Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι bisexual

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,838 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,480 μηνύματα.
Καλέ φαντάζει περισσότερο κουραστικό απ’ ότι απολαυστικό, αλλά ό,τι θέλει ο καθένας.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω καν γιατί τα συγχέετε αυτά τα δυο. Το ότι κάποιος είναι bi δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα πήγαινε και με τα δύο φύλα ταυτόχρονα. What the hell?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,480 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω καν γιατί τα συγχέετε αυτά τα δυο. Το ότι κάποιος είναι bi δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα πήγαινε και με τα δύο φύλα ταυτόχρονα. What the hell?
Δε νομίζω ότι εννοεί αυτό το τούβλο, απλά θα είχε περισσότερες πιθανότητες να εκπληρώσει αυτή της τη φαντασίωση. Αυτό κατάλαβα εγώ τουλάχιστον.

Υ.Γ Εννοώ αποτι αν ήταν στρειτ ο σύντροφός της.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι εννοεί αυτό το τούβλο, απλά θα είχε περισσότερες πιθανότητες να εκπληρώσει αυτή της τη φαντασίωση. Αυτό κατάλαβα εγώ τουλάχιστον.

Υ.Γ Εννοώ αποτι αν ήταν στρειτ ο σύντροφός της.
Είναι κάτι που ακούω συχνά οπότε μάλλον την παρεξήγησα.εξαιτίας αυτού
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Γιατί όμως; Πώς επηρεάζει την τωρινή σας σχέση;
λοιπόν, το σκέφτηκα: Θα μου γκρέμιζε τον ιδανικό <<άντρα>> που θα είχα φανταστεί. Αν μου είχε κάνει κάποιο κλικ, θα το έπαιρνε πίσω, θα ξε-κλικωνόμουν και θα μού φευγε η ερωτική διάθεση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ο γιος μου, εδώ δίπλα, εκνευρίζεται με μένα και λέει, πως είμαι επιφανειακή......
...ας λέει:)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ δεν καταλαβαίνω καν γιατί τα συγχέετε αυτά τα δυο. Το ότι κάποιος είναι bi δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα πήγαινε και με τα δύο φύλα ταυτόχρονα. What the hell?
μπορεί ναι, μπορεί όχι....
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Θα μου γκρέμιζε τον ιδανικό <<άντρα>> που θα είχα φανταστεί.
Ναι αλλά μέχρι να το μάθεις, τον είχες στο μυαλό σου ως ιδανικό άνδρα, επομένως, οι προηγούμενές του σχέσεις με άνδρες δεν επηρέασαν κάτι, σωστά;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,611 μηνύματα.
Εμένα πάντως σε τέτοια θέματα θα με ενοχλούσε η απόκρυψη της ιδιαιτερότητας και η στέρηση της αρχικής επιλογής μου να είμαι ή όχι με ένα τέτοιο άνθρωπο.Δε θα ήθελα να το μάθω στην πορεία.. Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι εκ των υστέρων αποκαλύψεις.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Ναι αλλά μέχρι να το μάθεις, τον είχες στο μυαλό σου ως ιδανικό άνδρα, επομένως, οι προηγούμενές του σχέσεις με άνδρες δεν επηρέασαν κάτι, σωστά;
χμμμ, ναι, ήταν κάτι καλό σίγουρα. Αν όχι το <<ιδανικό>>, ήταν κάποιος μου μου άρεσε πολύ, για να έχω σχέση. Αλλά πολλά πράματα επηρεάζουν την εικόνα του καθένα. Αν δηλ έμπηζε μια άγρια φωνή, θα ήταν ένα αγκαθάκι στη σχέση μας. Αν μάθαινα πχ πως έχει χτυπήσει παλιά του σύντροφο, πάλι θα ξενέρωνα. Έτσι κι αυτό, θα ήταν ένα ξενέρωμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θυμαμαι φαση στο two and a half man, που ο Άλαν ήταν με μια γυναίκα στο κρεβάτι και του λέει αυτή πριν το σεξ, <πρέπει να μάθεις κάτι για μενα, πριν το κάνουμε. Μέχρι τα 40 μου ήμουν άντρας>. Και ο Άλαν κουκουλώθηκε, ντράπηκε και της λέει <απίστευτο, ......ότι είσαι πάνω από 40>
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
χμμμ, ναι, ήταν κάτι καλό σίγουρα. Αν όχι το <<ιδανικό>>, ήταν κάποιος μου μου άρεσε πολύ, για να έχω σχέση. Αλλά πολλά πράματα επηρεάζουν την εικόνα του καθένα. Αν δηλ έμπηζε μια άγρια φωνή, θα ήταν ένα αγκαθάκι στη σχέση μας. Αν μάθαινα πχ πως έχει χτυπήσει παλιά του σύντροφο, πάλι θα ξενέρωνα. Έτσι κι αυτό, θα ήταν ένα ξενέρωμα
Ναι... Το ακούω για τα δύο τελευταία που ανέφερες. Δεν είναι ίσα και όμοια βέβαια με αυτό που συζητήθηκε προηγουμένως. Ωστόσο ο καθένας επηρεάζεται από διαφορετικά πράγματα.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Εμένα πάντως σε τέτοια θέματα θα με ενοχλούσε η απόκρυψη της ιδιαιτερότητας και η στέρηση της αρχικής επιλογής μου να είμαι ή όχι με ένα τέτοιο άνθρωπο.Δε θα ήθελα να το μάθω στην πορεία.. Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι εκ των υστέρων αποκαλύψεις.
Είπες και συ να το αντιμετωπίσεις σοβαρά το θέμα.:D
Πάμε να βάλουμε κανένα τραγούδι.

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
Πού στο καλό, την βρίσκετε την όρεξη;;;
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,498 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,838 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Παρακαλώ πολύ να απεχετε από το θέμα το ερχόμενο ΠΣΚ που θα βαρεσουμε 45αρια :laugh:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,894 μηνύματα.
Παρακαλώ πολύ να απεχετε από το θέμα το ερχόμενο ΠΣΚ που θα βαρεσουμε 45αρια :laugh:
Κι ακολουθεί μάλλον και τρίτος καύσωνας οπότε εγώ απέχω από τώρα. Άλλωστε λίγες πιθανότητες υπάρχουν να μου συμβεί άμεσα. :hug:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top