Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άλλη μια ποιοτική σφυγμομέτρηση, brought to you by ©Michelle :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μου αρεσουν οι γυναικες που λενε πολλα και απο το στομα τους να σταζει μελι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδή σου αρέσει να σου λέει "σ'αγαπω" και τέτοια? :blink:
Καλά περι ορέξεως ουδείς ο λόγος αλλά εγώ ξενερώνω με αυτά. Προτιμώ πιο kinky πράγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω αναλογα με τα κεφια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δηλαδή σου αρέσει να σου λέει "σ'αγαπω" και τέτοια? :blink:
Καλά περι ορέξεως ουδείς ο λόγος αλλά εγώ ξενερώνω με αυτά. Προτιμώ πιο kinky πράγματα :P

Ναι μισελ μου αρεσουν κατι τετοια αλλα με μετρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
E εντάξει μωρέ, γούστα είναι αυτά. Απλά δεν το περιμένα, ειδικά απο άντρα και μάλιστα μικρής ηλικίας. Πρέπει να είσαι ρομαντικούλης ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ειμαι αρκετα και πληγωνομαι ευκολα αν και δεν το δειχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κακώς δεν το δείχνεις. Πρέπει να το δείχνεις για να έχεις και την ανταπόκριση απο κοπέλες που ψάχνουν κάτι τέτοιο. Αλλιώς θα σε προσπερνάνε και θα είσαι όλο με κοπέλες με τις οποίες θα πρέπει να προσποιείσαι οτι είσαι κάτι άλλο για να μην ξενερώσουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Οχι δεν καταλαβες δεν δειχνω οτι πληγωνομαι τα συναισθηματα μου τα δειχνω.Γενικα ειμαι και λιγο παιχνιδιαρης με τις γυναικες αν το θελουν και αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α οκ τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μου αρέσουν και οι 3 επιλογές, ανάλογα την ώρα βέβαια :P
δλδ ωραία τα γλυκόλογα, ωραία και τα πρόστυχα αλλά να το κλείνει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως πρέπει να είμαι η μόνη που ψήφισε την ξένη γλώσσα :lol:
Για να εξηγηθώ, ο σύντροφος μου έχει ζήσει γερμανία 5 χρόνια και μιλάει πολύ καλά γερμανικά, και διαπίστωσα οτι με "φτιάχνει" αρκετά να μου μιλάει γερμανικά :redface: αν και αυτό γίνεται πολύ σπάνια γιατί ντρέπεται ρε γμτ :( Για να ακούσω μια φράση στα γερμανικά πρέπει να τον πρίξω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Θέλω και γκυκόλογα,αλλά και τα πρόστυχα λόγια στην κατάλληλη ώρα έχουν την μαγεία τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Στις αγκαλιές και τα λοιπά, ε θέλω και κανα γλυκόλογο, κανα γούτσι γούτσι...αλλά μόλις πέσει το άλλο ούτσι ούτσι, δε θα μου κακοπέσει κανα κιλό προστυχάντζα...αρκεί φυσικά να είμαστε και σε μια ζωώδη φάση, αγρίμια επάνω στο κρεβάτι:clapup: Και το θέμα είναι οτι ναι μεν είμαι της αγκαλίτσας αλλά επιθυμώ διακαώς να μου ανοίγει η άλλη την πόρτα και να μπαίνω μέσα όντας σκέτο αγρίμι και μετά απο κάτι ώρες να της έχω δώσει τη μήτρα στο χέρι...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Προστυχα κι εδώ ....:redface: Τα γλυκολογα εκεινη την ωρα δεν τα μπορώ καθόλου ...(εδώ με το ζόρι τα αντέχω και τις άλλες ώρες :P )...

π.σ.Μichelle δεν ειν τυχαιο τα γερμανικά..έχουν μια βαρβατιλα σα γλώσσα..κάτι άγριο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χεχε μάλλον γι'αυτό μου αρέσουν τόσο να τα ακούω plain! :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είμαι ανάλογα με την ώρα μου και τη θέλω...Οπότε και τα 3 σε εμένα παρακαλώ! :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λείπει η επιλογή μουγκρίσματος (ζώο ο τύπος, με άλλα λόγια :hehe::hehe::hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
λείπει η επιλογή μουγκρίσματος (ζώο ο τύπος, με άλλα λόγια :hehe::hehe::hehe:)

Αυτό είναι η γλώσσα της ζούγκλας μανάρι μου και κατατάσσεται στην κατηγορία με τις ξένες γλώσσες... :P Προηγμένη δημοσκόπηση!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top