Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,336 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμφάνιση με προσωπικότητα vs ομορφιά

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 12:31, 24-03-10:

Ωραία εμφάνιση ή αλλιώς ομορφιά έχει τεράστια διαφορά από εμφάνιση που έχει προσωπικότητα. Υπάρχουν ασχημούτσικοι άνθρωποι που έχουν αυτό που αποκαλώ τον τελευταίο καιρό, "εμφάνιση που έχει προσωπικότητα". Υπάρχουν πανέμορφες παχιές γυναίκες με απίστευτη γλύκα και σεξ απήλ ή άλλες που το δέρμα τους δεν είναι αλαβάστρινο κι όμως έχουν όμορφα συμετρικά χαρακτηριστικά και βλέμα με σέξυ σπιρτίδα που σου φωνάζει "έλα !". Δύσκολα μπορώ να διακρίνω τι ακριβώς είναι αυτό που μου αρέσει στην οποιαδήποτε ατελή γυναίκα που απέχει πολύ από το να χαρακτηριστεί μοντέλο ή πρότυπο. Πάντως περισσότερο μια "εμφάνιση που έχει προσωπικότητα", και σίγουρα όχι οπωσδήποτε η αντικειμενική ομορφιά. Φυσικά με έλκει πάρα πολύ και η αντικειμενική ομορφιά, αλλά την διαχωρίζω από μια "εμφάνιση που έχει προσωπικότητα". Εσείς τί πιστεύετε ; Οι άνθρωποι μήπως κατά βάθος ποθούμε προσωπικότητες τα χαρακτηριστικά των οποίων απλώς αντικατοπτρίζονται στη φυσική τους εμφάνιση ή μήπως συμβαίνει το αντίθετο ; Γιατί αλλιώς πώς εξηγείται ότι κάποιες γυναίκες πέφτουν κεραυνοβολημένες από έρωτα όταν συναντούν ασχημούτσικους άντρες που έχουν τον τρόπο τους ή κάποιοι άντρες ομολογουμένως συμετρικοί και όμορφοι έλκονται από γυναίκες που δεν θα τις έλεγες αντικειμενικά όμορφες αλλά τους "μαγεύουν" με θηλυκότητα, σεξ απήλ ή τον τρόπο τους ; Κυκλοφορούν πολλά αταίριαστα ζευγάρια αν παρατηρήσετε στους δρόμους και πολλές φορές λες "μα αυτοί οι δυο ; Τι βρήκε ο ένας στον άλλον ;" Μήπως βρήκε "εμφάνιση που έχει προσωπικότητα" που της ταιριάζει ; Η χημεία μήπως τελικά επηρρεάζεται αποκλειστικά από αυτό ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:37, 24-03-10:

Καταρχήν άλλο το γούστο, άλλο η χημεία κι άλλο η αντικειμενική ομορφιά. Καμία σχέση δεν έχουν μεταξύ τους.

Εγώ λέω οτι σε μια σχέση πας να καλύψεις κάποιες ανάγκες - ανασφάλειες. Και σε αυτό δεν παίζει ρόλο η εξωτερική εμφάνιση αλλά το τι σου δίνει ο άλλος πνευματικά. Προσωπικά η εμφάνιση είναι το τελευταίο που με νοιάζει τη στιγμή που νιώθω μια χημεία και μια επικοινωνία με κάποιον.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:05, 24-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Καταρχήν άλλο το γούστο, άλλο η χημεία κι άλλο η αντικειμενική ομορφιά. Καμία σχέση δεν έχουν μεταξύ τους.

Εγώ λέω οτι σε μια σχέση πας να καλύψεις κάποιες ανάγκες - ανασφάλειες. Και σε αυτό δεν παίζει ρόλο η εξωτερική εμφάνιση αλλά το τι σου δίνει ο άλλος πνευματικά. Προσωπικά η εμφάνιση είναι το τελευταίο που με νοιάζει τη στιγμή που νιώθω μια χημεία και μια επικοινωνία με κάποιον.
Δεν πας για να καλύψεις ανάγκες. 'Αλλο θέλω άλλο ανάγκες. Παθιάζεσαι μ'αυτό που θέλεις και κυρίως για αυτό που βλέπεις. Οπτικά. Αυτό που βλέπεις όμως και σε παθιάζει εσένα, άλλον μπορεί να τον κάνει να απορεί και να σε θεωρεί τελείως κακόγουστο ή ότι πας με μπάζα. Αυτό λέω. Ο Ζεράρ Ντεπαρντιέ λόγου χάρη δεν είναι όμορφος αλλά έχει "εμφάνιση με προσωπικότητα", δηλαδή κάτι ξεχωριστό που αρέσει σε πολλές γυναίκες και σε άλλες δεν αρεσει. Ο Χατζηνικολάου δεν είναι αντικειμενικά άσχημος, η μύτη του είναι μια χαρά σε σχέση με αυτή την πατάτα που έχει για μύτη ο Ζεράρ, και είναι και πολύ πιο στυλάκι σε σχέση με τον υπέρβαρο Ζεράρ, αλλά δεν έχει εμφάνιση με προσωπικότητα κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον. Κάποιες γυναίκες όμως την βρίσκουν με τύπους σαν τον Χατζηνικολάου. Είναι σαν γυάλινος αλλά δεν είναι άσχημος αντικειμενικά. Αυτό τώρα μπορείς να το μεταφέρεις και σε γυναίκες, και τότε θα καταλάβεις γιατί ένας άντρας μπορεί να λυσάει για μια υπέρβαρη σεξοβόμβα με γλυκά χαρακτηριστικά και προκλητικό ντεκολτέ, ενώ για μια γυάλινη κούκλα με παγωμένο ναρκισιστικό ύφος που είναι όμως πολύ πιο όμορφη να αδιαφορεί πλήρως. Λέω ότι κατά βάθος οι άνθρωποι ερωτεύονται την προσωπικότητα της εμφάνισης, και όχι την ομορφιά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 14:20, 24-03-10:

Νομίζω οτι εκεί που μπερδευόμαστε είναι οτι εσύ σκέφτεσαι σαν άντρας κι εγώ σαν γυναίκα - obviously

Σαν γυναίκα δεν ερωτεύομαι την εμφάνιση αλλά το χαρακτήρα κάποιου. Οπότε για μένα δεν έχει σημασία αν εξωτερικά είναι όμορφος ή άσχημος γιατί όπως λες "οι άνθρωποι ερωτεύονται την προσωπικότητα της εμφάνισης, και όχι την ομορφιά". Τώρα για έναν άντρα δεν ξέρω πώς είναι. Υποθέτω οτι είναι πιο οπτικοί τύποι, οπότε η εμφάνιση έχει σημασία και μεγάλη. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που λες "Παθιάζεσαι μ'αυτό που θέλεις και κυρίως για αυτό που βλέπεις. Οπτικά". Δεν το νιώθω.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:22, 24-03-10:

δε ξερω τι λετε εσεις, εγω παντως απο μικρη εκοβα φλεβα για το χατζηνικολαου.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Μελιώ
H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 23:30, 29-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
δε ξερω τι λετε εσεις, εγω παντως απο μικρη εκοβα φλεβα για το χατζηνικολαου.

Αυτό παιδί μου είναι πολύ σοβαρό και οφείλεις να το ... κοιτάξεις !

Πες μας τι συνέβη στη παιδική σου ηλικία , τι τραύματα κουβαλάς , έλα, μη φοβάσαι δεν θα σου φέρω απόψε το
Πάγκαλο στον ύπνο σου

υγ 1 : Αλήθεια τώρα .... πέρα από τη πλάκα τείνεις να κάνεις τη γκάφα του μέσου όρου δλδ
να παντρευτείς αυτό που θα λάτρευε η μέση Ελληνίδα μάνα .
Έναν μορφονιό κοντοκουρεμένο , γραβατωμένο , με "καλή " δουλειά , που πνίγεται στα " μίτινγκ " !
Μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου . Ψυχαναλύσου τώρα .......μπορείς .

υγ 2 : Ωχου βρε Χιμέλα κι εσύ , πας να εξηγήσεις τα ανεξήγητα του Γιατρού , μην μου τον υπεραναλύεις
δεν κάνει , ο γιατρός είναι αιθέρας στις σκέψεις δεν πιάνεται , ταυτόχρονα και απέραντος γι αυτό
και αυτοαναιρείται από ποστ σε ποστ .

