Ανανέωση της εμφάνισης

Νατάσα

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγχαριτήρια για το νέο look! Bravissimo!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tara

Νεοφερμένος

Η Tara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολύ καλό! Και το νέο logo... σούπερ! Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strayshelp

Νεοφερμένος

Η strayshelp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πολύ μ αρέσει η νέα εμφάνιση!χρωματιστό,ζωντανό!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serpentine

Νεοφερμένος

Η Serpentine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δεν γνωρίζω πως ήταν πρίν, πάντως εμένα που είμαι καινούργια στο site σας μου φάνηκε πολύ όμορφο..
Μου έφτιαξε την διάθεση διότι γενικά δεν γνώριζα πως υπάρχει τέτοιο site...
:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elly

Νεοφερμένος

Η Elly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παντα πορτοκαλι -πρασινο δεν ηταν???:hmm:
εγω παρατηρησα ενα μικρο τσιμπημα στα γραφικα , λιγο πιο στυλιζαρισμενα και πιο περιγραμμικα...
η εξακολουθω να εχω την παλια εκδοση???:blink::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
παντα πορτοκαλι -πρασινο δεν ηταν???:hmm:
εγω παρατηρησα ενα μικρο τσιμπημα στα γραφικα , λιγο πιο στυλιζαρισμενα και πιο περιγραμμικα...
η εξακολουθω να εχω την παλια εκδοση???:blink::hmm:
Δεν ξέρω αν κάποια πράγματα σε σένα είναι στην παλιά έκδοση, καλού κακού κάνε ένα hard refresh (Ctrl+F5 στον Firefox).
Ναι πορτοκαλί πράσινο ήταν και πριν αλλά είχε και πολύ περισσότερο γκρι, το φόντο ήταν διαφορετικό, το περίγραμμα του site ήταν διαφορετικό, το λογότυπο είχε διαφορετικά χρώματα, τα κελιά των πινάκων ήταν γκρι αντί για πορτοκαλί ανοιχτό, το site ήταν πιο στενό και άλλες τέτοιες αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
μη με παρεξηγειτε εγω το μονο που καταλαβα ηταν η αλλαγη στο λογοτυπο και κατι γαρμμουλες...hard refresh μαλλον χρειαζομαι γενικα εγω και οχι το pc moy...:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top