Εδώ κάνουμε δίαιτα!

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.71 με 67 είναι πολύ καλά.

Κάνε ότι σου είπε το Γίδι και θα δεις μεγάλη διαφορά :D

:D

Σας ευχαριστώ βρε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι μωρέ... Φυτικές ίνες (κάπου είχαμε πει για τη δυσκοιλιότητα), πολλά νερά και άλλα υγρά, και θα είσαι οκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλλά αισθάνομαι και δείχνω ωσάν το βόδι εδώ και 2-3 μέρες και δεν ξέρω τι να κάνω, ούτε από πού προέρχεται! :(
Ε, άμα αισθάνεσαι σαν βόδι προφανώς και θα δείχνεις σαν βόδι. :P



1,71 με 67kg δεν το βρίσκω κακό. :) Απλά βάλτο στο μυαλό σου ότι δεν είσαι βόδι και δεν θα δείχνεις έτσι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω να προσθέσω τπτ. Το Γίδι τα είπε μια χαρά. Αλλά θα πω το εξής : ευτυχώς άλλη μια κοπέλα είναι (σαν και εμένα) πάνω από 60 κιλά :D. Έλεος πια με τα 50-τόσο :mad::P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδακια να μοιραστω μαζι σας τη χαρα μου? εχασα 16 κιλα και 6 μηνες τωρα τα διατηρω μια χαρα! ( Ε οκ με τα πανω και τα κατω-οταν πιανουν τα πανω ξερω τουλαχιστον πως να πα στα κατω-). γενικα δε στερουμαι πολυ ενταξει δεν μπορω να φαω βεβαια πατατες και ψωμια οποτε θελω εγω ολα με μετρο. σε γενικες γραμμες¨

- προσπαθω να τρωω πρωτεινη μερα παρα μερα ( απαχο κρεας βεβαια, κοκκινο κρεας 1-2 φορες τη βδομαδα αν τυχει) δηλ. κοτοπουλο, γαλοπουλα, ψαρακια. αυγα κτλ
- δεν ξεχναω το πρωινο μου το οποιο περιλαμβανει μια φετα ψωμι η φρυγανια σικαλεως + 1 φετα τυρι κιτρινο ( μιλνερ κατα προτιμηση) + 1 φετα γαλοπουλα βραστη ή καπνιστή + 1 ποτηρι γαλα 1,5% λιπαρα ή 1 ποτηρι φρεσκο χυμο (η φυσικο ή ΗΒΗ)
-το τυρακι με μετρο βεβαια 1 μεγαλο κομματι φετα ή οτι αλλο τυρι θελω καθε μερα, και σε καθε γευμα παντα σαλατες
-ενδιαμεσα μπορω να τρωω φρουτακι ή κανα bar δημητριακων
-πατατες τηγανητες μια φορα τη βδομαδα ( η και καμμια) και λιγα αμυλα γενικα ( λιγες πατατουλες, λιγα μακαρονια. ρυζακι και ψωμι)
-οσπρια ή λαδερα μια φορα τη βδομαδα ( αλλα το αλλο γευμα πρεπει να ειναι κατι σε ψητο κρεας ή καμια μεγαλη σαλατα)
- γλυκα οταν με πιανει λιγουρα θα φαω αλλα μετα τις αλλες μερες θα προσεξω. ( εχω σπιτι αυτες τις μινι σοκολατες ΙΟΝ και τσακιζω καμια αν μου ερθει λιγουρα για γλυκο)
Αυτα απο μενα. ηθελα να μοιραστω τη χαρα μου με σας!! ελπιζω να ειμαι σε καλο δρομο και σε ενα χρονο απο τωρα!!

ΚΟυραγιο σε ολους σας που κανετε διαιτα και θυμηθειτε: ολα ειναι μεσα στο μυαλο μας! θελει θεληση και υπομονη και προσπαθεια να εκπληρωσετε το στοχο σας!! φιλια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, κουράγιο παιδιά... Όλα συνήθεια είναι, τίποτα δεν είναι απαγορευμένο!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω να προσθέσω τπτ. Το Γίδι τα είπε μια χαρά. Αλλά θα πω το εξής : ευτυχώς άλλη μια κοπέλα είναι (σαν και εμένα) πάνω από 60 κιλά :D. Έλεος πια με τα 50-τόσο :mad::P.

Α εγώ μέχρι 61 έχω φτάσει, πιο κάτω δεν πάει! :P Εκεί θέλω να ξαναπάω τώρα, αλλά είναι δύσκολο...

Αλήθεια, όταν βγαίνετε έξω τι κάνετε; Εκεί είναι το δικό μου το πρόβλημα... :worry: Όλο και κάποιος θα πει να πάμε για καφέ- δεν μπορώ να πιω άλλους χυμούς, έλεος! Άσε το σινεμα... Όλοι τρώνε αυτά τα υπέροχα παχυντικά πράγματα κι εγώ να μην κάνει... Ε πόσο να αντισταθώ η γυναίκα! :redface:
Από την άλλη δε θέλω να γίνω σαν αυτές τις κοπέλες που λένε συνέχεια "δεν μπορώ, κάνω δίαιτα"... Όσες φορές έχω κάνει δίαιτα, μια χαρά τα έχασα αλλά μετά από λίγους μήνες πάλι στα 67-68! Θέλω να βγω με τους φίλους μου, με το αγόρι μου και να φάω ένα κομμάτι πίτσα χωρίς τύψεις... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, εγώ στον καφέ θα πιω ή... καφέ (:P), αλλά χωρίς πολύ γάλα και ζάχαρη (μου αρέσει έτσι κι αλλιώς ο σκέτος) αλλιώς ένα ωραίο αρωματικό τσάι! :)

Στο σινεμά πάω φαγωμένη, οπότε δε λιγουρεύομαι τόσο τα ποπ-κορν... και τα nachos τα βρίσκω μεγάλη αηδία, ειδικά με αυτό το πλαστικό κίτρινο τυρί, έλεος!

Για φαγητό, ε... προτιμάω σαλάτες με λίγη σάλτσα, άπαχο κρέας, κλπ! ;)
Αν οι άλλοι παραγγείλουν πίτσες, διαλέγω μία με πιο πολλά λαχανικά και όχι έξτρα bacon ή άλλα τυριά, και τρώω 2 κομμάτια (κατά προτίμηση με λεπτή ζύμη) κι όχι 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
ε οταν βγαινεις εξω για καφε μπορεις να παρεις καφεδακι ( αντι για ζαχαρη ριξε canderel) ή τσαγακι και το πρασινο ειναι και καλο γιατι βοηθαει στην απωλεια των κιλων.ε οκ και μια ζεστη σοκολατα μια στο τοσο δεν κανει κακο! και στο σινεμα συμφωνω με το Γίδι τι ζηλευεις απο τα ποπ κορν και τα νατσος? μονο περιττες θερμιδες ειναι και τιποτα αλλο! το κολπο ειναι να τρως πριν πας στο σινεμα ωστε να μην πεινας !και οταν πας εξω για φαγητο μπορεις να κανονισεις να εχεις φαει μια σαλατουλα το μεσημερι και το βραδυ να φας το ψητο σου ( με σαλατα παντα) το τυρι σου ή 2 κομματια πιτσα με λεπτη ζυμη ( νομιζω ειναι επαρκης ποσοτητα) ή μακαροναδα. το μυστικο ειναι να κανονιζεις τα γευματα σου! οταν ξερεις οτι θα βγεις για φαγητο το βραδυ να τρως ελαφρα το μεσημερι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Α εγώ μέχρι 61 έχω φτάσει, πιο κάτω δεν πάει! :P Εκεί θέλω να ξαναπάω τώρα, αλλά είναι δύσκολο...

Αλήθεια, όταν βγαίνετε έξω τι κάνετε; Εκεί είναι το δικό μου το πρόβλημα... :worry: Όλο και κάποιος θα πει να πάμε για καφέ- δεν μπορώ να πιω άλλους χυμούς, έλεος! Άσε το σινεμα... Όλοι τρώνε αυτά τα υπέροχα παχυντικά πράγματα κι εγώ να μην κάνει... Ε πόσο να αντισταθώ η γυναίκα! :redface:
Από την άλλη δε θέλω να γίνω σαν αυτές τις κοπέλες που λένε συνέχεια "δεν μπορώ, κάνω δίαιτα"... Όσες φορές έχω κάνει δίαιτα, μια χαρά τα έχασα αλλά μετά από λίγους μήνες πάλι στα 67-68! Θέλω να βγω με τους φίλους μου, με το αγόρι μου και να φάω ένα κομμάτι πίτσα χωρίς τύψεις... :cry_x:

Καταρχήν να μην τρώς τίποτα με τύψεις, γιατί "παχαίνει" πιο πολύ:P. Ο καφές έχει λιγότερες θερμίδες από τους χυμούς, ειδικά αν τον πίνεις σκέτο ή με λίγα "συνοδευτικά" όπως το Γίδι. Όμως δεν είναι το ίδιο υγιεινός με τους χυμούς. Το τσαγάκι είναι καλή επιλογή γιατί είναι και άκρως διουρητικόν! :P Υπάρχουν τόσες επιλογές για όταν βγαίνεις έξω, που δεν υφίσταται πρόβλημα να φας κάτι χορταστικό, νόστιμο και μη παχυντικό! Άσε που τελικά όλα θέμα συνήθειας είναι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ο καφες (εκτος ισως απο τον νες/φραπε) ειναι σιγουρα πολυ πιο υγιεινος απο χυμους αμιτα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ο καφες (εκτος ισως απο τον νες/φραπε) ειναι σιγουρα πολυ πιο υγιεινος απο χυμους αμιτα κλπ.

Αυτή την εντύπωση έχω κι εγώ. Έχει και λιγότερες θερμίδες αν δεν έχει σαντιγιές (:P) και σιρόπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ο καφες (εκτος ισως απο τον νες/φραπε) ειναι σιγουρα πολυ πιο υγιεινος απο χυμους αμιτα κλπ.

Μα βρε παιδιά δεν είπα τίποτα για αμίτα- σε φυσικούς χυμούς αναφερόμουν... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μα δεν ηξερα γιατι μιλουσες, και διευκρινισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω να προσθέσω τπτ. Το Γίδι τα είπε μια χαρά. Αλλά θα πω το εξής : ευτυχώς άλλη μια κοπέλα είναι (σαν και εμένα) πάνω από 60 κιλά :D. Έλεος πια με τα 50-τόσο :mad::P.

χαχαχαχαχα τι λές τωρα ρε? :lol: 50-τόσο? :lol::lol::lol: τόσο ήμουν στο δημοτικό - γυμνάσιο :lol::lol:
έχω ύψος 1,67 και για χρόνια ήμουν 65-69 κιλά και ήμουν ΜΙΑ ΧΑΡΑ! άσχετα που το νούμερο μου ήταν medium / large ανάλογα με τη μάρκα
το θέμα δεν είναι ένα ΝΟΥΜΕΡΟ...
μπορώ να είμαι κι άλλου είδους νούμερα, γιατί να μιλήσω για τα κιλά μου? ας μιλήσω για το IQ μου :lol::lol:

Η μυική μάζα, ο σκελετός κλπ... φυσικά και παίζουν ρόλο! Μόνο τα μοντέλα πασαρέλας είναι 25 κάτω απ το ύψος τους... οι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΕΣ ΥΓΙΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (κι οχι εφηβες κλπ) πρέπει να είναι στα κιλά της ΥΓΕΙΑΣ τους κι όχι στα κιλά της miss sixty για 12χρονα :P λέω εγώ τώρα :P
Αυτά θεωρώ ότι είναι ΤΟ ΠΟΛΥ 10 κάτω απ το ύψος και φτάνουν έως το ύψος.
δλδ για 1,67 ύψος τα ιδανικά κιλά υγείας είναι 57 έως 67 ανάλογα με τον σκελετό.
Δεν έχω κάτι φυσικά με τις πολύ αδύνατες κοπέλες αλλά για μένα πάντα έχουν το ίδιο πρόβλημα στην υγεία τους με αυτές που έχουν παραπάνω κιλά

Αν δε λάβεις υπόψη σου ότι στην εγκυμοσύνη μου έφτασα 3ψήφιο νούμερο...:lol::lol: καταλαβαίνεις ότι είμαι πααααααααααρα πολύ μακρυα απ το 50something :lol:
αρα μη νιωθεις μονη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μα δεν ηξερα γιατι μιλουσες, και διευκρινισα!

Με συγχωρείς, δεν το είπα νευριασμένα, αν έτσι φάνηκε. :) Απλά μου φάνηκε περίεργο το ότι όλοι οι προηγούμενοι που απάντησαν υπέθεσαν επίσης ότι μιλούσα για αμίτα. Έκανα quote εσένα γιατί ήταν πιο ξεκάθαρο και μικρό το ποστ σου... :redface::D

edit: @ΚουΕ: κι εγώ το ίδιο είμαι και στενοχωριέμαι όταν πάω για ψώνια γιατί το να φοράς Large σε μαγαζιά που σου αρέσουν, οσο να πεις σου ρίχνει λίγο την αυτοπεποίθηση (για μένα μιλάω πάντα...) :(
plus τι θα γίνει αργότερα, που θα γυρίζω από τη δουλειά και θα θέλω να φάω κάτι που να μ' αρέσει, μετά από μία κουραστική μέρα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
απο την τριτη με επιασε μια γαστρεντεριτιδα μουρλια και με το ζορι τρωω πινω κλπ... ευκαιρια για διαιτα:P
διαβασα τα πιο πανω ποστ και ειδα της φυλις το ποστ που εχασε 16 κιλα και τωρα κανει συντηρηση. εγω προσωπικα δεν συμφωνω με διαιτα πλουσια σε πρωτεινη οπως αυτη που ακολουθει η φυλις μοιαζει με τη διαιτα ατκινς αν την εχετε ακουστα.
μερα παρα μερα πρωτεινη; δλδ κρεας και οτιδηποτε παραγεται απο ζωο; αυτο μονο κακο μπορει να κανει και σε κπ που δεν κανει διαιτα.:worry: ακομη και οι γιατροι συνιστουν οσο λιγοτερο κρεας τρωμε τοσο περισσοτερο ζουμε δεν λενε; ειδικα η πολυ πρωτεινη απο ιατρικες μου γνωσεις τεκμηριωμενες μπορει να επιφερει ανεπανορθωτες βλαβες στον οργανισμο. αυτα θελουν προσοχη κατα τη γνωμη μου.
δλδ μια διαιτα με καθημερινα λαδερα φαγητα στο διαιτολογιο της και 1 φορα τη βδομαδα ζυμαρικο και κρεας 1 φορα επισης και 1 φορα ψαρι δεν θα ηταν πιο υγιεινη; εγω πιστευω πως ναι...
καποια πραγματα θελουν προσοχη παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα πάντως η διατροφή μου έχει απ όλα μέσα
(δε θα μπορούσα να ζήσω χωρίς καμαρόνια :redface:)
το κόκκινο κρέας είναι περιορισμένο.. προτιμώ τα πράσινα πράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
edit: @ΚουΕ: κι εγώ το ίδιο είμαι και στενοχωριέμαι όταν πάω για ψώνια γιατί το να φοράς Large σε μαγαζιά που σου αρέσουν, οσο να πεις σου ρίχνει λίγο την αυτοπεποίθηση (για μένα μιλάω πάντα...) :(
plus τι θα γίνει αργότερα, που θα γυρίζω από τη δουλειά και θα θέλω να φάω κάτι που να μ' αρέσει, μετά από μία κουραστική μέρα; :redface:

Μόλις με το καλό πιάσεις δουλειά, θα έρθει και η ώρα να αγχωθείς για αυτό. Αλλά θα βρεις το ρυθμό σου. Εγώ σε δουλειά γραφείου έτρωγα το μεσημέρι κάτι ελαφρύ, να μην κοιμάμαι κιόλας μετά (πχ σαλάτα) και το απόγευμα ένα υγιεινό σνακ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμένα πάντως η διατροφή μου έχει απ όλα μέσα
(δε θα μπορούσα να ζήσω χωρίς καμαρόνια :redface:)
το κόκκινο κρέας είναι περιορισμένο.. προτιμώ τα πράσινα πράγματα :P

ναι βρε κουε να τρως μακαρονια κι εγω τα λατρευω... αλλα πανω απο δυο μερες τη βδομαδα θα φας;:worry: εγω κανω μια φορα τη βδομαδα μακαρονια και τρωμε δυο μερες... οι αλλες μερες προσπαθω να ειναι λαδερο η κατι αλλο χωρις κρεας. 1 φορα ψαρι και κρεας σιγουρα την κυριακη και αν παιξει και καμια μερα ακομη μεσα στη βδομαδα οκ. δυο το πολυ... οχι μερα παρα μερα κρεας:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top