Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
btw, έβλεπα το spin-off και η Κέλλυ έλεγε στον τύπο με τον οποίο βγαίνει (σσ. στο νέο beverly η κέλλυ έχει 4-χρονο παιδάκι) ότι με τον πατέρα του παιδιού της "they had a long history back in high-school, then she lost him and then they got back together for a night about 4 years ago")... αυτό κάνει τον Dylan πατέρα έτσι? Με το Brandon τα είχε φτιάξει στο πανεπιστήμιο σωστά? :hmm:
αχά:hmm:
Ναι, με τον Μπράντον τα είχαν στο πανεπιστήμιο, άρα αποκλείεται
Ίσως εννοεί τον Ντύλαν, ή τον Στηβ:confused:
Το καινούριο ΒΗ τοποθετείται χρονικά στο σήμερα, έτσι; Δηλαδή περίπου 8 χρόνια μετά τον γάμο τς Ντόνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
εδώ που τα λέμε έχεις επιχείρημα εδώ... :(:(:(:(

Αλλά εμείς λέμε για το πόσο καταπληκτική είναι η Μπρέντα :P... Ο άλλος είναι βλάκας :P:P:P


btw, έβλεπα το spin-off και η Κέλλυ έλεγε στον τύπο με τον οποίο βγαίνει (σσ. στο νέο beverly η κέλλυ έχει 4-χρονο παιδάκι) ότι με τον πατέρα του παιδιού της "they had a long history back in high-school, then she lost him and then they got back together for a night about 4 years ago")... αυτό κάνει τον Dylan πατέρα έτσι? Με το Brandon τα είχε φτιάξει στο πανεπιστήμιο σωστά? :hmm:

Νομίζω πως ναι! :clapup::clapup::clapup:

ψ. ο Ντύλαν είναι όντως βλάκας! Ωραίος αλλά βλάκας! :P


αχά:hmm:
Ναι, με τον Μπράντον τα είχαν στο πανεπιστήμιο, άρα αποκλείεται
Ίσως εννοεί τον Ντύλαν, ή τον Στηβ:confused:
Το καινούριο ΒΗ τοποθετείται χρονικά στο σήμερα, έτσι; Δηλαδή περίπου 8 χρόνια μετά τον γάμο τς Ντόνα?


Ο Στηβ αποκλείεται! Δεν είχε φύγει ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι είναι στο σήμερα... Η κέλλυ είναι ~32-33 και σύμβουλος στο west beverly και μία εκ των πρωταγωνιστριών είναι η "Silver" ,aka "Erin Silver" η 16χρονη [πλέον] αδερφή της :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο το πιτσιρικακι σαν να γεννηθηκε πριν ενα μηνα μου φαινεται, γινε κιολας 16 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια, μπορει καπιο καλο παιδι, οταν τελιωσει το bh να γραψει μια περιληψη και των δυο επεισωδιων γιατι δεν μπορει να τα δει η κοπελα μου και πρεπει να της πω εγω τι εγινε αφου δεν μπορει ουτε η μαμα της, και εγω εχω αλλα πραγματα να κανω... (οπως πχ να διαβασω)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Λοιπόν, εν συντομία, η Άντρεα έπνιξε για πρώτη φορά το κουνέλι με αυτόν τον ωραίο εβραίο που είναι υπεύθυνος για τους κοιτώνες και βοηθός καθηγητή στο κολλέγιο, αλλά την ώρα που το πνίγανε εμείς βλέπαμε σε απ'ευθείας σύνδεση τον Καρατζαφέρη από τη ΔΕΘ:mpinelik:

η Μπρέντα βγήκε blind date με κάποιον Stewart που της προξένεψαν οι γονείς της, αλλα αποδείχτηκε όμορφος, πλούσιος και gentleman!

H Κέλι χαλβαδιάζεται με έναν (Τζον?) που είναι στην αδελφότητα του Στηβ, για την ακρίβεια του λέει "please, leave me alone" και μετά τον φιλάει:P
στη συνέχεια λέει στον Ντίλαν ότι θέλει να βγαίνουν και με άλλους, αλλά ο Ντίλαν ψιλοχαλιέται.

Επίσης ο Ντέιβιντ για να μένει ξύπνιος για την εκπομπή του αρχίζει να παίρνει κάτι ύποπτα χάπια καφεΐνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παιδια, μπορει καπιο καλο παιδι, οταν τελιωσει το bh να γραψει μια περιληψη και των δυο επεισωδιων γιατι δεν μπορει να τα δει η κοπελα μου και πρεπει να της πω εγω τι εγινε αφου δεν μπορει ουτε η μαμα της, και εγω εχω αλλα πραγματα να κανω... (οπως πχ να διαβασω)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων


Κρόνε δεν έγινε τπτ σημαντικό σήμερα! Ο Ντέιβιντ, με τις εκπομπές στο ραδιόφωνο που κάνει δεν παρακολουθεί στο πανεπιστήμιο και η Κέλι με την Ντόνα γκρινιάζουν γιατί αφήνει το σπίτι ακατάστατο! Η Μπρέντα βγήκε τυφλό ραντεβού με τον γιο ένος συνεργάτη του μπαμπά της και πέρασε πολύ ωραία, ο Ντύλαν θέλει να πάρει καινούργιο αμάξι και πέφτει θύμα ληστείας και η Άντρεα το κάνει με τον καθηγητή των Αγγλικών της! Η Κέλι πολιορκείται από έναν Τζον από το πανεπιστήμιο και λέει στον Ντύλαν να βλέπουν και άλλους! Αυτά πάνω κάτω! Πες στην κοπέλα σου οτι υπαρχει σελίδα στο ιντερνετ με όλα τα επεισόδια! Δες εδώ, τα επεισόδια που έδειξε είναι το 85 και 86! :)

edit: Με πρόλαβε η Palladin! :D



Χαχαχαχα Νεράιδα το 2ο βίντεο που έβαλες δείχνει κακάσχημη την Μπρέντα και κουκλάρα την Κέλι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχαχαχα Νεράιδα το 2ο βίντεο που έβαλες δείχνει κακάσχημη την Μπρέντα και κουκλάρα την Κέλι!!! :D

Σ'εμενα χωρις πλακα, το 2ο δεν παιζει καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σ'εμενα χωρις πλακα, το 2ο δεν παιζει καθολου :P


Δεν παίζει; Ευτυχισμένη να είσαι! Για εσένα το κάνει για να μην δεις τον Δράκουλα και δεν μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tom doherty

Νεοφερμένος

Ο tom doherty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.


εγω ειμαι φαν της SHANNEN DOHERTY.
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ENA SITE STO PATHFINDER: https://clubs.pathfinder.gr/shannendoherty90210

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ιου :sick:

































































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παιδια! Της τα μετεφερα και ευχαριστει και αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Παιδια, μπορει καπιο καλο παιδι, οταν τελιωσει το bh να γραψει μια περιληψη και των δυο επεισωδιων γιατι δεν μπορει να τα δει η κοπελα μου και πρεπει να της πω εγω τι εγινε αφου δεν μπορει ουτε η μαμα της, και εγω εχω αλλα πραγματα να κανω... (οπως πχ να διαβασω)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων

χεχε

έτσι είναι ο σωστός ο αντρας

βλέπει το μπ χ όταν η γυναίκα δεν μπορεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε παιδια, ξερει κανεις, τι γινεται με αυτον τον Στιουαρτ?? Γιατι ο Ντυλαν μολις εμαθε για τον αρραβωνα στραβωσε τοσο κ που μιλησανε φανηκε να γνωριζονται οι δυο τους, αλλα εχουν καιρο να ειδωθουν και του πε "ελπιζω να εισαι καθαρος"...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ρε παιδια, ξερει κανεις, τι γινεται με αυτον τον Στιουαρτ?? Γιατι ο Ντυλαν μολις εμαθε για τον αρραβωνα στραβωσε τοσο κ που μιλησανε φανηκε να γνωριζονται οι δυο τους, αλλα εχουν καιρο να ειδωθουν και του πε "ελπιζω να εισαι καθαρος"...??
μάλλον ήταν κι αυτός αλκοολικός:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έλειψα λίγο, και ορίστε τι κάνατε. Όργια.

Κακοήθη ψεύδη, ασύστολες συκοφαντίες, αβάσιμες προσβολές εξαπολύθηκαν εναντίον της Κέλι. Ας πιω ένα ποτήρι νερό να πάνε κάτω τα φαρμάκια...:worry:

Έχω πολύ καιρό να δω το αγγελικό της πρόσωπο. Προχθές νομίζω είδα λίγο. Το επεισόδιο που ο Ντέιβιντ αποδεικνύεται μπίχλας, η Μπρέντα λογικεύεται και ακούει τον πατέρα της, ο Ντύλαν κάνει σκοποβολή, η Αντρέα γίνεται και επισήμως ...γυναίκα, η Κέλι αντιμετωπίζει τον θαυμαστή της κτλ, κτλ.:confused:

Θυμάμαι και κάποια στιγμιότυπα, από άλλες φορές. Θυμάμαι τη διαφήμιση του Λίστεριν, το Λούνα παρκ, το τηλεπαιχνίδι, την ψηφοφορία που ανέδειξε ποια άλλη ως την ομορφότερη του σχολείου, διάφορα...

Η Κέλι είναι η καλύτερη. Όσο πλούσιος και να' ναι ο γαμπρός της Μπρέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
nininaou και phoebe το πάτε φυρί φυρί να αρχίσω να σας κοπανάω αρνητικές:devil:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έλειψα λίγο, και ορίστε τι κάνατε. Όργια.

Κακοήθη ψεύδη, ασύστολες συκοφαντίες, αβάσιμες προσβολές εξαπολύθηκαν εναντίον της Κέλι. Ας πιω ένα ποτήρι νερό να πάνε κάτω τα φαρμάκια...:worry:

Έχω πολύ καιρό να δω το αγγελικό της πρόσωπο. Προχθές νομίζω είδα λίγο. Το επεισόδιο που ο Ντέιβιντ αποδεικνύεται μπίχλας, η Μπρέντα λογικεύεται και ακούει τον πατέρα της, ο Ντύλαν κάνει σκοποβολή, η Αντρέα γίνεται και επισήμως ...γυναίκα, η Κέλι αντιμετωπίζει τον θαυμαστή της κτλ, κτλ.:confused:

Θυμάμαι και κάποια στιγμιότυπα, από άλλες φορές. Θυμάμαι τη διαφήμιση του Λίστεριν, το Λούνα παρκ, το τηλεπαιχνίδι, την ψηφοφορία που ανέδειξε ποια άλλη ως την ομορφότερη του σχολείου, διάφορα...

Η Κέλι είναι η καλύτερη. Όσο πλούσιος και να' ναι ο γαμπρός της Μπρέντα.


Nininaouuuuu!!!! :clapup::clapup::clapup: Πες τα κοπέλα μου!!! :D:D:D


edit: Palladin κάντο αν τολμάς! Δεν θα φοβηθούμε κανένα! Τραμπούκοι! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top