Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να αλλάξω την κακή διάθεση μου;

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 15:44, 28-05-13:

Πώς αντιμετωπίζετε μία περίοδο που έχετε συνεχώς κακή διάθεση; Τι τρόπους χρησιμοποιείτε για να ανεβάσετε την ψυχολογία και την αυτοπεποίθησή σας; Από πού αντλείτε δύναμη;
Ρίξτε καμία ιδέα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 15:56, 28-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
Πώς αντιμετωπίζετε μία περίοδο που έχετε συνεχώς κακή διάθεση; Τι τρόπους χρησιμοποιείτε για να ανεβάσετε την ψυχολογία και την αυτοπεποίθησή σας; Από πού αντλείτε δύναμη;
Ρίξτε καμία ιδέα...
μουσικη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:09, 28-05-13:

μουσική εννοείται
τραγούδι(όταν είμαι μόνη μου γιατί είμαι και παράφωνη )
παίξε μουσική και γενικά κάνε οτιδήποτε δημιουργικό(μαγειρική,ζωγραφική,χειροτεχνίες)
βόλτες
κραγιόν

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 16:35, 28-05-13:

υπνος =)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 22:18, 28-05-13:

βλεπω καμια ταινια..
Μουσικη...
αν ειμαι και πολυ χαλια θα ριξω ενα κλαμα και ειμαι οκ μετα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 22:33, 28-05-13:

mushrooms

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 22:40, 28-05-13:

γουεελ, βασικα κανω υπομονη κυριως και λεω θα περασει
αλλα μεχρι τοτε ακουω μουσικη,ζωγραφιζω,βλεπω καμια ταινια ή παω να περπατησω
αν ειμαι σε πολυ χαλια φαση τοτε κανω μονο το τελευταιο και αυτο κυριως για να καπνισω μπας και χαλαρωσω, αλλα κατα βαση συνηθως κοιμαμαι ολη την ωρα

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:56, 28-05-13:

Ακούω μουσική... Παίζω κιθαρα... Διαβαζω το βιβλιο μου για να ξεχαστώ... Τρωω... Ξεκιναω μια σειρα και βλεπω 1 κυκλο την μέρα... Ακεφιες ειναι, ξεπερνιούνται

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 22:57, 28-05-13:

Μια φορα που ημουν χαλια συμμαζεψα ολο το δωματιο και αναδιοργανωσα τα ντουλαπια κλτ και μετα ενιωθα πολυ καλυτερα.. αν και λιγο κουρασμενη
μαλλον ομως αυτο εποιασε σε εμενα γιατι στην δημιουργικοτητα περνω μηδεν, οποτε εκανα κατι πιο απλο

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 01:45, 29-05-13:

παιδιά ευχαριστώ πολύ όλους για τις ιδέες.. ελπίζω να πιάσουν τόπο! πιστεύω κι ενα ταξίδι - εστω και κοντινό μπορεί να μας φτιάξει το κέφι..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:17, 30-05-13:

Πήγαινε καμια βόλτα, ακούγοντας μουσική...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 13:41, 31-05-13:

...προτείνω βιταμίνες (χαχα) χωρίς πλάκα πάρε τίποτα ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΟΣ Β (βοηθάνε όντως)..ααα και μην πίνεις πολλούς καφέδες...

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΡΕΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΕΛΑΣ...ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ!!!

(φυσικά και το σεξ βοηθάει).....!!!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:57, 31-05-13:

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΡΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΕΛΑΣ...

...είναι φυσιολογικό να με κάνουν όλοι οι άνθρωποι να γελάω?

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:03, 31-05-13:

οχι.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 14:03, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...είναι φυσιολογικό να με κάνουν όλοι οι άνθρωποι να γελάω?
Εξαρτάται,πόσο "κάπνισες"...

Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 17:33, 31-05-13:

Οχι...γι αυτό βρες όσους πραγματικά σε κάνουν να γελάς....τι δεν κατάλαβες;

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 00:16, 01-06-13:

Εγώ σκέφτομαι πόσοι άνθρωποι είναι στα νοσοκομεία αυτή τη στιγμή και εύχονται να ήταν στη δική μου θέση ώστε το μεγαλύτερο πρόβλημά τους να είναι οτι έχουν κακή διάθεση.....

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 00:39, 01-06-13:

Το ποιο σημαντικό και καίριας σημασίας όταν δεν αισθανόμαστε καλά είναι να προσπαθήσουμε να εντοπίσουμε τον "ιθύνοντα" λόγο. Η αρχή για να αντιμετωπίσουμε κάτι είναι να το αναγνωρίσουμε πρώτα και να συνειδητοποιήσουμε την ύπαρξή του. Μετά είμαστε ικανοί να βρούμε τη λύση.
Συνεπώς, σκέφτεσαι το "γιατί" μου συμβαίνει αυτό, και έπειτα προσπαθείς να "χτυπήσεις" στην καρδιά το πρόβλημα, κάνοντας θετικές σκέψεις(ακόμα και αν πιστεύεις ότι αυτές δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα) και επεμβαίνοντας στον φαύλο κύκλο της αρνητικής διάθεσης!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 02:54, 01-06-13:

Κατά τη γνώμη μου, η ευτυχία πηγάζει από τα ενδότερα. Αν δεν νιώσεις πραγματικά εύθυμος ή αισιόδοξος βασισμένος στα δικά σου θετικά ψυχολογικά αποθέματα δεν πάει να στα πρήζουν όλη την ώρα φίλοι συγγενείς προσπαθώντας να σε πείσουν ότι όλα οκ, μια τρύπα στο νερό θα κάνουν.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 09:38, 19-06-13:

παιδιά τη σοκολάτα πως δεν είπε κανένας;
τεσπα,επίσης η άσκηση βοηθάει
και να λιαστείς
πέρα από την πλάκα ο ήλιος δίνει τον οργανισμό βιταμίνη β (που μας προτείνει και η γκρειπ)
η βιταμίνη αυτή δίνει στον οργανισμό ευτυχία
ή για να είμαι σωστότερη δείτε αυτό
http://www.shape.gr/ygeia/vitamines-...minh-b-eutuxia.

Παράθεση

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lucas D.Hagg
Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Lucas D.Hagg έγραψε στις 01:03, 28-06-13:

Ειμαι κυκλοθυμικος εκ'φυσεως,μπορω να γινω χαλια απο το παραμικρο
Προσωπικο φαρμακο η μουσικη και η ενασχοληση με αθληματα

Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε στις 16:07, 10-07-13:

Αρχικά νομίζω ότι πρέπει να ανακαλύψεις τις αιτίες της κακής διάθεσης ώστε να μπορέσεις να αποβάλεις κάθε στοιχείο τους.
Ποια είναι τα πράγματα που σε ευχαριστούν; Εγώ θα σου πρότεινα ένα βιβλίο που μου αλλάζει τελείως την διάθεση, είναι το "Να ζεις να αγαπάς να μαθαίνεις" του Λεό Μπουσκάλια, ή το "Γεννημένοι να αγαπάμε" !

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 16:16, 10-07-13:

Παρα πολλες φορες ειναι και θεμα διατροφης . Αρα περισσοτερα φρουτα και λαχανικα ειδικα τωρα το καλοκαιρι

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 16:47, 25-07-13:

Με το να κάνεις κάτι μαζί με κάποιον άλλον, με το να μοιραστείς οπότε κάτι.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:56, 25-07-13:

Ότι δεν έχω όρεξη να κάνω, το κάνω. Η κακή δίαθεση συνίθος έρχετε απο την απραξία, όποτε αν αντιμετωπίσεις αυτήν, σιγά-σιγά θα έρθει και η καλή διάθεση.

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 22:24, 25-07-13:

Εγώ ανεβαίνω στην ταράτσα όταν έχω τις μαύρες μου και γενικά ψάχνω καλή θέα..
Επίσης πάω βόλτα ή περπατώντας ή με το ποδήλατό μου
Αυτά κατά κύριο λόγο...Όταν δεν είμαι στις καλές μου θέλω να μην πολυμιλάω γι αυτό..

Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dgr
Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε στις 22:27, 25-07-13:

Ρίξτε καμία ιδέα...
Ταινίες. Πολλές ταινίες

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 23:24, 25-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από dgr
Ταινίες. Πολλές ταινίες
Υπέροχη λύση η ταινίες μα αυτή δεν είναι λύση για να αντλήσουμε δύναμη τόσο αλλά μάλλον για να αποφύγουμε άλλα που έχουμε γύρω μας.

Ρίξτε καμία ιδέα...
Αντιμετωπίζεται με γράψιμο. Με ψυχολογικό ξεκαθάρισμα. Με πολύ μουσική συνήθως όχι του γούστου μου γιατί εγώ είμαι παιδί του μάλαμα και τέτοια που δεν τα λες και εμψυχωτικά. Πολύ περπάτημα. Ελάχιστο φαΐ και προσοχή πολύ στην υγεία ώστε να με αποροφά.
Επίσης αντλώ δύναμη από το ξεκαθάρισμα στο μυαλό κατα την διάρκεια κάποιων πολλών ωρών ηρεμίας.
Κάνω πράγματα με άλλους. Κάνω πράγματα για άλλους.
Κάπως έτσι νομίζω ξανά αντλώ δύναμη.
Α.. γενικότερα αλλάζω λίγο παραστάσεις σε σχέση με τις καθημερινές μου.
Και γεμίζει πολύ, πάρα πολύ η βόλτα με κάποιον δικό μου. Σαν όλα να ναι στη θέση τους όταν την πράττουμε.

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 23:31, 25-07-13:

Καθε μερα 2 ταινιες θα ελεγα και απειρες σειρες.

Νταξει μην κοροιδευομαστε,η κακη διαθεση θα αλλαξει με καλα νεα αλλα ακομα και οταν δεν ερχονται....
Εγω πχ ειμαι ενταξει με λιγο αραγμα,μουσικη και τσιγαρο.
Κλεινομαι λιγο στον εαυτο μου,ηρεμω και επανερχομαι.
Η μιλαω με ανθρωπους που ξερω οτι μ αγαπουν πολυ και θα με κανουν αμεσως καλα.
Δεν υπαρχει μεγαλυτερο πραγμα απο το να ξερεις οτι μπορεις να μιλησεις οταν εισαι κακοδιαθετος και οχι μονο να μην παρεξηγηθεις ,αλλα αντιθετα να σε νιωθουν,να στεναχωριουνται με τον πονο σου και να προσπαθουν απο τη μερια τους,να νιωσεις καλυτερα.

Παράθεση

orestis_kritikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη orestis_kritikos
Ο orestis_kritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O orestis_kritikos έγραψε στις 22:25, 14-03-14:

θα το πω με απλά λόγια ! κινηση...! η αδράνεια ευνοεί την εμφάνιση της κακής δίαθεσης..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:34, 14-03-14:

Πώς σχετίζεται η αδράνεια με την κακή διάθεση;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 22:46, 14-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Πώς σχετίζεται η αδράνεια με την κακή διάθεση;
οταν καθεσαι...σκεφτεσαι...και οταν χεις ηδη κακη διαθεση σκεφτεσαι αρνητικα και ολα σου φταινε...και γινεσαι χειροτερα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:22, 15-03-14:

Δουλειάααα!!! Με πολλή δουλειά και ξεπερνάς τα πάντα!!!!

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 19:55, 18-03-14:

Ας πούμε πως κάποιος δεν έχει διάθεση για τίποτα απολύτως. Πως θα μπορούσε να το αλλάξει αυτό και να βρει κίνητρα για να είναι χαρούμενος και απλώς να κάνει ένα σωρό πράγματα μέσα στη μέρα;

Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leouv
H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε στις 20:39, 23-05-14:

Προσωπικά, η μουσική με βοηθά σε αυτό...Βάλε όποιο κομμάτι σε κάνει πιο χαρούμενο-η και άκουγέ το ξανά και ξανά. Να ασχολείσαι με πράγματα που σε κάνουν να ξεχνιέσαι, τα χόμπι σου ή οτιδήποτε άλλο. Ακόμα, η κακή διάθεση προκαλείται σίγουρα από κάποιους προβληματισμούς και κάποιες σκέψεις. Αυτά λοιπόν, πρέπει να τα κάνεις λέξεις, να τα πεις σε έναν έμπιστο δικό σου άνθρωπο, αν δεν μπορείς να το κάνεις, εκφράσου στο χαρτί. Σιγά, σιγά θα ηρεμήσεις και θα δεις ότι θα αλλάξει η διάθεσή σου!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάλια διάθεση - Από CaneSenpai
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-16 στις 07:14.
    • Εεε, πες μια ΚΑΚΗ κουβέντα ντε! - Από Nininaou
      Το θέμα έχει λάβει 6011 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-12 στις 15:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους