Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 266 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bandwidth TEST (Μετρήστε την πραγματική σας ταχύτητα στο INTERNET)

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:46, 30-08-08:

Αν έχεις 4 mbps σύνδεση μια χαρά είναι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 17:20, 30-08-08:

Mε 2 Μbit συνδεση παρακαλώ!!!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 21:11, 30-08-08:

Ο καλύτερος server που έχω κατεβάσει είναι στον www.apple.com που έχω φτάσει μέχρι και 1.3 mb το δευτερόλεπτο. 100 mb σε 76 δευτερόλεπτα
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 15:28, 01-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
Ο καλύτερος server που έχω κατεβάσει είναι στον www.apple.com που έχω φτάσει μέχρι και 1.3 mb το δευτερόλεπτο. 100 mb σε 76 δευτερόλεπτα
Me2! Μόνο από εκεί μπορώ να κάνω Live stream Full HD videos
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 16:18, 01-09-08:

Καλά είναι?

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 16:23, 01-09-08:

Ε πες μας και τι σύνδεση έχεις.
Αν είναι 1mbps καλά είναι.
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 16:34, 01-09-08:

Αυτό πρέπει να το βρήκα γύρω στο Φερβρουάριο αλλά ήταν rate my Internet speed

Παράθεση

tanS (tania)

Νεοφερμένος

H tania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H tanS έγραψε: στις 17:00, 01-09-08:

download 11784 kb/s
upload 787 kb/s
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 18:46, 01-09-08:

Anarki said:
Ε πες μας και τι σύνδεση έχεις. Αν είναι 1mbps καλά είναι.

Ναι σωστά 1Mbps έχω... Ωραία!
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:21, 01-09-08:

Από 1024kmps μου χάνει λίγο. Σε λίγο καιρό ίσως βάλω 4mbps

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 23:32, 01-09-08:

Δε χάνει, καλά είναι.
Αφαίρεσε απο τα 1024Kbps περίπου 10-15% που είναι τα διάφορα overheads των πρωτοκόλλων και έχεις την θεωρητική μέγιστη πραγματική σου ταχύτητα.
Μια χαρά είσαι λοιπόν
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:38, 01-09-08:

Ναι, εντάξει σχετικά δε χάνει πολύ. Αλλά είναι αργή δυστυχώς...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 00:43, 02-09-08:

Τίποτα δεν χάνει, δεν μπορεί θεωρητικά να πάει πιο γρήγορα απο ~850Kbps.
Βέβαια γενικά σαν ταχύτητα αυτό δεν είναι πολύ, όντως
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 09:04, 08-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas
Από 1024kmps μου χάνει λίγο. Σε λίγο καιρό ίσως βάλω 4mbps

Γα**ω και δέρνω σήμερα:

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 10:42, 08-09-08:

Μια χαρά είμαι...
Παράθεση

Daisuke (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Daisuke έγραψε: στις 20:17, 09-09-08:

Επίσης, δείτε και αυτόν τον μετρητή
Παράθεση

Fosa

Δραστήριο Μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 01:43, 10-09-08:

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 01:45, 10-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Daisuke
Επίσης, δείτε και αυτόν τον μετρητή
Τον ξέρω, αλλά επειδή είναι της Forthnet δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστος.
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 02:41, 10-09-08:

θεωρητικα μπορω να πιασω 16 mbps
αν ξερει κανεις πως μπορω να αυξησω την ταχυτητα (αν γινεται) ας μου πει :thanks:
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 10:13, 10-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas
Γα**ω και δέρνω σήμερα:

σιγα ρε γ@μι@!!! : να σε προσεχουμε... ειμαστε και κοντα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οι συντομεύσεις του Internet και η πραγματική μας ζωή - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-03-10 στις 00:46.
    • Ανεβάζει ταχύτητα το ελληνικό Internet - Από Fedde le Grand
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-10 στις 14:08.
    • Περισσότερο bandwidth σε cable; - Από Stratos7
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-08 στις 16:48.
    • Bandwidth Manager - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-07 στις 20:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα