Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 01:33, 24-08-13:

Αν είσαι αντυτη,κανε μου αναπαντητη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 14:34, 24-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Teaser
Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;

Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..
Κοίτα δεν είναι κ ελεεινή ατάκα.Εγώ LOL παίζω.Το Dota μου φαίνεται δύσκολο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 16:52, 30-08-13:

-Ψτ κοπελιά! Μήπως είδες την μπάλα..???
- Ποιά μπάλα???
- Αυτήν που έχασα μόλις σε είδα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:48, 30-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από element skate
Αν είσαι αντυτη,κανε μου αναπαντητη
Γαμάτο
Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
-Ψτ κοπελιά! Μήπως είδες την μπάλα..???
- Ποιά μπάλα???
- Αυτήν που έχασα μόλις σε είδα!

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:05, 30-08-13:

γνωρίζεις μια γκόμενα σε ένα μπαρ,
πως σε λένε; συχνάζεις εδώ; μπλα, μπλα, μπλα,
με τα πολλά,
- πάμε σπίτι σου να σου κάνω ένα μαγικό;
τι μαγικό;
- θα σε πηδήξω και θα εξαφανιστώ

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 22:45, 30-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
γνωρίζεις μια γκόμενα σε ένα μπαρ,
πως σε λένε; συχνάζεις εδώ; μπλα, μπλα, μπλα,
με τα πολλά,
- πάμε σπίτι σου να σου κάνω ένα μαγικό;
τι μαγικό;
- θα σε πηδήξω και θα εξαφανιστώ
Άμα κάτσει καμία με αυτό τότε ο γυναικείος πληθυσμός έχει σοβαρό πρόβλημα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 00:17, 31-08-13:

Μπορώ να σου πιάσω τα βυζιά;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 00:31, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ThodorisFast
Μπορώ να σου πιάσω τα βυζιά;
Δοκίμασέ το και...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 00:40, 31-08-13:

Δε νομίζω μάλλον θα πάρω αυτό:

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:41, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Δοκίμασέ το και...
Και μαλακία ατάκα και έτυχε να την πει και σε κοπέλα που ξέρει μποξ..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Raiseonce

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Raiseonce
Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O Raiseonce έγραψε στις 20:42, 31-08-13:

-Πω πω πωωω τι είναι αυτό που έχεις εδώ; (στο πρόσωπο) (κάνεις κίνηση με τα χέρια προς τα μάτια της)
-Αχ τι τι;Τι έχω;
-Έχεις πολύ ωραία μάτια.
-(γελάει κολακευμένη)

ΥΓ:Το χω κάνει σε συμφοιτήτρια για να σπάσει ο πάγος.

Παράθεση

tzatziki lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzatziki lover
H tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tzatziki lover για το πείσμα σας, γουρούνια, θα αντέχω έγραψε στις 21:04, 31-08-13:

Πες μου το ονομα σου, να σε παιξω στον ιπποδρομο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:41, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Άμα κάτσει καμία με αυτό τότε ο γυναικείος πληθυσμός έχει σοβαρό πρόβλημα
εε, είσαι άδικη τώρα

εδώ πληρώνουν 40 και 60 ευρώ και στήνονται στην ουρά
για να δούνε να εξαφανίζεται ένας λαγός..

έχεις ποτέ άνδρα να εξαφανίζεται;

άσε που δεν πληρώνεις μία, και όχι μόνο,
υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να περάσεις και στιγμές ανεπανάληπτες

τα χάνουν αυτά;

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:13, 31-08-13:

-Ξέρεις τι θα ήταν πολύ ωραίο πάνω σου;
-Τι;
-Εγώ.

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε στις 22:30, 31-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
εε, είσαι άδικη τώρα

εδώ πληρώνουν 40 και 60 ευρώ και στήνονται στην ουρά
για να δούνε να εξαφανίζεται ένας λαγός..

έχεις ποτέ άνδρα να εξαφανίζεται;

άσε που δεν πληρώνεις μία, και όχι μόνο,
υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να περάσεις και στιγμές ανεπανάληπτες

τα χάνουν αυτά;
χαχα..τώρα τι να σου πω; Με αποστόμωσες.

Εγώ θυμήθηκα κάτι αλλά δε το λες και ακριβώς ατάκα.
Πριν κανένα μήνα που είχαμε πανηγύρι στο χωριό είχαν κατέβει όλοι από Αθήνα μαζί και μία φίλη μου.Ήμασταν βράδυ έξω για ποτό και έρχεται μία άλλη κοπέλα πάλι απο Αθήνα με την οποία έχουμε πολλούς κοινούς φίλους.
Και πιάνει την φίλη μου και της λέει να σε κεράσω μπύρα κτλπ .Ε εντάξει εγώ δεν είδα τίποτα το περίεργο γιατί νόμιζα ότι είναι straight. Και την είχε ξεμοναχιάσει εντελώς την άλλη στη γωνία.Και της είπε το εξής που ως ατάκα μου έμεινε "Εγώ δεν αγαπάω τον άνθρωπο αλλά το φύλο."

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 23:56, 31-08-13:

το καλυτερο ειναι να πεις σε μια "φιλη" οτι τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,597 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 22:54, 23-09-13:

Κάτι που άκουσα πρόσφατα από μια φίλη που της το είπε κάποιος:
- Πόσο γαμάτη πρέπει να είσαι όταν αρρωσταίνεις
- Γιατί;
- Επειδή θα σε πειράζουν τα πάντα και θα είσαι ότι πρέπει για πείραγμα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 23-09-13 στις 22:58.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους