[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν τα μπερδεύεις φαντάζομαι με τα νέα προσωπικά μηνύματα ε? :P
γιατί εμένα μου έχει συμβεί κι αυτό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
δεν τα μπερδεύεις φαντάζομαι με τα νέα προσωπικά μηνύματα ε? :P
γιατί εμένα μου έχει συμβεί κι αυτό :redface:
Όχι όχι προς θεού. :)
Άλλο τα νέα μηνύματα και άλλο τα pms
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα νέα μηνύματα που σου βγάζει είναι όσα έχουν γίνει απο την τελευταία σου επίσκεψη. Τα πραγματικά αδιάβαστα μηνύματα όμως είναι περισσότερα, διότι υπάρχουν και αρκετά απο την προηγούμενη σου επίσκεψη. Αν πατήσεις Νέα Μηνύματα θα δεις οτι στα διαχωρίζει αυτά τα δύο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τα νέα μηνύματα που σου βγάζει είναι όσα έχουν γίνει απο την τελευταία σου επίσκεψη. Τα πραγματικά αδιάβαστα μηνύματα όμως είναι περισσότερα, διότι υπάρχουν και αρκετά απο την προηγούμενη σου επίσκεψη. Αν πατήσεις Νέα Μηνύματα θα δεις οτι στα διαχωρίζει αυτά τα δύο ;)
Το ξέρω αυτό, αλλά το θέμα είναι ότι τώρα πχ, μου λέει στον πίνακα ελέγχου ότι έχω "Νέα Μηνύματα: 11" αλλά αν πατήσω πάνω του, μου λέει "Sorry, there are no new threads to view.". Οπότε κάτι δεν γίνεται σωστά... Αυτά τα 11 τώρα, έφυγαν μόλις πάτησα "Σημειώστε όλα τα forum ως διαβασμένα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χεχεχε, μπορεί να ήταν απο το κρυφό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιό κρυφό;:confused:
Το κρυφό φόρουμ στο οποιό έχει πρόβαση μόνο η ΟΔ για να συζητάμε διαχειριστικά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το κρυφό φόρουμ στο οποιό έχει πρόβαση μόνο η ΟΔ για να συζητάμε διαχειριστικά θέματα.
Αχά!:bounce:
Τότε δεν είναι λάθος να υπολογίζονται και αυτά στον απλό χρήστη;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν γίνεται να υπάρχει διαφορετικός counter για τους απλούς χρήστες και διαφορετικός για την ΟΔ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οκ το έπιασα :thumbup::baby:

Αν και μου φαίνεται παράξενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το πρωί και πρίν από λίγο δεν μπορούσα να δω τη σελίδα του forum. τρέχει τίποτα ή ήταν τυχαίο;
Πάντως αν κάτι τρέχει ραντεβού στο chat ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
και σ'εμενα συνεβη αυτο, και χθες και σημερα.. δεν εμπαινε, και μετα απο κανα 5λεπτο ολα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Από το απόγευμα μέχρι τώρα είχα πάλι το ίδιο πρόβλημα.... Και απ' ότι φαίνεται δεν είναι γενικό.
Τι μπορεί να φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ξερω ... η εταιρια που μας φιλοξενει ριχνει το μπαλακι αλλου ... Ευχομαι συντομα να εχω απαντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Α! άρα δεν προέρχεται από μένα! Ε οκ! Τότε θα κάνω υπομονή μαζί σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως εντελώς ενημερωτικά εγω δεν μπορούσα να μπω απο τις 10 περίπου το πρωί ως και τις 3 το μεσημέρι που ήταν και η τελευταία φορά που προσπάθησα για χτες.
Προσπάθησα και απ το com και απ το gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
πάντως εντελώς ενημερωτικά εγω δεν μπορούσα να μπω απο τις 10 περίπου το πρωί ως και τις 3 το μεσημέρι που ήταν και η τελευταία φορά που προσπάθησα για χτες.

Κι εγω τα ιδια..
Προσπαθησα βεβαια και απο το gr αλλα απο εκει δεν με κανει καν log in :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το αυτο ισχύει κ για μένα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, παρατηρούσα το προφίλ της ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ (δεν πιστεύω να σας ενοχλεί που χρησιμοποιώ πραγματικά πρόσωπα, ε ΚουΕ; ) και είδα ότι έχει τελευταία αξιολόγηση κάρμα στις 18/04/06, ενώ εγώ την έχω αξιολογήσει και γράφτηκα στο site μόλις στις 06/09/06. Οπότε είναι προφανές ότι κάτι πάει στραβά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπόν, παρατηρούσα το προφίλ της ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ (δεν πιστεύω να σας ενοχλεί που χρησιμοποιώ πραγματικά πρόσωπα, ε ΚουΕ; ) και είδα ότι έχει τελευταία αξιολόγηση κάρμα στις 18/04/06, ενώ εγώ την έχω αξιολογήσει και γράφτηκα στο site μόλις στις 06/09/06. Οπότε είναι προφανές ότι κάτι πάει στραβά...:/:

Αν δεν κανω λαθος τελευτεα αξιολογιση ειναι η τελευτεα φορα που αξιολογισε αυτη καπιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top