Shopping Therapy

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ιδού




ΥΣ. : Πότε είπαμε πως μας φεύγει η τρέλλα που μας πιάνει όταν αγοράζουμε καινούργιο αυτοκίνητο? :clapup::clapup::clapup:

Πολύ ωραιο είναι! Καλοτάξιδο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Χθες ήταν μια μέρα αφιερωμένη στα ψώνια!:) Έχουμε και λέμε: ένα μαύρο σίγκαρετ παντελόνι, ένα φαρδύ τζιν παντελόνι, μια ροζ ζακετούλα, μια δερμάτινη πλεχτή ζώνη, διχτυωτά καλτσάκια, μια σκιά σε αποχρώσεις του μπλε και δύο κλαμεράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες πήρα μία κρέμα σώματος τέλεια, Kneipp η μάρκα, με απίθανο άρωμα...
Δύο μπλουζάκια H&M μακρυμάνικα, για μέσα από τα πουλόβερ, αλλά τέλεια γιατί είναι μακριά κάτω... μαύρο και λαδί...
Κι ένα τιραντάκι μωβ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ Niyia!!!! :clapup:

εγω πηρα τελικα το ρουζ του givenchy που εγραψα στο αλλο θεμα με τα καλλυντικα.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα και ενα υπεροχο βαλιτσακι ταξιδιου σε φανταστικο ροζ χρωματακι απο τα United Colors of Benetton.. :clapup:

και μου εφερε ο αδερφος μου απο Eurodisney τελεια γαλαζια μπλουζιτσα με την Tinkerbell, υπεροχες κοκκινες καλτσουλες με τη Minnie και σούπερ ντούπερ αναγλυφη κούπα με τη Minnie παλι!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χοχοχο χθες εκανα επιδρομη στα jumbo!!! :P :clapup:
πηρα ενα τερααααααααααααααστιο φιδακι για πισω απ'την πορτα για να μην μπαινει το κρυο, ενα πακετο με ροζ λαστιχακια για τα μαλλια, 2 τελεια πανινα σουβερ φαγητου με τον αη βασιλη :santa:, ενα πακετο χαρτοπετσετες με τον αη βασιλη παλι:santa:, μια σουπερ γουνινη ασπρο-ροζ μπιζουτιερα που θα τη δωσω στην ξαδερφη μου στη γιορτη της.. αυτα.. χοχοοχο... :clapup:
α! ξεχασα: πηρα και δυο βραχιολια (ιδια, το ενα για εμενα, το αλλο για τη μάμι μου) και ενα ζευγαρι σκουλαρικια που ο καλός μου -ευγενικος παντα- μου ειπε οτι θα ειμαι σαν λατερνα αν τα βαλω αλλα εμενα δεν με νοιαζει, θα τα βαλω.. :P
και πηρα και ενα σφουγγαρακι για να του βαζω επανω το σαπουνακι μου και να καθαριζω το προσωπακι μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλοτάξιδο Niyia!!! :clapup:





(Και του χρόνου :slourp:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κι αλλα ψωνια εκανααααααααααααααα!!!!! :clapup:

πηρα απο τα mac τα εξης:
πουδρα σωματος ιριδιζουσα alexander mcqueen (μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν σκια)
pigments σε χρωματα teal & golden olive
μολυβι φρυδιων
πινελο για ρουζ
eye liner σε χρωμα λαδι γυαλιστερο
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε Ευούλι πόσα βγάζεις πια; :P (μιλάνε οι χήρες, μιλάνε κι οι παντρεμένες! :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Βρε Ευούλι πόσα βγάζεις πια; :P (μιλάνε οι χήρες, μιλάνε κι οι παντρεμένες! :bleh:)

:P
αυτο ηταν παντως, τελος... δεν θα ξαναπαρω τιποτα τωρα.. :( τουλαχιστον μεχρι τις Χριστουγενννιατικες εκπτωσεις.. :P
κοιτα, το τσαντακι το benetton ηταν φθηνο σχετικα, μου κανανε και εκπτωση 10%
για τα mac δεν το συζητω τα πηρα γιατι ειχα καρτα για 30% εκπτωση
τα jumbo ειναι παμφθηνα..
και για τα κοσμηματα ειχα 30% εκπτωση..
τα eurodisney ηταν δωρο..
μονο το ρουζ του givenchy ακριβοπληρωσα :/:
αλλα δε βαριεσαι... εφτιαξε η διαθεση μου.. :clapup:
χοχοχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μεγιές evouli:)! Καλοφόρετα και καλοχρησιμοποιητα :D!

Και εγώ πηρα χθες από τα Mac μια πουδρα! Λίγο την χρησιμοποιησα και μου άρεσε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μεγεια σου phoebe!!! καλα, τα mac ειναι απιστευτα.. μακαρι να μπορουσα να τα παρω οοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααααααααααααααααααα!!!!!!
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
μεγεια σου phoebe!!! καλα, τα mac ειναι απιστευτα.. μακαρι να μπορουσα να τα παρω οοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααααααααααααααααααα!!!!!!
:alljumpy:

Ευχαριστω :)!!! Ειναι πολυ ωραια πραγματι! Ειναι αρκετα ακριβα όμως ;)! Ευτυχως που είχα εκτπτωση 30% αλλιως δεν θα αγέραζα :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ευχαριστω :)!!! Ειναι πολυ ωραια πραγματι! Ειναι αρκετα ακριβα όμως ;)! Ευτυχως που είχα εκτπτωση 30% αλλιως δεν θα αγέραζα :D!

χαχα κι εγω γι'αυτο πηρα τοσα πολλα.. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αχχ...θέλω κ εγώ να αγοράσω κάτι από Mac! :clapup:
Πείτε μου ένα πετυχημένο προϊόν που μου συστήνετε...

Επίσης, τι χρώμα σκιά ταιριάζει καλύτερα στα πράσινα μάτια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αχχ...θέλω κ εγώ να αγοράσω κάτι από Mac! :clapup:
Πείτε μου ένα πετυχημένο προϊόν που μου συστήνετε...

Επίσης, τι χρώμα σκιά ταιριάζει καλύτερα στα πράσινα μάτια?

να αγορασεις οπωσδηποτε pigment σκια!!!! σουπερ και δεν θα σου τελειωσει ποτε κυριολεκτικα..(αντε, μπορει μετα απο 10 χρονια :P)
και πινελακι για σκια, σουπερ επιτυχια, σε βαφει σχεδον μονο του.. :D
για πρασινα ματια, εμενα θα μου αρεσε ενα ροζακι ή ενα εντονο τυρκουάζ.. :hmm:
ασε να το σκεφτω λιγο ακομα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στα πράσινα μάτια πάει το μωβ και το γκρι πολύ. Και φυσικά το μαύρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ, μπραβο, το μαυρο!! τελειο!!! και smokey ειδικα.. σουπερ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ααααα, ευχαριστώ evouli, είσαι τρομερή expert σε αυτά ;)

σκέψου κ καμία πιο διακριτική σκιά...γενικώς δεν βάφομαι ιδιαίτερα πολύ εγώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Στα πράσινα μάτια πάει το μωβ και το γκρι πολύ. Και φυσικά το μαύρο ;)



:clapup::clapup::clapup::clapup:ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωω kajiraκι μουυυυυ

το μαύρο με τρελαίνει, σούπερ ιδέα....
λέω να πάω σήμερα στα Μac στην Κηφισιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top