Brenda: "We can't go down this road again."
Dylan: "Why not."
Brenda: "I think because I don't want to ruin this feeling that's between us now."
Dylan: "Ya, you're right. Probably better off as just friends."
Brenda: "Close friends."
Dylan: "The closest."

Αν η Μπρέντα δεν είχε second thoughts θα είχε γίνει το κονέ και ποιά θα έμενε μόνη, 2η και καταϊδρωμένη? ΑΚΟΥΣ PHOIBE?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το επεισόδιο σήμερα ήταν από τα αγαπημένα μου. Ο Ντίλαν κι η Μπρέντα πάνε βόλτα στην παραλία και μιλάνε για σκέψεις και συναισθήματα. Και σε 1 φάση κοιτιούνται έτοιμοι για παθιασμένο φιλί και ακολουθεί η παρακάτω στιχομυθία:

Brenda: "I've seen that look before."
Dylan: "Its the same one you have."
Brenda: "We can't go down this road again."
Dylan: "Why not."
Brenda: "I think because I don't want to ruin this feeling that's between us now."
Dylan: "Ya, you're right. Probably better off as just friends."
Brenda: "Close friends."
Dylan: "The closest."

Αν η Μπρέντα δεν είχε second thoughts θα είχε γίνει το κονέ και ποιά θα έμενε μόνη, 2η και καταϊδρωμένη? ΑΚΟΥΣ PHOIBE?:jumpy:

αχ ναι... και μενα ηταν απο τα αγαπημενα μου και η συγκεκριμενη σκηνη που περιεγραψες ηταν απλα τελεια...
Η Μπρεντα εχει ηθος παιδι μου!!!!!!! :P:P:P:P
αχχχ τη μου την θυμισες τωρα τη συζητηση τους... :(
Ασε που εδω που τα λεμε ταιριαζουν και πιο πολυ Ντ.-Μπρ. ... Στο Πιτς Πιτ και γενικα εκεινη την μερα ο Ντιλαν περιεγραφε την Κελυ στν Μπρεντα, σαν χαζογκομενα (που ελεγε οτι τον εσερνε σε μαγαζια με παπουτσια κλπ ενω εκεινος εψαχνε τα αξιοθεατα...)
ασε που επιπλεον, ποτε δεν ειχε ξεφτιλισει την Μπρεντα, φλερταροντας με αλλη και μαλιστα απροκαλυπτα μπροστα της, σαν να μην την υπολογιζει, οπως εγινε με τη Γαλλιδα και την Κελυ...!! (οποτε ουσιαστικα δεν της "δοθηκε" και η ευκαιρια να αντιδραση οπως η Κελυ (να βγει με τον μπαρμαν) αν και δε νομιζω να εκανε κατι τοσο σπασμωδικο η Μπρεντα!!! :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το επεισόδιο σήμερα ήταν από τα αγαπημένα μου. Ο Ντίλαν κι η Μπρέντα πάνε βόλτα στην παραλία και μιλάνε για σκέψεις και συναισθήματα. Και σε 1 φάση κοιτιούνται έτοιμοι για παθιασμένο φιλί και ακολουθεί η παρακάτω στιχομυθία:

Brenda: "I've seen that look before."
Dylan: "Its the same one you have."
Brenda: "We can't go down this road again."
Dylan: "Why not."
Brenda: "I think because I don't want to ruin this feeling that's between us now."
Dylan: "Ya, you're right. Probably better off as just friends."
Brenda: "Close friends."
Dylan: "The closest."

Αν η Μπρέντα δεν είχε second thoughts θα είχε γίνει το κονέ και ποιά θα έμενε μόνη, 2η και καταϊδρωμένη? ΑΚΟΥΣ PHOIBE?:jumpy:

Γαμώτο το έχασα! Η αδερφή μου μου είπε πως δεν έγινε και τίποτα σημαντικό, και είναι με το μέρος της χαζης!

Αν η Μπρέντα... και βλακείες! Και αν η γιαγιά μου είχε ρόδες θα ήταν πατίνι! :P Απλές υποθέσεις με μηδενική βάση, να πηδήξει ήθελε απλά δεν του έκατσε! :P

Και είναι PhoEbe! :pfff::bleh:


αχ ναι... και μενα ηταν απο τα αγαπημενα μου και η συγκεκριμενη σκηνη που περιεγραψες ηταν απλα τελεια...
Η Μπρεντα εχει ηθος παιδι μου!!!!!!! :P:P:P:P
αχχχ τη μου την θυμισες τωρα τη συζητηση τους... :(
Ασε που εδω που τα λεμε ταιριαζουν και πιο πολυ Ντ.-Μπρ. ... Στο Πιτς Πιτ και γενικα εκεινη την μερα ο Ντιλαν περιεγραφε την Κελυ στν Μπρεντα, σαν χαζογκομενα (που ελεγε οτι τον εσερνε σε μαγαζια με παπουτσια κλπ ενω εκεινος εψαχνε τα αξιοθεατα...)
ασε που επιπλεον, ποτε δεν ειχε ξεφτιλισει την Μπρεντα, φλερταροντας με αλλη και μαλιστα απροκαλυπτα μπροστα της, σαν να μην την υπολογιζει, οπως εγινε με τη Γαλλιδα και την Κελυ...!! (οποτε ουσιαστικα δεν της "δοθηκε" και η ευκαιρια να αντιδραση οπως η Κελυ (να βγει με τον μπαρμαν) αν και δε νομιζω να εκανε κατι τοσο σπασμωδικο η Μπρεντα!!! :whistle::whistle::whistle:


Ήθελε να δει τα αξιοθέατα! χαχαχαχαχα ο Mr. Πχιότητα μη χέ..!

Ναι δεν την είχε ξεφτιλήσει καθόλου! Μόνο με την κολλητή της πήγε!!! Μουχαχα!!! Αν αυτό δεν είναι η απόλυτα ΞΕΦΤΙΛΑ, τότε τι είναι;;; :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
phoebe παιδί μου, κατά τα άλλα είσαι ένα γλυκύτατο κοριτσάκι, σε αυτό το θρεντ πώς μεταμορφώνεσαι έτσι;:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχααχχαχα παλλαντίνιο, λύθηκα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
phoebe παιδί μου, κατά τα άλλα είσαι ένα γλυκύτατο κοριτσάκι, σε αυτό το θρεντ πώς μεταμορφώνεσαι έτσι;:devil:


Χαχαχαχαχαχα!!! Δεν ξέρω, ίσως φταίει η μεγάληηηηη αγάπη που τρέφω στην Μπρέντα! :P

Κατά τα άλλα είμαι σκέτο αγγελάκι! :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ήθελε να δει τα αξιοθέατα! χαχαχαχαχα ο Mr. Πχιότητα μη χέ..!

Ναι δεν την είχε ξεφτιλήσει καθόλου! Μόνο με την κολλητή της πήγε!!! Μουχαχα!!! Αν αυτό δεν είναι η απόλυτα ΞΕΦΤΙΛΑ, τότε τι είναι;;; :whistle::whistle::whistle:

εδώ που τα λέμε έχεις επιχείρημα εδώ... :(:(:(:(

Αλλά εμείς λέμε για το πόσο καταπληκτική είναι η Μπρέντα :P... Ο άλλος είναι βλάκας :P:P:P


btw, έβλεπα το spin-off και η Κέλλυ έλεγε στον τύπο με τον οποίο βγαίνει (σσ. στο νέο beverly η κέλλυ έχει 4-χρονο παιδάκι) ότι με τον πατέρα του παιδιού της "they had a long history back in high-school, then she lost him and then they got back together for a night about 4 years ago")... αυτό κάνει τον Dylan πατέρα έτσι? Με το Brandon τα είχε φτιάξει στο πανεπιστήμιο σωστά? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top