Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλά , καλά.... catαλάβαμε rozουλίτσα μας...:devil:
Απαλλάσσεσαι λόγω φαινομενικής και παραπλανητικής αθωότητας! :angelnot:
Μαρινακι σε λατρευω...lol ....:loltooth: μονο εσυ με πειανεις ζυγινα μου...:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Μαρινακι σε λατρευω...lol ....:loltooth: μονο εσυ με πειανεις ζυγινα μου...:smoke:
είναι αυτά τα ζυγοπαλατζαρίσματα που μας βγάζουν αλληλεγγύη... :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι ακριβως εννοει ο συντακτης '' εχετε απατησει'' γιατι ισως ειμαι χαζη και δεν καταλαβαινω;;;;;;:hmm:
Σε πολλές προσωπικές σχέσεις σε πολλούς πολιτισμούς υπάρχει συνήθως μια ρητή ή σιωπηρή προσδοκία της αποκλειστικότητας, ειδικά σε σεξουαλικά θέματα. Η απιστία (κοινώς γνωστή ως εξαπάτηση) πιο συχνά αναφέρεται σε παραβίαση της προσδοκίας της σεξουαλικής αποκλειστικότητας.

-Αυτόματη μετάφραση του όρου Infidelity από wikipedia.

Μήπως τώρα είναι πιο καθαρό, δεσποινίς rosa; :hmm:
Επί του θέματος, εγώ ξέρω ότι αν δεν σε ικανοποιεί ο σύντροφός σου πλέον, τον χωρίζεις, δεν τον κερατώνεις. So, it's a no-no from me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Επί του θέματος, εγώ ξέρω ότι αν δεν σε ικανοποιεί ο σύντροφός σου πλέον, τον χωρίζεις, δεν τον κερατώνεις. So, it's a no-no from me.

Κι αν σε ικανοποιεί σε όλα εκτός από το σεξ; (δίλημμα που είχα δει πρόσφατα σε μια μεσημεριανή εκπομπή).:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι αν σε ικανοποιεί σε όλα εκτός από το σεξ; (δίλημμα που είχα δει πρόσφατα σε μια μεσημεριανή εκπομπή).:hmm:

Τατιάνα; :redface:
Το' χα πετύχει κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κι αν σε ικανοποιεί σε όλα εκτός από το σεξ; (δίλημμα που είχα δει πρόσφατα σε μια μεσημεριανή εκπομπή).:hmm:

Αν δυο άνθρωποι έχουν πραγματική "χημεία" αυτό θα αποτυπωθεί και στην σεξουαλική τους ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top