Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,700 μέλη και 2,403,744 μηνύματα σε 74,698 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 443 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίπλωμα οδήγησης

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 23:46, 26-06-07:

αχ παιδια εγω ειμαι σιγουρη οτι θα εχω αγχος εδω στα μαθηματα κ εχω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 23:48, 26-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
αχ παιδια εγω ειμαι σιγουρη οτι θα εχω αγχος εδω στα μαθηματα κ εχω
Όλοι έχουν άγχος αλλά λίγο άγχος πιστεύω ότιπάντα βοηθάει!!Το πολύ κάνει κακό!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 23:50, 26-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Όλοι έχουν άγχος αλλά λίγο άγχος πιστεύω ότιπάντα βοηθάει!!Το πολύ κάνει κακό!!!
για να δουμε τι θα γινει
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 10:00, 27-06-07:

για να δουμε τι θα γινει
Μην αγχώνεσαι από τα μαθήματα!Έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου στις εξετάσεις!!!Πάντως στην εξέταση συνήθως βοηθάει πολύ και ο δάσκαλος είτε με νοήματα είτε με τα πετάλια!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:20, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Μην αγχώνεσαι από τα μαθήματα!Έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου στις εξετάσεις!!!Πάντως στην εξέταση συνήθως βοηθάει πολύ και ο δάσκαλος είτε με νοήματα είτε με τα πετάλια!
με τα πεταλια πως?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:33, 27-06-07:

Ε τι πως; Πατώντας τα!!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:36, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ε τι πως; Πατώντας τα!!
δεν κανει ενα ηχο οταν τα παταει?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:38, 27-06-07:

Τι ήχο; Τους έχει βάλει κουδούνια ο δικός σου;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:42, 27-06-07:

Τι ήχο; Τους έχει βάλει κουδούνια ο δικός σου;
ελα αφου ξερεις οτι την ωρα της εξετασεις ειναι κλειστο το συστημα κ αν πατησει ο δασκαλος κανει καποιο θορυβο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:52, 27-06-07:

ελα αφου ξερεις οτι την ωρα της εξετασεις ειναι κλειστο το συστημα κ αν πατησει ο δασκαλος κανει καποιο θορυβο

Δεν κλείνει καλέ..
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 10:57, 27-06-07:

Δεν κλείνει καλέ..
Εχει διακοπτη που τα ενεργοποιουν στην εξεταση. Ειχα βαλει το δασκαλο μια φορα να το ανοιξει να ακουσω.Σπαστικο ειναι.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:58, 27-06-07:

Δεν κλείνει καλέ..
ναι βρε εχει διακοπτη
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:10, 27-06-07:

Δεν είχα ιδέα.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 11:11, 27-06-07:

δεν εχεις δωσει?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:18, 27-06-07:

Ναι, εδώ και χρόνια. Δεν ήξερα πως υπάρχει τετοιο σύστημα. Και βασικά δεν χρειαζόμουν και βοήθεια, είχα κάνει αρκετά μαθήματα.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:28, 27-06-07:

Κατά την άποψη μου, με τον δάσκαλο μαθαίνεις μόνο τα βασικά στην οδήγηση. Αν την επόμενη μέρα που θα παραλάβεις το δίπλωμα, σε παρατήσουν στο κέντρο της Αθήνας, κατά 99,99% δεν θα μπορείς να οδηγήσεις ούτε μισό μέτρο λόγω έλλειψης εμπειρίας και άγχους.
Η συμβουλή μου σε όσους δίνουν για δίπλωμα οδήγησης και δεν γνώριζαν από πριν να οδηγούν προκειμένου να έχουν εξοικιωθεί με το "άθλημα" είναι, εφόσον περάσουν τις εξετάσεις τους, να βγαίνουν επί καθημερινής βάσης στον δρόμο συνοδευόμενοι από κάποιον άλλον οδηγό, προκειμένου να κάνουν πρακτική. Σιγά σιγά, στην αρχή σε ήσυχους δρόμους και μετά στη κίνηση, στην εθνική, στην Αττική Οδό, σε ανηφόρες, σε κατηφόρες κ.λ.π.
(Προτεινόμενοι δρόμοι για εξάσκηση : Υμηττού στο Παγκράτι εν ώρα αιχμής, Σύνταγμα προς Ομόνοια, Φιλελλήνων, Μεσογείων και στενά πολυσύχναστης γειτονιάς.)
Και μη ξεχνάτε. Το αυτοκίνητο δεν είναι σαν το ποδήλατο. Αν το αφήσεις, σε άφησε και αυτό. Πάρτε του τον αέρα από νωρίς και τον πρώτο καιρό να το καβαλάτε ακόμα και για μέχρι το περίπτερο.

Καλή επιτυχία σε όλους!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:00, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
(Προτεινόμενοι δρόμοι για εξάσκηση : Υμηττού στο Παγκράτι εν ώρα αιχμής,
παίρνουμε ένα τούβλο και το βάζουμε στο αμπραγιάζ, για να κάνουμε το αμάξι αυτόματο. Το αριστερό σας πόδι θα σας ευχαριστεί αιώνια.
Σύνταγμα προς Ομόνοια, Φιλελλήνων, Μεσογείων
αν είστε Σύνταγμα, θέλετε να πάτε προς Ομόνοια, Φιλελλήνων ή Μεσογείων και είστε καινούριος οδηγός, κατεβείτε και πάρτε λεωφορείο καλύτερα. μη ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας και το Ν, για να σας δείχνουν την απαραίτητη κατανόηση.
και στενά πολυσύχναστης γειτονιάς.)
σε στενά πολυσύχναστης γειτονιάς μπαίνουμε μόνο με τα πόδια. Αν θέλετε ντε και καλά να περάσετε από εκεί και να παρκάρετε (πρέπει να είστε τρελός δεν εξηγείται αλλιώς), κρεμάστε γύρω γύρω από το αυτοκίνητο σαμπρέλες, όπως στα καϊκια, για να μη βρίσκετε στα διπλανά αυτοκίνητα

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:05, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
αν είστε Σύνταγμα, θέλετε να πάτε προς Ομόνοια, Φιλελλήνων ή Μεσογείων και είστε καινούριος οδηγός, κατεβείτε και πάρτε λεωφορείο καλύτερα. μη ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας και το Ν, για να σας δείχνουν την απαραίτητη κατανόηση.
Ρε ούφο, Σύνταγμα προς Ομόνοια , Φιλελλήνων και Μεσογείων ξεχωριστές διαδρομές. (Αν και από Ομόνοια βγαίνεις πολύ εύκολα Φιλελλήνων)

Όσο για το Ν, εννοείται πως πρέπει να το "φοράνε" υποχρεωτικά για ένα χρόνο!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:07, 27-06-07:

Ρε ούφο, Σύνταγμα προς Ομόνοια , Φιλελλήνων και Μεσογείων ξεχωριστές διαδρομές. (Αν και από Ομόνοια βγαίνεις πολύ εύκολα Φιλελλήνων)

Όσο για το Ν, εννοείται πως πρέπει να το "φοράνε" υποχρεωτικά για ένα χρόνο!
ούφο είθαι και φαίνεθαι και από το κώλο θου κρέμεθαι
το Ν να το "φοράνε" και όταν δεν έχουν αμάξι εγώ προτείνω
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:29, 27-06-07:

υμηττου σε κινηση, αλλο τιποτα. ολο εκει κανουμε μαθηματα εμεις.
σημερα εντωμεταξυ αργησα να ξυπνησω, ειχα κ κατι αλλες δουλειες και δεν πηγα... αλλα δεν του το ακυρωσα κιολας!! αχ ειμαι απαραδεκτη...
ελπιζω να δειξει κατανοηση :S
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους