Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, ευχαριστώ πολύ:D

ΟΚ, δεν βιάζομαι τόσο πολύ, όταν το παραλάβεις πες εντυπώσεις:)

το παρέλαβα :D
είναι πανέμορφο!!!!!
οι εντυπώσεις μου.....
αν είχα πληρώσει τα 600 θα τα θεωρούσα ΠΟΛΛΑ ... τώρα που πλήρωσα 360 με την έκπτωση, λέω οκ ;)
οι χάντρες/μπίλιες που βλέπεις είναι στο μισό ρολό/βραχιόλι
το μισό που είναι στην πάνω μεριά.... το από κάτω μισό είναι ασημί
επίσης το ρολόι σαν ρολόι κάπου χάνεται... είναι αρκετά μικρό σε μέγεθος
δλδ φορώντας το, δεν καταλαβαίνει κάποιος ότι πρόκειται για ρολόι αλλά για βραχιόλι
είναι πολύ όμορφο κομμάτι (για τα γούστα μου)
εγώ θα το φόραγα ΑΝΕΤΑ και θα μου άρεσε πολύ σαν δώρο!
επίσης πρέπει να λάβεις υπόψη σου ότι το S είναι small και το Μ medium
εγώ πήρα για την κουμπάρα μου το S... έχει περίμετρο καρπού 15 εκατοστά... σε λίγες μέρες θα σου πω κι αν της κάνει, καθότι είναι σταθερό το μέγεθος και δεν αλλάζει
ήρθε σε περίπου 4-5 εργάσιμες, άψογη εξυπηρέτηση και με UPS
Ήρθε από Γερμανία κι άρα οι φόροι περιλαμβάνονται στην τιμή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ΚΕ μου:kissing:
της έδειξα την φωτογραφία, αλλά μου φάνηκε ότι δεν της πολυάρεσε:hmm:
ουφ, θα δω τι θα κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια... Ο μπαμπάς μου είχε γενέθλια πριν 2 εβδομάδες και δεν του πήρα δώρο... αλλά θέλω να εμφανιστώ στις διακοπές με κάτι.
Λοιπόν: Δεν καπνίζει, δε βλέπει ποδόσφαιρο, τα χόμπι του είναι τα αυτοκίνητα-αντίκες, να κολυμπάει (ειδικά για να βρει κοχύλια), και η παθιάρικη μουσική.
Δεν παίζει κομπολόι κλπ. Δεν έχει ποτέ ρούχα, για κάποιο λόγο είτε δεν του κάνουν είτε είναι φθαρμένα... αλλά παραδόξως είναι το κλασικό δώρο που του κάνουμε!

Βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια... Ο μπαμπάς μου είχε γενέθλια πριν 2 εβδομάδες και δεν του πήρα δώρο... αλλά θέλω να εμφανιστώ στις διακοπές με κάτι.
Λοιπόν: Δεν καπνίζει, δε βλέπει ποδόσφαιρο, τα χόμπι του είναι τα αυτοκίνητα-αντίκες, να κολυμπάει (ειδικά για να βρει κοχύλια), και η παθιάρικη μουσική.
Δεν παίζει κομπολόι κλπ. Δεν έχει ποτέ ρούχα, για κάποιο λόγο είτε δεν του κάνουν είτε είναι φθαρμένα... αλλά παραδόξως είναι το κλασικό δώρο που του κάνουμε!

Βοήθεια!

Γιατί δεν του γράφεις ένα σπέσιαλ cd με επιλογές? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πλάκα-πλάκα, δεν μπορούσε με τίποτα να βρει τα cd της Lara Fabian που ήθελε... Χμμμ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μηπως να λέγαμε για δώρΑ????
Εγώ το αγόρι μου του πήρα ένα σκληρό εξωτερικό δίσκο και τώρα το μετανιωνω που έδωσα τόσα λεφτά τσαμπα... αλλά άντε χαλάλι... να είναι καλά και να το γεμίζει φωτογραφίες.... σκασιλα μου..
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ξερετε κανενα μαγαζι με παζλ και λοιπα λιγοτερο παιδικα παιχνιδια? Ιδανικα να ειναι και προς κεντρο :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Aν το κέντρο δεν είναι το κέντρο της Αθήνας, δεν ξέρω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η Κάισσα τι σου λέει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συμπαθεστατη φαινεται η Καισσα, αλλα απ'ο,τι βλεπω δεν εχει καθολου κλασικα παζλ για να χω την εναλλακτικη.. θααα της ριξω μια ματια, ειναι και κοντα, μεγσι.

Νινι, κεντρο Αθηνας εννοω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έεε...Δεν έχει επιτραπέζια και παζλ.

Αλλά εμένα μου αρέσει πολύ...:)

τσουπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει με πεισατε, δε θα παρω παζλ :P (αν ξερει κανεις και κανενα με παζλ παρ'ολ'αυτα..:p)
Θενκγια λιτλ ουαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.


:inlove: Aν το αγόρι σου είναι χημικός/φαρμακοποιός και ο,τιδήποτε έχει να κάνει με εργαστήρια και πειράματα, είναι το πιο τέλειο δώρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Το 3ο από αριστερά σαν σέικερ για κοκτέιλς φαίνεται :eek:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ξερετε κανενα μαγαζι με παζλ και λοιπα λιγοτερο παιδικα παιχνιδια? Ιδανικα να ειναι και προς κεντρο :X

Ρε συ, εμένα μου έφεραν πέρσι κάτι θειές μου ένα παζλ με την Γκουέρνικα από το αφισόραμα...λογικά θα έχει και άλλα παρόμοια δώρα!! Σε βολεύει;;

π.ς. Μην πάρεις με τίιιιιιιιιιποτα όμως την Γκουέρνικα σε 2.000 κομμάτια-εκτός και αν πραγματικά μισείς τον παραλήπτη του δώρου και θες να του βγάλεις τα μάτια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΕΓΩΩΩ ΕΓΩΩΩ ΠΑΖΛ!!!

ξέρω δύο αμέ αμέ

Το πρώτο είναι στο σταθμό Βικτώρια: Είσαι μπροστά στα εβερεστ και κοιτάς αντίθετα από τον ΟΤΕ. Προχωράς, και σε μία ή δύο γωνίες είναι ένα παιχνιδάδικο, που στην υπόγα έχει πολλά πάζλια!!!
Το δεύτερο είναι κάπου κοντά στην Ιπποκράτους, Ακαδημίας, έχει ακόμα πιο καταπληκτικά πάζλια, θα πάρω τηλ το αδέρφι, να με θυμήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σας μερσω πολυ παιδακια!! Ντου αμα μαθεις διευθυνση για αυτο στην Ακαδημιας πες με γιατι βολευει καλυτερα!
Μαρα ωραια η ιδεα σου, η γκουερνικα εκλεισε για το επομενο δωρο που εχω να κανω :P (το εφτιαξες τελικα?)
Θεενχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Είσαι τρελή παιδάκι μου;!!!:worry: που να το κάνω...που να ξέρω εγώ που πάει το κεφάλι, και ποιανού είναι τα πόδια...βασανιστήριο είναι, σε στέλνει στο τρελοκομείο κατ'ευθείαν-χώρια ότι παίζει να μου ανέβασε και την μυωπία!! Μια χαρά είναι στο κουτί της...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Το πιο δύσκολο πάζλι είναι ένας πίνακας μονόχρωμος 2000 κομματιών :pfff:

To δίνουν στα τρελάδικα για να απασχολούνται οι τρόφιμοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mε αυτό το παζλ μεγάλωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top