Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι καλέ!!!
Εγώ μπαλόνι γίνομαι.
Μην το σκέφτεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ούφ και πάλι ουφ. Αύριο θα τολμήσω να ανέβω στη ζυγαριά. Μετά από ένα τετραήμερο Θεσσαλονίκη και ένα τριήμερο Ναύπακτο, δεν με βλέπω και πολύ καλά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χα εννοείς οτι η ναύπακτος έχει εξίσου ή καλύτερο φαί από τη σαλονίκη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ε όχι αλλά πέσανε όλα μαζί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχαχα σωστό :P
ε νταξ μέχρι την κυριακή του πάσχα προλαβαίνεις να επανέλθεις :D :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε Μάνια μου, μήπως από εκεί που το βράδυ έτρωγες στην καθισιά σου 4 σουβλάκια, το γύρισες στο καθόλου-βραδινό-και-το-μεσημέρι-σαλάτα και είναι παραπάνω από λογικό, το ότι κουράστηκες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αρχίζω δίαιτα!Έβαλα το παντελόνι που αγόρασα πέρυσι και ήταν λίιγο πιο στενό..
Κομμένη η ζάχαρη, ο καφές θα είναι φαρμάκι. :'(
Μερίδες..στο μικρό πιατάκι.
Ουφ..Μόνο 2 κιλάκια..Άντε να πάνε απο'κει που' ρθανε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν 7 κιλά και δεν πήρα τίποτα το πάσχα, απίστευτο κιόμως αληθηνό συνεχίζω ακάθεκτη, δεν το πιστέυω ότι δεν είχα όρεξη να φάω παρόλο που είχα τόσους πιρασμούς, ο άντρας μου έμεινε με ανοικτό το στόμα όταν έτρωγα λίγο και όχι ποσότητες :clapup: :clapup: :clapup:

soydelsur μαζί σου προχώρα προχώρα σε θέλει όλη χώρα:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Βρε Μάνια μου, μήπως από εκεί που το βράδυ έτρωγες στην καθισιά σου 4 σουβλάκια, το γύρισες στο καθόλου-βραδινό-και-το-μεσημέρι-σαλάτα και είναι παραπάνω από λογικό, το ότι κουράστηκες;;;

ετσι ακριβως κανει η μανια... :P
πρεπει να τρωμε συχνα και μικρα γευματα...:mad: θα μπουκωνομαστε δλδ χωρις να πειναμε :mad:
δεν το μπορω με τπτ αυτο αλλα τι να κανουμε; οταν πρεπει να χασεις κιλα...ολα τα κανεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Λοιπόν 7 κιλά και δεν πήρα τίποτα το πάσχα, απίστευτο κιόμως αληθηνό συνεχίζω ακάθεκτη, δεν το πιστέυω ότι δεν είχα όρεξη να φάω παρόλο που είχα τόσους πιρασμούς, ο άντρας μου έμεινε με ανοικτό το στόμα όταν έτρωγα λίγο και όχι ποσότητες :clapup: :clapup: :clapup:

soydelsur μαζί σου προχώρα προχώρα σε θέλει όλη χώρα:clapup: :clapup:

Ευχαριστώ πολύ καλό μου :redface:
Και συ κράτα γερά!
Τι εγκράτεια είναι αυτή παιδίμ!!
:worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ αφήστε, εγώ περιμένω να ξεμείνω πάλι μόνη μου, να τρώω λιγότερο... γιατί έτσι που είμαστε εδώ, μία fondue, μία σοκολάτες... νααα η κοιλιά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια εμενα η διαιτολογος μου μου δινει το εξης προγραμμα:
πρωι μια φρυγανια σικαλεως με 2 φετες ζαμπον βραστο και 1 φετα τυρι Milner και ενα ποτηρακι φυσικο χυμο πορτοκαλι.

ενδιαμεσα γυρω στις 11.30 (τρωω στη δουλεια το μεσημεριανο αφου το μαγειρεψω απο το προηγουμενο βραδυ) τρωω 2 φετες γαλοπουλα βραστη μονο.

μεσημερακι το φαγητο ( κανω πρωτεινικη διαιτα) οποτε τρωω κοτοπουλο η ψαρι (2-3 φορες την εβδομαδα μπορω να φαω και κοντρα η φιλετο μοσχαρι) σε ολες τις μορφες, κοτοπουλο σουβλακι, στηθος η μπουτακια, παντα ψητα ομως ε? δεν μπορω να φαω ψωμι, μακαρονια και πατατες τηγανητες!!! και παντα το μεσημεριανο μου το τρωω μαζι με μια κουπα σαλατα πρασινη.

το απογευματακι παλι 2 φετες γαλοπουλα και το βραδακι γυρω στις 8.30 τρωω οτι εφαγα το μεσημερι ή όποια άλλη παραλλαγη απο κοτοπουλο και ψαρι θελω. το πασχα εφαγα και φρικασε δε στερηθηκα.

γενικα δεν λιμοκτονω και εχω χασει 4 κιλακια μεχρι στιγμης. μεσα σε 2 εβδομαδες, μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να τα χασω σιγα σιγα για να μαθω να τρωω σωστα και να το εφαρμοσω και μετα οταν σταθεροποιησω το βαρος μου. αυτα παιδια! η διαιτα ειναι μεσα στο μυαλο μας! ΟΛΟΙ μπορουμε να τα καταφερουμε αρκει να το θελουμε!

ασχετο περιμενω να αδιαθετησω σε λιγες μερες και νομιζω οτι ο μεταβολισμος μου θα αλλαξει και δε θα τα χασω τοσο ευκολα τα κιλα. ΝΕΡΟ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ!!! βοηθαει στο χασιμο των κιλων!! φιλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ, πολλή πρωτεΐνη τρως...
Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα σου εντάξει και πιο πολύ άμυλο...!

ΑΛλά κράτα γεράαα! Εύγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Καλέ, πολλή πρωτεΐνη τρως...
Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα σου εντάξει και πιο πολύ άμυλο...!

ΑΛλά κράτα γεράαα! Εύγε!

εχω τοπικο παχος στην κοιλια και στα μπουτια και ποπο και μου ειπε οτι η διαιτα με τις θερμιδες δεν ειναι η ιδανικη για μενα γιατι δεν μου ταιριαζει! και επισης μου ειπε οτι δε θελει να χασω τις καμπυλες μου και να γινω κοκκαλιαρα. μου ειπε οτι σιγα σιγα θα τρωω και αλλα. σιγα σιγα...... φασολακια, γεμιστα κλπ. θελει να δει πως θα πας. Γιδακι να σε ρωτησω κατι? εδω και 2 μερες εχει κολλησει η βελονα στη ζυγαρια και εχω σπαστει! ειναι συνηθισμενο αυτο μου ειπαν γιατι αλλαζει ο μεταβολλισμος. τα πρωτα 2 κιλα τα εχασα σχετικα ευκολα. λες να μη χασω και τα υπολοιπα το ιδιο ευκολα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλό μου, περιμένεις περίοδο... Αυτό τα λέει όλα!!!
Εγώ έχω τρελή κατακράτηση υγρών πιο πριν!!
Γι' αυτό φύγε από τη ζυγαριά, μην το σκέφτεσαι καν!!!!
Ακόμα κι αααααν κάποια στιγμή κολλήσει ο μεταβολισμός, θα ξεκολλήσει, δεν υπάρχει περίπτωση... ;) Αλλά είπαμε, πριν την περίοδο, ένα κιλό τουλάχιστον κολλάει!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου δίαιτα! χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Καλό μου, περιμένεις περίοδο... Αυτό τα λέει όλα!!!
Εγώ έχω τρελή κατακράτηση υγρών πιο πριν!!
Γι' αυτό φύγε από τη ζυγαριά, μην το σκέφτεσαι καν!!!!
Ακόμα κι αααααν κάποια στιγμή κολλήσει ο μεταβολισμός, θα ξεκολλήσει, δεν υπάρχει περίπτωση... ;) Αλλά είπαμε, πριν την περίοδο, ένα κιλό τουλάχιστον κολλάει!!! :)


ευχαριστω!!!:) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου δίαιτα! χα!


Ούτε εγώ είχα κάνει ποτέ μου άλλα αυτό δεν συμαίνει ότι δεν θα χρειαστείς ποτέ, άν και σου έυχομαι να μην χρειαστείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα μακάρι να μη χρειαστεί
βασικά δεν είμαι λεπτό
είμαι κανονικό
αλλά είμαι νίντζα επομένως είμαι πολύ δυνατό
και ότι και να κάνω παραμένω πάντα σε άριστη φυσική κατάσταση
χα!
καλά στα 30 βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top