υγ 3 : Και τώρα να σου απαντήσω δόκτωρα μου , εμένα με αρέσει μια ευθυτενής ασχήμια , που οδεύει προς
την αηδία , διαθέτουσα μακριά μαλλιά που ανεμίζουν πάνω σε ένα πενηντάρι παπί , μια κακοσχηματισμένη
προσωπικότητα χωρίς τρόπους και με πλήρη απουσία αντικειμενικής ομορφιάς και καλλιέργειας .

Το κακό είναι βέβαια πως τελικά καταλήγω με κάτι τύπους σαν τον Τζορτζ Κλούνει και τον Νικοπολίδη !

Τι να πεις ? Καταραμένο κάρμα !

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 02:58, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ

Αυτό παιδί μου είναι πολύ σοβαρό και οφείλεις να το ... κοιτάξεις !

Πες μας τι συνέβη στη παιδική σου ηλικία , τι τραύματα κουβαλάς , έλα, μη φοβάσαι δεν θα σου φέρω απόψε το
Πάγκαλο στον ύπνο σου

υγ 1 : Αλήθεια τώρα .... πέρα από τη πλάκα τείνεις να κάνεις τη γκάφα του μέσου όρου δλδ
να παντρευτείς αυτό που θα λάτρευε η μέση Ελληνίδα μάνα .
Έναν μορφονιό κοντοκουρεμένο , γραβατωμένο , με "καλή " δουλειά , που πνίγεται στα " μίτινγκ " !
Μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου . Ψυχαναλύσου τώρα .......μπορείς .

υγ 2 : Ωχου βρε Χιμέλα κι εσύ , πας να εξηγήσεις τα ανεξήγητα του Γιατρού , μην μου τον υπεραναλύεις
δεν κάνει , ο γιατρός είναι αιθέρας στις σκέψεις δεν πιάνεται , ταυτόχρονα και απέραντος γι αυτό
και αυτοαναιρείται από ποστ σε ποστ .

υγ 3 : Και τώρα να σου απαντήσω δόκτωρα μου , εμένα με αρέσει μια ευθυτενής ασχήμια , που οδεύει προς
την αηδία , διαθέτουσα μακριά μαλλιά που ανεμίζουν πάνω σε ένα πενηντάρι παπί , μια κακοσχηματισμένη
προσωπικότητα χωρίς τρόπους και με πλήρη απουσία αντικειμενικής ομορφιάς και καλλιέργειας .

Το κακό είναι βέβαια πως τελικά καταλήγω με κάτι τύπους σαν τον Τζορτζ Κλούνει και τον Νικοπολίδη !

Τι να πεις ? Καταραμένο κάρμα
!

πρωτα θα απαντησω στο κοκκινο και μετα στο μπλε!!!! (ειμαι φοβερη το ξερω)
απαντηση στο κοκκινο......
γιατι ειναι γκαφα? μπορει να μην το θελει μονο η μαμα αλλα και η κορη!
ενταξει το στυλακι γραββατα κοστουμι και να πνιγεται στα μιτινγκ ειναι λιγο υπερβολη αλλα δεν βρισκω καθολου κακο καποιος να ειναι περιποιημενος!
εμενα προσωπικα με ελκυουν ανθρωποι οι οποιοι προσεχουν την εμφανιση τους. Δεν μπορω τους χυμα πως το λενε!
τρελαινομαι να βγαινει ο αλλος εξω και να φοραει πχ ενα πουκαμισακι,ενα πουλοβερακι ,ενα παντελονακι το οποιο δεν θα ειναι μοιαζει σαν να του επιτεθηκε ενα κοπαδι σκυλια στο δρομο κτλπ! γενικα περιποιημενη ,ωραια εμφανιση!
αυτο φυσικα δεν σημαινει οτι ψαχνω τον τελειο,τον κουκλο......σε μια σχεση μετραει σαφως περισσοτερο η προσωπικοτητα.

τωρα απανταω στο μπλε!!!!
γουστα ειναι αυτα!!!
τωρα για το τελευταιο πες και εμας πως το κανεις αυτο...να σου αρεσουν αλλοι και να φτιαχνεις με αλλους να το εχουμε στα υπόψιν μας!!!!!

γενικα για το θεμα!
το ποιντ ειναι οτι σε μια σχεση μετραει το συνολο.
σαφως η προσωπικοτητα παιζει μεγαλο ρολο αλλα πρεπει να σου αρεσει και εμφανισιακα..
στην συγκεκριμενη περιπτωση λεμε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...τον καθενα απο εμας ελκυουν διαφορετικα ατομα με διαφορετικη εμφανιση και συμπεριφορα. Το σημαντικο ειναι να υπαρχει χημεια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 08:38, 13-10-11:

Mπορει οταν δεις καποιον να προσεξεις την εξωτερικη εμφανιση του,την ''ομορφια''του αλλα μονο αυτο δεν ειναι αρκετο...!! Μετα απο ενα σημειο ποσο θα καθεσαι να το καμαρωνεις;;Εξαλλου η τελειοτητα δεν μου αρεσει,θελεις και ενα ελαττωματακι!!
Αλλα μεγαλυτερη σημασια εχει η προσωπικοτητα και η χημεια,επομενως ψηφιζω ''εμφανιση με προσωπικοτητα''!!Δεν θελω τα μοντελα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 08:42, 13-10-11:

ειναι αυτο που εκπεμπει ο αλλος-η βασικα..

που χρησιμοποιει και την εξωτερικη εμφανιση,,προσωπο κυριως αλλα ερχεται απο το μυαλο..και εκπεμπεται περισσοτερο μεσα απο τα ματια..

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 10:07, 13-10-11:

Τη μεγαλύτερη σημασία την έχει η τεχνική στο κρεβάτι. Γιατί είμαστε και μιας ηλικίας πια και έχουμε βαρεθεί να διδάσκουμε!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:10, 13-10-11:

Γιατί είμαστε και μιας ηλικίας πια και έχουμε βαρεθεί να διδάσκουμε!
οπα βρε Μπαμπινιωτη..

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:13, 13-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Τη μεγαλύτερη σημασία την έχει η τεχνική στο κρεβάτι. Γιατί είμαστε και μιας ηλικίας πια και έχουμε βαρεθεί να διδάσκουμε!
Aν υπάρχει χημεία, δεν χρειάζεται καμία τεχνική. Όλα βγαίνουν πολύ φυσικά πολύ γρήγορα, αν όχι την πρώτη φορά..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:43, 13-10-11:

O ωραιότερος άνδρας που γνώρισα κατάντησε να μοιάζει τόσο άσχημος όπως και η συμπεριφορά του. Πλέον ο ομορφότερος άνθρωπος που έχω στη ζωή μου είναι αυτός που βρέθηκε δίπλα μου στα δύσκολα, με στήριξε και ξέρω ότι θα συνεχίσει να με προσέχει και να με φροντίζει για αρκετό καιρό ακόμη.

Με λίγα λόγια, έχω σταματήσει να κοιτάζω την εμφάνιση. Πλέον δίνω (ή έδινα μέχρι πρίν μερικούς μήνες) ευκαιρίες σε κάθε ενδιαφέροντα τύπο που γνωρίζω. Η εμφάνιση χαλάει πάρα πολύ εύκολα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 17:09, 13-10-11:

λοιπόν...η εμφάνιση σαφώς και μετράει γιατί στην πλειοψηφία των περιπτώσεων δεν θα δώσεις τν ευκαιρία να σε πλησιάσει κάποιος τν οποίο δεν τον βλέπεις και λές "σε θέλω"...απλά αντικειμενικά η εμφάνιση είναι τελείως υποκειμενική αλλιώς θα ερωτευόμασταν όλοι τους ίδιους ανθρώπους...συνεπώς θεωρώ δεδομένο ότι η εμφάνιση με προσωπικότητα μετράει πολύ περισσότερο από τν αντικειμενικά ωραία εμφάνιση...σημασία έχει το κλικ!και φυσικά για να μην κοροιδευόμαστε...το κλικ,η χημεία,το κάτι γενικά όπως και αν το ονομάζει ο καθένας αυτό που του βγάζει ένας άνθρωπος και διαφέρει έχει άμεση σχέση με το σεξ και σίγουρα το πόσο καλός είναι ο άλλος σε αυτό τον τομέα επηρεάζει απίστευτα πολύ την σχέση...οπότε και η εμπειρία καλή και σημαντική είναι!!!όσο για τον χαρακτήρα...σίγουρα παίζει ρόλο και σίγουρα παίζει τον σημαντικότερο ρόλο όχι όμως τόσο σε σχέση με το να ερωτευτείς τον άλλο όσο σε σχέση με το να τον αγαπήσεις και να θελήσεις να μείνεις μαζί του!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους