[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Λοιπόν ενω είμαι logged in στην αρχική σελίδα, όταν πατάω το κουμπάκι Forum επάνω με πετάει εκτός σαν επισκέπτη. Αν πατήσω στην αρχική σελίδα οποιοδήποτε θέμα απ τα πιο πρόσφατα που έχει εκεί αριστερά, δε θα με βγάλει εκτός. Για δείτε το αστέρια μου :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Κι εμένα το ίδιο. Και η πλάκα είναι ότι όταν βάζω τον κωδικό μου στη σελίδα (μόλις με πετάξει έξω) δεν τον δέχεται. Πρέπει να ξανανοίξω τη σελίδα από την αρχή και να γίνω login αυτόματα... Περίεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμ για δοκιμάστε λίγο κάτι: Αν μπείτε στο forum πηγαίνοντας στο www.e-steki.com/forum/index.php? (με το ερωτηματικο!) αντι για το www.e-steki.com/forum να δουμε αν είναι αυτό το πρόβλημα ή άλλο.
Παιδιά το έχουν κι άλλοι αυτο το πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χμμ για δοκιμάστε λίγο κάτι: Αν μπείτε στο forum πηγαίνοντας στο www.e-steki.com/forum/index.php? (με το ερωτηματικο!) αντι για το www.e-steki.com/forum να δουμε αν είναι αυτό το πρόβλημα ή άλλο.
Παιδιά το έχουν κι άλλοι αυτο το πρόβλημα?
Πάλι το ίδιο... Μπαίνω κανονικά αλλά όταν κάνω click πάνω στο εικονίδιο forum, με πετάει έξω...
Βέβαια εδώ που τα λέμε δεν έχω κανένα λόγο να κάνω click πάνω στο εικονίδιο forum μιας και είμαι ήδη μέσα στο forum αλλά λέμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε συ το εικονιδιο σε πηγαίνει στο www.e-steki.com/forum! Αν το λαθος ειναι αυτο που φαντάζομαι τοτε λογικό είναι! Εγω εννος αντι να πας με το εικονίδιο να πας μονος σου στο www.e-steki.com/forum/index.php? και να μου πεις αν πάλι το κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε συ το εικονιδιο σε πηγαίνει στο www.e-steki.com/forum! Αν το λαθος ειναι αυτο που φαντάζομαι τοτε λογικό είναι! Εγω εννος αντι να πας με το εικονίδιο να πας μονος σου στο www.e-steki.com/forum/index.php? και να μου πεις αν πάλι το κάνει!
Όχι δεν το κάνει.
Το θέμα είναι ότι εφόσον έχεις ΗΔΗ μπει στο forum κανονικά και είσαι σε μια άλλη υποσελίδα (έστω στα games) και ΚΑΤΟΠΙΝ πατήσεις στο εικονίδιο του forum (με σκοπό π.χ. να δεις το Index των threads) τότε γίνεται το μπαμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό γινόταν και πριν αλλάξει το μενου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αυτό γινόταν και πριν αλλάξει το μενου?
Αυτο δυστυχώς δεν το θυμάμαι... Τώρα το παρατήρησα μετά το post του Valder όταν είχε ήδη αλλάξει το menu
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για δοκιμάστε τώρα...
Επίσης συμβαίνει κάτι τέτοιο με τα Links & Pics?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Για δοκιμάστε τώρα...
Fixed!!!!

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Επίσης συμβαίνει κάτι τέτοιο με τα Links & Pics?
Με τα Links ναι! Με τα Pics δεν ξέρω γιατί δε βγάζει πουθενά το username ώστε να δω αν είμαι ακόμα logged in ή όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Με τα Links ναι! Με τα Pics δεν ξέρω γιατί δε βγάζει πουθενά το username ώστε να δω αν είμαι ακόμα logged in ή όχι...
Αν μπορείς να ανεβάζεις τότε εισαι μέσα αν δεν μπορείς δεν είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αυτό γινόταν και πριν αλλάξει το μενου?

Δε γινόταν. Πάντως τώρα το έφτιαξες! Γεια σου ρε μαστόρισσα να ουμε! :clapup: :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης μετά την ευστοχη παρατήρηση του Zorgnax προστεθηκε αριστερη στήλη και σε αυτά ώστε να βλέπεις αν είσαι συνδεδεμένος. Μάλλον τελικά θα προστεθει σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα στραβά :P Λεπόν :

α)Δε μου εμφανίζει τα smiles ,τα περισσότερα δηλαδή κάτω κάτω στη λίστα
β)Δε μπορώ να βάλω άρθρο

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Σήμερα ξύπνησα στραβά :P Λεπόν :

α)Δε μου εμφανίζει τα smiles ,τα περισσότερα δηλαδή κάτω κάτω στη λίστα
β)Δε μπορώ να βάλω άρθρο

:(
α) χμμ τις άλλες εικόνες τις εμφανίζει κανονικά;
β) το μόνο που έχεις να κάνεις είναι, πας στα άρθρα πατας νεο θέμα και μετά περιμένεις το εγκρίνουμε εμείς . Μήπως σου βγάζει κάποιο μήνυμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Όχι τις άλλες εικόνες κανονικά μου τις εμφανίζει ,μόνο τα smilies που εμφανίζονται σε ξεχωριστό παράθυρο δεν εμφανιζονται.Βασικά σήμερα τον πήγα για service για καθάρισμα ιών ,δε ξέρω αν αυτό έχει καμια σχέση.

Στα άρθρα πατάω new topic και μου ενφανιζει το μυνημα:
plain,δεν εχετε αδεια για προσβαση σε αυτη τη σελιδα.Αυτο μπορει να συμβενει για νεαν απο τους παρακατω λογους¨:
1)Προσπαθειτε να να επεξεργαστειτε μην κπ αλλου χρηστη ,να απκτησετε προσβαση στα χαρακτηριστικα των διαχειριστων η ενος αλλου συστηματος προνομιων.
2)Αν προσπαθειτε να καταχωρησετε μηνυμα οι διαχειριστες ισως εχουν απενεργοποιησει το account σας ή απλα αυτος δεν εχει ενεργοποιηθει ακομη

Μήπως να το βαλω το άρθρο στην Υγεια-Ιατρική να μη σας πεδεύω τέτοια ώρα;

p.s. α ούτε το λογότυπο δε το νεο δε μου εμφανιζεται τωρα που το θυμηθηκα !

Μας καλομάθατε και γιναμε απαιτητικα παιδια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
  1. Στα ποστς τα βλέπεις τα smilies?
  2. Ti browser έχεις?
  3. Αυτό για το νέο θέμα θα το κοιτάξουμε οσονούπω!
Όταν λες οτι σου εμφανίζει το παλιό λογότυπο εννοείς οτι σου το εμφανίζει κανονικά όπως ήταν παλιά ή παραμορφωμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
  1. Στα ποστς τα βλέπεις τα smilies?
  2. Ti browser έχεις?
  3. Αυτό για το νέο θέμα θα το κοιτάξουμε οσονούπω!
Όταν λες οτι σου εμφανίζει το παλιό λογότυπο εννοείς οτι σου το εμφανίζει κανονικά όπως ήταν παλιά ή παραμορφωμένο?

1.Τα βλέπω κανονικά ,μόνο να βάλω εγώ δε μπορώ !
2 .Έχω Ιντερνετ Εξπλορερ
3.Αγρήγορα !:P

Το παλίο λογοτυπο το βλεπω κανονικά ,έκανα και refresh kai πάλι δεν εμφανιζεται το νέο :( (όχι τίποτα άλλο,αλλά θα σκάσω κ από την περιέργια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για να φτιάξεις το πρόβλημα με τα smilies και το logo πήγαινε Internet options και στην καρτέλα general κάνε κλικ στο κουμπι Delete Files. Έτσι καθαρίζεις την μικρή cache του IE. Όσον αφορά τα άρθρα λογικά τώρα πρέπει να δουλεύει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Θενξ !Αυτό θα πει ταχεία εξυπηρέτηση ,όλα οκ τώρα !

π.σ,.το λογότυπο είναι :worship: Congrats
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top