Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι bisexual

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 23:13, 21-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Ανακαλυπτω οτι ειναι by? Τοτε...μπαι μπαι γκουντ μπαι !!!!!!!!!!!!

μάιντ ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 23:49, 21-03-11:

yes I do.....Do u ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 02:06, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από natsud94
δεν θα ήμουν για τον καθένα! απλά τώρα ειμαι...
το αισθάνομαι! αυτό μονο!
Άρα μιλάς για συγκεκριμένο παράδειγμα??? Ή πιστεύεις ότι είσαι ακαταμάχητος εραστής???

Με μπέρδεψες τώρα...

Αρχική Δημοσίευση από Μιχαλης Κα
σηκωνεις το κουλο σου,ριχνεις μια μουτζα,2-3 βρισιδια εκ των οποιον η μια ειναι η λεξη ανωμαλαρα και φευγεις κυριος! τωρα,μερικοι θα γουσταρουν η κοπελα τους να ειναι λεσβια οποτε ριχνω αλλη μια μουτζα σε αυτους,2-3 βρισιδια και ξαναφευγω κυριος!
Κάτσε ρε φιλέ... Άραξε λίγο που μας έχεις ταράξει όλους στις μούτζες... Εν τέλλει δεν είναι δικαίωμα του καθενός να είναι bi??? Από πότε γίνανε ανώμαλοι???

Επίσης με μούτζες και βρισίδια δεν φεύγεις σαν κύριος... Διότι δεν μπορείς να φύγεις από κανένα ξεκατίνιασμα σαν κύριος... Λυπάμαι που στο λέω...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 08:52, 22-03-11:

καταρχήν , είναι δικαίωμα του καθενός να την βρίσκει στο κρεβάτι του όπως θέλει...
Για την λέξη ¨ανωμαλία¨ έχω ενστάσεις γενικότερα και δεν την χρησιμοποιώ πολύ εύκολα... δεν ξέρω γιατί πρέπει να θεωρηθεί ¨ανώμαλος¨ ένας gay ή ένας bi, την ώρα που κάποιοι str8, μπορεί να είναι πολύ πιο ακραίοι στον τρόπο που μπορεί να εκφράζονται στο κρεβάτι και μπορεί, επίσης, να είναι πολύ πιο συμπλεγματικοί...-μην αναφερθώ σε παραδείγματα-.
Ομως... που ξεκινάει η ένσταση μου...
Για να καταλήξω στο κρεβάτι με κάποιον , πρέπει να μου διεγείρει και τον εγκέφαλο... κοινώς, αν δεν μου @αβλώσει και το μυαλό, δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει κάτι...
Θέλω, επίσης, να νιώθω εγώ το θηλυκό, και ο παρτενέρ να είναι το αρσενικό, και αυτοί οι ρόλοι για μένα θέλω να είναι αρκετά διακριτοί... Εννοείται, επίσης, πως θέλω να νιώθω στο κρεβάτι -και όχι μόνο- τον άντρα αρσενικό, ¨επιβήτορα¨,...
Δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό όταν τον σκέφτομαι το προηγούμενο βράδυ στημένο στα τέσσερα , να χαίρεται την @αλα@έρδα κάποιου και να βογγάει...- σόρυ που γίνομαι περιγραφική και κυνική, αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...- χμ... μου το @α@άει το ¨πρότυπο¨...
Σίγουρα θα έμπαινα στην διαδικασία να κάνω εικόνα στο μυαλό μου κάποιες σεξουαλικές συμπεριφορές και προτιμήσεις του συντρόφου μου, που κάθε άλλο παρά διεγερτικά θα λειτουργούσαν για μένα....
Δεν ξέρω πώς θα μπορούσα να δω τον σύντροφό μου όταν βλέπουμε -ποιον να φέρω τώρα ως παράδειγμα...-τον Καρεμπέ ας πούμε, και τον κοιτάζουμε με τον ίδιο τρόπο...
Φυσικά και δεν πρόκειται μου ξενίσει κάποια-ος που μπορεί να λειτουργήσει εξίσου και με έναν bi σύντροφο, και ούτε βέβαια και αυτός που είναι gay ή bi... Για φίλος σαφώς και no problem! Για σύντροφος... δεν θα μπορούσα! πάντως αν μου το έλεγε, πάντα πολύ εκτιμητέα και στα πολύ συν η ειλικρίνειά του...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marina289 : 22-03-11 στις 14:31.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,023 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 18:44, 22-03-11:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που έχουν πρόβλημα αν ο σύντροφός τους είναι αμφισεξουαλικός.
Αυτό συνεπάγεται απαραίτητα ότι θα τους απατήσει;

-petros

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:44, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που έχουν πρόβλημα αν ο σύντροφός τους είναι αμφισεξουαλικός.

-petros
Οχι απαραιτητα....μπορει να συνεπαγεται απλως αηδια...'η αποριψη

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 21:08, 22-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal

-petros
όχι βέβαια!
Η απιστία σαφώς και δεν έχει ταυτότητα ομοφυλοφιλική, όπως και η πίστη σαφώς δεν έχει ταυτότητα ετεροφυλοφιλική...
Τουλάχιστον αυτές δεν είναι ρατσίστριες! Εισχωρούν σε... όλους τους χώρους!
Απλώς για μένα είναι θέμα καθαρά εγκεφαλικό όπως προανέφερα, και πώς με διεγείρει να σκέφτομαι αυτόν που ξαπλώνει μαζί μου...
Όπως έγραψα, η σκέψη του να τον σκέφτομαι στα τέσσερα με κάποιον , κάθε άλλο διεγερτικά παρά λειτουργεί σε μένα...
Και αναφέρομαι στη χρόνια αμφιφυλοφιλική προτίμηση... όχι στο να μου πεί κάποιος ότι το έκανε κάποτε μία- δύο φορές να ¨πειραματιστεί¨ στα πλαίσια του ¨ψαξίματος¨...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marina289 : 22-03-11 στις 21:59.
Παράθεση

natsud94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natsud94
Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O natsud94 ofc i love everybody...♥ some I love to έγραψε στις 23:10, 22-03-11:

Ανακαλυπτω οτι ειναι by? Τοτε...μπαι μπαι γκουντ μπαι !!!!!!!!!!!!
γιατι? τι 8α αλλάξει?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 23:47, 22-03-11:

γιατι? τι 8α αλλάξει?
Μπα... τίποτα ιδιαίτερο μωρέ.... κάτι διαδικαστικές λεπτομερειούλες μόνο....
απλώς ότι μπορεί να λιγουρευόμαστε και οι δύο τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 23:51, 22-03-11:

γιατι? τι 8α αλλάξει?
Ο Μανωλιος....θα βαλει το βρ@κι του αλλιως ...mind?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

natsud94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natsud94
Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O natsud94 ofc i love everybody...♥ some I love to έγραψε στις 21:32, 23-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Άρα μιλάς για συγκεκριμένο παράδειγμα??? Ή πιστεύεις ότι είσαι ακαταμάχητος εραστής???

Με μπέρδεψες τώρα...

όχι είπαμε δεν ειμαι και τόσο ψώνιο πια .. μιλάω για συγκεκριμένο παράδειγμα!

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 22:30, 23-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Μπα... τίποτα ιδιαίτερο μωρέ.... κάτι διαδικαστικές λεπτομερειούλες μόνο....
απλώς ότι μπορεί να λιγουρευόμαστε και οι δύο τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....
Αν και οι δύο λιγουρεύεστε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο αμφισεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου...

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 22:47, 23-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από yozerehs
Αν και οι δύο γουστάρετε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο σεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου...
Καταρχήν το έγραψα χιουμοριστικά...
Επειτα είναι πολύ ρομαντικό , εξωραϊσμένο, πασπαλισμένο με πολύ χρυσόσκονη, εκτός πραγματικότητας αν θες τη γνώμη μου, πολύ εγωκεντρικό επίσης, ίσως και ανασφαλές, -...μπορώ να πω κ'άλλα- το να νομίζεις και να ζητάς ο σύντροφός σου να μην κοιτάει άλλα όμορφα πλάσματα που κυκλοφορούν δίπλα του...
Εγώ προσωπικά δεν θέλω ένα σύντροφο με παρωπίδες , θα τον ένιωθα ευνουχισμένο...
Και εμένα μια χαρά δουλεύουν τα ματάκια μου, δεν στο κρύβω...
Και επίσης μια χαρά στέρεες βάσεις έχει η σχέση μας εδώ και 15 χρόνια....και δοκιμασμένη σε πολλές αντιξοότητες...
Ωστόσο, ναι, θα προτιμούσα να βλεφαριάζει την Σούλα την κομμώτρια από τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....
Να μην κοιτάζει γύρω του καθόλου, δεν θα το ήθελα εγώ καταρχήν....και θα ήταν και ψευδαισθησιακό...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 22:50, 23-03-11:

Αν και οι δύο λιγουρεύεστε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο αμφισεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου...
Λαθος κανεις ....u don't get her point -subsequently mine - unfortunately....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

O yozerehs έγραψε στις 22:57, 23-03-11:

Καταρχήν το έγραψα χιουμοριστικά...
Επειτα είναι πολύ ρομαντικό , εξωραϊσμένο, πασπαλισμένο με πολύ χρυσόσκονη, εκτός πραγματικότητας αν θες τη γνώμη μου, πολύ εγωκεντρικό επίσης, ίσως και ανασφαλές, -...μπορώ να πω κ'άλλα- το να νομίζεις και να ζητάς ο σύντροφός σου να μην κοιτάει άλλα όμορφα πλάσματα που κυκλοφορούν δίπλα του...
Εγώ προσωπικά δεν θέλω ένα σύντροφο με παρωπίδες , θα τον ένιωθα ευνουχισμένο...
Και εμένα μια χαρά δουλεύουν τα ματάκια μου, δεν στο κρύβω...
Και επίσης μια χαρά στέρεες βάσεις έχει η σχέση μας εδώ και 15 χρόνια....και δοκιμασμένη σε πολλές αντιξοότητες...
Ωστόσο, ναι, θα προτιμούσα να βλεφαριάζει την Σούλα την κομμώτρια από τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....
Να μην κοιτάζει γύρω του καθόλου, δεν θα το ήθελα εγώ καταρχήν....και θα ήταν και ψευδαισθησιακό...
Ε καλά, δεν είπα να υπάρχουν παρωπίδες, αλίμονο, απλά άλλο το να ρίξεις μια ματιά σε έναν όμορφο άνθρωπο και άλλο να τον κοιτάς λιγούρικα, ενώ βρίσκεσαι σε σχέση. Προσωπικά, το πρώτο θεωρώ υγιές, το δεύτερο δεν θα μου άρεσε να συνέβαινε στην σχέση μου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 24-03-11 στις 00:08. Αιτία: Διόρθωση quote.
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 23:11, 23-03-11:

και άλλο να τον κοιτάς λιγούρικα, ενώ βρίσκεσαι σε σχέση.
Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια αλλες σχεσεις ...Η καθε σχεση εχει ιδιαιτεροτητες που δεν γνωριζεις ...και καλο θα ηταν να αποφευγεις ευτελεις χαρακτηρισμους τυπου '' λιγουρικα'' .Δεν προσθετουν στο σχολιο σου ,αντιθετως το υποβιβαζουν.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 24-03-11 στις 00:08. Αιτία: Διόρθωση quote.
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

O yozerehs έγραψε στις 23:14, 23-03-11:

Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια αλλες σχεσεις ...Η καθε σχεση εχει ιδιαιτεροτητες που δεν γνωριζεις ...και καλο θα ηταν να αποφευγεις ευτελεις χαρακτηρισμους τυπου '' λιγουρικα'' .Δεν προσθετουν στο σχολιο σου ,αντιθετως το υποβιβαζουν.
Δεν αναφερόμουν για την σχέση της και ούτε είχα τέτοια πρόθεση και διάθεση. Στο πρώτο μήνυμα μιλούσα γενικά και στο δεύτερο αναφέρθηκα στο τι θέλω να συμβαίνει στη σχέση μου (όταν κάνω).
Αν φάνηκαν αλλιώς αυτά που είπα, ζητώ συγγνώμη.

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 23:19, 23-03-11:

Θα το απολάμβανα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 23:23, 23-03-11:

χα χα χα χα χα χα χα χα!!! Αυτή είναι μια πιο... kinky εκδοχή, που.... έχει ενδιαφέρον!

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 23:29, 23-03-11:

χα χα χα χα χα χα χα χα!!! Αυτή είναι μια πιο... kinky εκδοχή, που.... έχει ενδιαφέρον!
Για να έχουμε να λέμε και κάτι στα παιδιά μας.

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 23:39, 23-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από jesse_james
Για να έχουμε να λέμε και κάτι στα παιδιά μας.

Πάσο!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 02:38, 24-03-11:

Μετα πασης ειλικρινειας..."δεν ξερω"...
Απαντω καθ' αυτον τον τροπο, διοτι πραγματικα δεν ειμαι καθολου σιγουρη για το πως θα αντιδρουσα.
Λογω του οτι ειμαι ετεροφυλοφιλη, θαρρω πως θα μου ειναι πολυ δυσκολο να λειτουργησω σεξουαλικα αφοτου θα μαθαινα κατι τετοιο και αναπαντεχα θα δημιουργοντουσαν ομοφυλοφιλικες εικονες με τον ανθρωπο μου...κατι που σιγουρα δεν με εξιταρει ερωτικα...
Αλλα και παλι ειμαι της αποψης πως "εξω απο το χορο, πολλα τραγουδια λεγονται", οποτε προτιμω για την ωρα να απαντησω πως απλα "δεν ξερω"...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 10:15, 24-03-11:

θα ξενερωνα. δε θα μπορουσα να τον δω ερωτικα πια, ουτε θα μπορουσα να κοιμαμαι μαζι με αυτο τον ανθρωπο κυριως για ψυχολογικους λογους και θα πληγωνομουν πολυ αν τον αγαπουσα ή εστω ειχα καποια αισθηματα.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:42, 26-03-11:

Αν μου κρύβει κάτι τόσο σημαντικό όπως οι σεξουαλικές του προτιμήσεις υποτιμά την νοημοσύνη μου και με πληγώνει παράφορα. Θα τον χώριζα. Δικαιολογίες τύπου «φοβήθηκα μην σε χάσω κτλ» δεν περνάνε σε μένα.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,023 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 15:21, 26-03-11:

Εγώ προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα αν ο σύντροφός μου ήταν bisexual.
Δεν βρίσκω λόγο.

-petros

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 17:48, 27-03-11:

Το βάζεις στα πόδια......και στην συνέχεια αναρωτιέσαι πως δεν το είχες πάρει μυρωδιά
Το να κάνεις φασαρία, να ζητήσεις εξηγήσεις μάλλον σε μια τέτοια περίπτωση είναι ανώφελο. Άσε και το ψυχολογικό κόστος της κοροϊδίας.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 19:09, 27-03-11:

Ε καλά δεν είναι και τόσο εύκολο να το πάρεις χαμπάρι...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:12, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Άσε και το ψυχολογικό κόστος της κοροϊδίας.
Ποιας κοροϊδίας;

Από πότε το "είμαι bisexual" έρχεται σε αντίθεση με το "μου αρέσεις";

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:24, 27-03-11:

αν ανακαλυψεις οτι ειναι trisexual?

οτι παει με ανδρες γυναικες και το σκυλο του πχ..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 23:35, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ποιας κοροϊδίας;

Από πότε το "είμαι bisexual" έρχεται σε αντίθεση με το "μου αρέσεις";
To θεμα εχει ως τιτλο " οταν ανακαλυψεις....", προφανως η αποκρυψη ειναι κοροιδια Τζορτζινο.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 23:41, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
To θεμα εχει ως τιτλο " οταν ανακαλυψεις....", προφανως η αποκρυψη ειναι κοροιδια Τζορτζινο.
Γιατί??

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:52, 27-03-11:

Γιατί αν δεν το έκρυβε, προφανώς δεν θα χρειαζόταν να το ανακαλύψω και για να το κρύβει, θεωρεί πως προφανώς δεν θα το δεχτώ, οπότε θέλει και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο, συμπεριφορά που προφανώς λίγοι μπορούν να ανεχτούν. Στο φινάλε αν θέλει να είναι εντάξει, ας μου το πει από την αρχή και ας με αφήσει να αποφασίσω αν θα είμαι μαζί του ή όχι μετά. Αν δεν το κάνει, τότε τίθεται θέμα απόκρυψης κι αν δεν πρόκειται για μία μεθυσμένη εμπειρία όταν ήταν 14 στην οποία φίλησε κατά λάθος τον κολλητό του ..ε τότε μόλις το μάθω, όσο κι αν θεωρώ πως με θέλει ή όχι, θα τον αφήσω, περισσότερο γιατί δεν θα μπορέσω ξανά να τον εμπιστευτώ και λιγότερο γιατί θα σιχαίνομαι να τον αφήνω να μου κάνει έρωτα μετά.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:16, 28-03-11:

Τι "γιατι" παιδι μου?
Αποκρυπτω--> δε λεω ολη την αληθεια για κατι --> κοροιδευω, παραπλανω κ.ο.κ.
Ελπιζω να σε καλυψε η διευκρινιστικοτατη απαντηση της Καγιρα...

*Ντινακι μου, ματσα μουτσα!

Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 23:59, 17-04-11:

No big deal. Εφ'όσον ο σύντροφος παραμένει πιστός τότε σημαίνει ότι τον κέρδισε το ένα φύλο!

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 22:32, 16-08-11:

να το ανακαλυπτα?
δηλ να τομ επιανα στο ιδιο κρεβατι με αντρα
ε καλυτερο θα ηταν απο το να τον πιασω με γυναικα

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 22:50, 16-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
No big deal. Εφ'όσον ο σύντροφος παραμένει πιστός τότε σημαίνει ότι τον κέρδισε το ένα φύλο!
Όχι απαραίτητα - μάλλον τον κέρδισε το άτομο.
Δεν μπορώ να πω με σιγουριά πως θα αντιδρούσα, αλλά θα με πείραζε που μου το είχε αποκρύψει πολύ περισσότερο από αυτό καθ' εαυτό το γεγονός...

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 22:58, 16-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
να το ανακαλυπτα?
δηλ να τομ επιανα στο ιδιο κρεβατι με αντρα
ε καλυτερο θα ηταν απο το να τον πιασω με γυναικα
μπα προτιμω με γυναικα!!!!τουλαχιστον θα ελεγα οκ δεν πειραζει του αρεσε περισσοτερο , ή ταιριαζουν περισσοτερο ,κανει καλυτερο σεξ....ο,τιδηποτε παντως εκτος απο το τον βρω με αντρα......εκει γκρεμιζονται ολα και αναφερομαι πιο πολυ στην εικονα αφου η εμπιστοσυνη και στις δυο περιπτωσεις παει περιπατο.............

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 23:18, 16-08-11:

δεν θα ειχα προβλημα, ειδικα αμα φωναζε και καμια φιλη της, μονο στην σκεψη αναβω

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:21, 17-01-12:

Διαφωνώ, αμα τον έπιανα με γυναίκα θα ένιωθα μειονεκτικά, πως κάτι μου λείπει και το έχει αυτή, ότι σαν γυναίκα δεν μπορώ να τον καλύψω, ότι δεν αξίζω, κλπ.
Αν τον έπιανα με άντρα θα έλεγα, εντάξει, ο άνθρωπως έχει διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις και δεν του αρέσουν τόσο οι γυναίκες προφανώς.

Νομίζω όλοι είμαστε λίγο bi-curious, άσχετα αν έχουμε κάνει κάτι ποτέ. Οσους ξέρω εγώ τουλάχιστον, είχαν κάποιου βαθμού περιέργεια για το πως μπορεί να ήταν. Το θέμα είναι ότι όταν βρεις έναν άνθρωπο που θες να είσαι μαζί του για πολύ καιρό, όλοι οι υπόλοιποι είναι σαν να μην υπάρχουν. Η μονογαμία δεν νομίζω να είναι στη φύση μας, αλλά από σεβασμό προς το άλλο πρόσωπο μαθαίνουμε και ζουμε βάσει αυτής. Εγω κάποτε πειραματίστηκα με το ίδιο φύλο και η τωρινή μου σχέση με γνώρισε σαν bi, παρόλο που προτιμούσα άντρες. Οσο είμαι μαζί του όμως, δεν έχω γυρίσει να κοιτάξω κανέναν και καμία. Δεν νομίζω ποτέ να φοβήθηκε μην τον απατήσω με καμία άσχετη ή με κανένα φίλο μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 17:37, 17-01-12:

το να υπαρξει απιστια εφοσον θεωρουμε οτι το ζευγαρι ειναι μονογαμικο ναι ειναι θεμα.
Το αλλο που διαβασα περι "αποκρυπτω" δεν το καταλαβαινω....
Δηλαδη οταν γνωριζεις καποια/ον καθεται και σου λεει (και λες αντιστοιχα) τι εκανε στη ζωη του
απο την στιγμη που σταματησε να πινει γαλα απο την μανα του?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:47, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
το να υπαρξει απιστια εφοσον θεωρουμε οτι το ζευγαρι ειναι μονογαμικο ναι ειναι θεμα.
Το αλλο που διαβασα περι "αποκρυπτω" δεν το καταλαβαινω....
Δηλαδη οταν γνωριζεις καποια/ον καθεται και σου λεει (και λες αντιστοιχα) τι εκανε στη ζωη του
απο την στιγμη που σταματησε να πινει γαλα απο την μανα του?
Ετσι όπως το κατάλαβα εγώ, εννοεί ότι ήταν bi o άλλος (επί μονίμου βάσεως, όχι "πειράματα'" και τέτοια) και δεν το είπε/άφησε να εννοηθεί ότι είναι straight.

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 17:59, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Ετσι όπως το κατάλαβα εγώ, εννοεί ότι ήταν bi o άλλος (επί μονίμου βάσεως, όχι "πειράματα'" και τέτοια) και δεν το είπε/άφησε να εννοηθεί ότι είναι straight.
για να συνεχισω την σκεψη,
γνωριζονται δυο ατομα.... μετα τα τυπικα λεει ο ενας στο αλλο ξερεις ειμαι straight?
Μαλλον οχι, απλα εκαναν ερωτα και υπεθεσαν και οι δυο οτι ειναι straight....
Στο μεταξυ ανακαλυπτεται ξαφνικα οτι υπαρχει απεναντι και BI πλευρα....

Αυτο επηρεαζει / αλλαξε κατι στη ζωη τους? στις συνηθειες τους?
Εννοω το θεμα ειναι καθαρα ηθικο? σαν δεν ντρεπεσαι πχ?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:41, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
για να συνεχισω την σκεψη,
γνωριζονται δυο ατομα.... μετα τα τυπικα λεει ο ενας στο αλλο ξερεις ειμαι straight?
Μαλλον οχι, απλα εκαναν ερωτα και υπεθεσαν και οι δυο οτι ειναι straight....
Στο μεταξυ ανακαλυπτεται ξαφνικα οτι υπαρχει απεναντι και BI πλευρα....

Αυτο επηρεαζει / αλλαξε κατι στη ζωη τους? στις συνηθειες τους?
Εννοω το θεμα ειναι καθαρα ηθικο? σαν δεν ντρεπεσαι πχ?
Οχι, απλά το bi είναι στο μυαλό πολλών συνώνυμο με ανωμαλία, απιστία, "δεν ξέρω τι θέλω" οπότε τρομοκρατούνται. Μάλλον... δεν ξέρω σίγουρα, τι να σου πω.

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 20:50, 17-01-12:

αρα εστιαζουμε στο οτι ξαφνικα ανακαλυπτουμε οτι εχουμε διαφορετικους προσανατολισμους
και μαλλον αυτο χμμμ μας αποπροσανατολιζει....

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:22, 21-01-12:

Θα ξενέρωνα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Γενικά δεν έχω πρόβλημα με τους bi και τους ομοφυλόφιλους, αλλά όταν είναι φίλοι μου και κάνουμε παρέα.
Δε μπορεί η σχέση μου να είναι bi και να πηγαίνει με άντρες/γυναίκες. Απλά δε γίνεται.
Είναι ξενερωτικό και μόνο στη σκέψη.
Οπότε, μάλλον θα χώριζα, αφού δε νομίζω να ένιωθα την ίδια έλξη γι' αυτόν ξανά, άρα θα' ταν ανούσιο.
Κι εγώ άμα ξενερώσω, πάει. χΔ
Άσε που με τέτοια ζήλεια, δε θα μας έφταναν οι γυναίκες, αλλά θα ζηλεύαμε και άντρες από πάνω. ΝΟΝΟΝΟΝΟΝΟΝΟ.

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 15:31, 21-01-12:

οχι οχι οχι...ειναι περιεργο...ενταξει δεν εχω θεμα με τουs gay,bi κτλ αλλα η σχεση μου να ναι στρειτ...ειναι ξενερωτικο να ξερεις οτι το αγορι σου εκτος απο κοριτσια (που πως να το κανουμε κοιταει δεν ειναι στραβος) κοιταει και αντρες...ασε που δεν μπορεις να πεις:κατι μου λειπει,κατι αλλο θελει οποτε ας δω τι να κανω...προσωπικα θα φρικαρα και δεν νομιζω οτι θα συνεχιζα μαζι του...εκτος και αν ηταν Ο ερωτας..τοτε δεν ξερω...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 22:22, 27-03-12:

ναι ειναι ψιλοξενερα ως εκει...θεωρω χαζο να χωρισω για τετοιο λογο

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 22:48, 27-03-12:

με τιποτα.
σορυ αλλα δεν ξερω εχω μια αλλη ιδεα για τον "αντρα" (σε σχεση με το πως τον σκεφτομαι ερωτικά).
πειτε με πουριτανη αλλα ενστικτα είναι αυτά

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 01:35, 28-03-12:

Πάρτυ κάθε βράδυ με την κολλητή της!!!

Και να παρεκλίνω λιγάκι απο την αρχική ερώτηση του θεματοθέτη και να ρωτήσω,κυριώς τις κυρίες του φόρουμ:
"Θα κάνατε ποτέ σχέση(προφανώς όχι αποκλειστική,αλλά θα ήσασταν το μοναδικό θηλυκό) με κάποιον που απο την αρχή σας ξεκαθαρίζει πως είναι bisexual??

Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη MakingMirrors
H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H MakingMirrors White Horse έγραψε στις 01:37, 28-03-12:

οταν ανακαλύπτεις ότι ο,η συντροφος σου ειναι μπαι , συνειδητοποιηεις οτι εισαι κομπλεξικος,η αφου δεν τον,την εκανες να νιωσει αρκετα ανετα με τον σεξ. προσδιορισμο της,του και να σου το πει απο την αρχη της σχεσης

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους