Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,044 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,359 μηνύματα σε 92,146 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 933 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 142)
Ναι
57
40,14%
Οχι
85
59,86%

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 00:08, 22-02-12:

Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 00:24, 22-02-12:

Τώρα που μένω μόνη μου, ναι! Άλλη αίσθηση το γυμνό βρε παιδί μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 01:49, 22-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!
Ε λογικό φαίνεται κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 04:10, 23-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από thimiosrg
Ε λογικό φαίνεται κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ
Ακριβώς ένα τέτοιο θέμα έχω κ γω με το τραπέζι, τον καναπέ κλπ αντικείμενα. Αλλά έξω cool!

Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη κaτε_αlx
H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 446 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε στις 21:54, 23-02-12:

αμέ αμέ..στο σπίτι μου πολύ συχνά..όσο να ναι νιώθεις πιο άνετη βρε παιδί μου

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,709 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:28, 23-02-12:

βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα

Παράθεση

margaret13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη margaret13
H margaret13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H margaret13 έγραψε στις 02:50, 24-02-12:

Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
http://www.dromostherapeia.gr/paidi-...paidi-mou.html

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 03:13, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα

Ερμηνεία:

"Μαιρούλα - Φοιτήτρια, ετών 18, της αρέσει να γυρνάει γυμνή στο διάδρομο της πολυκατοικίας - Checked"

ΥΓ: Έρευνα αγοράς - Can't hide the damn habit eh;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη steve391242
Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε στις 23:32, 28-02-12:

Οσο πηγαινα σχολειο ειχα τρομερο προβλημα,δεν μου αρεσε καθολου...ακομη και στα χαλαρα ας πουμε μεσα στο σπιτι το καλοκαιρι που ο πατερας και ο αδερφος κυκλοφορουσαν με μποξερακι,εγω ντρεπομουν μεχρι και για τους ιδιους..η στις καλοκαιρινες διακοπες που οι φιλοι πηγαινοερχονταν χαλαρα παλι σε τετοια φασ,εγω ουτε καν με το φανελακι (ενταξει βεβαια ενας λογος ειναι οτι δν μου αρεσει το σωμα μου,αλλα γυμνασμενος να ημουν παλι δεν θα μου αρεσε). Τωρα που ως φοιτητης μενω μονος,εχει αρχισει να μου αρεσει να ειμαι μεχρι και γυμνος....τι γινεται ο ανθρωπος αμα ωριμασει!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 12:20, 04-03-12:

Στο δωμάτιό μου δεν έχω πρόβλημα, αλλά στο υπόλοιπο σπίτι.............

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kastanoksanthos
Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 15:42, 05-03-13:

Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:47, 05-03-13:

γυμνός
γελάκια
κουρτίνα ανοιχτή
χάζευαν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 15:52, 05-03-13:

οχι δεν ειναι τετοιο το ζητημα , ετσι και αλλιως δεν ηταν και πολυ κοντα για να κρινουν μεγεθη κλπ, δεν ειναι και γερακαι ειπαμε, μαλλον με την φαση γελουσαν!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:08, 05-03-13:

Αμα σου αρέσει να σε κάνουν μπανιστήρι οι γειτόνισσες, δικαιώμά σου. Περί ορέξεως...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 17:06, 05-03-13:

Τελείως γυμνοί φυσικά! Πρέπει να αερίζονται!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 17:46, 05-03-13:

απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,585 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 18:02, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από kastanoksanthos
απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ
Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 18:24, 05-03-13:

Εμενα, οταν ημουν αρκετα μικροτερος, μου αρεσε η γειτονισα που εμενε στο ισογειο η οποια ηταν και παντρεμενη και ειχε 2 παιδια. Εγω εμενα στον πρωτο. Μονο κανενα γεια λεγαμε οταν συναντιομασταν στην εξωπορτα της πολυκατοικιας.Τα καλοκαιρια οταν εκεινη εβγαινε να σκουπισει το μπαλκονι της, εγω εβγαζα επιτηδες τα ρουχα μου κι εμενα μονο με το μποξερακι κι εκανα ταχα οτι συγυριζα τα πραγματα στο μπαλκονι. Ηθελα να δω αν θα κοιταξει και να κοψω αντιδρασεις. Απ ο,τι καταλαβαινα, εριχνε 1, 2 κλεφτες ματιες αλλα μεχρις εκει. Μια μερα που την ξαναειδα εκει αποφασισα να τα βγαλω ολα... παριστανοντας τον αδιαφορο. Μετα απο λιγο ντραπηκα πολυ και ξαναμπηκα μεσα. Δεν ξερω αν με ειδε κι ουτε θα μαθω ποτε, αλλα προφανως και θα με ειδε, αφου απο κεινη τη μερα δεν θυμαμαι να μου ξαναμιλησε ποτε ουτε αυτη ουτε ο αντρας της.

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 18:27, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.
indeed...καλα δεν το πολυσκέφτομαι, απλά ξέρεις σε τι φάση με προβλημάτισε? σκέφτομαι αυτούς που βλέπουμε στην τηλεόραση που βιάζουν , κάνουν τρελά πραματα κλπ και τους βρίζουμε (πχ δες βιαστη Ξάνθης προσφατα) και τελικά μπορεί απλά να είναι ένα αρρωστημένο παιχνιδι του μυαλού και αυτό που είχαν αυτοί και δεν μπορούν να το ελέγξουν, γιαυτό και έκαναν ότι έκαναν. Σε μία φάση δηλαδή σαν εμένα, μόνο σε διαφορετικό βαθμό τελικά. Από αυτό καταλαβαίνεις ότι αυτοί είναι πράγματι άρρωστοι ψυχολογικά και ίσως να μην μπορούσαν να κάνουν καν αλλιώς. Αναφέρομαι στους υποστηρικτές του "Ας τον σκοτώσουμε, γιαυτούς πρέπει να υπάρχει θανατική ποινή κλπ". Δεν τους δικαιολογώ βεβαίως, απλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να τιμωρηθούν με φυλάκή. Είναι άρρωστοι και πρέπει να τους κλείσουνε ψυχιατρείο ως επικίνδυνους.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 20:11, 05-03-13:

αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης
wtf!
WTF

Έχεις καλοριφέρ;

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:05, 05-03-13:

για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 23:18, 05-03-13:

^Και με το παραπάνω θυμήθηκα αυτό που λένε οι γιαγιάδες, "Να φοράς πάντα καθαρό βρακί, μπορεί να πάθεις κάτι και να πρέπει να πας στο νοσοκομείο".

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 23:20, 05-03-13:

Ναι,κυκλοφορώ με τα εσώρουχα και με μπανίζει η γειτόνισσα απ'απέναντι κάθε απόγευμα.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 23:39, 05-03-13:

Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?
Έχεις ακούσει για τον γυμνό γείτονα στα Φιλαράκια;
Πρόσεξε μήν γίνεις σαν αυτόν

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 00:00, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi

ποτέ δεν ξέρετε.
αν φτασω στο σημειο να εχω χτυπησει σε τετοιο σημειο ποθ να χρειαζομαι βοηθεια απο τριτο, τοτε το γυμνο θα με πειραξει???

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 02:06, 06-03-13:

Οι παρθένοι δεν σπάνε εύκολα το προφίλ τους για να γυρνάνε έτσι μέσα στο σπίτι τους.
Πάντως προτιμώ να κυκλοφορεί κάποιος γυμνός παρά με το βρακί του που το θεωρώ αηδιαστικό.
Και άντε να σου κάτσει αυτός κάπου. Αλλά και πάλι προτιμώ κώλο παρά βρακί.
Τώρα αν είναι κανά τεραστίων διαστάσεων μποξεράκι το δέχομαι γιατί το λες και πυτζάμα του στυλ.
Ούτε καν άνετο δεν το θεωρώ. Ακόμη και το καλοκαίρι μωρέ παιδί μια κάποια σαβρακοφανέλα του μπαμπά την φοράς. Δεν γυρνάς σαν τον αδαμ.

Αρχική Δημοσίευση από margaret13
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
http://www.dromostherapeia.gr/paidi-...paidi-mou.html
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρείται έτσι κουλ ξέρωγω.
Σε κάποια προφίλ έχεις σεβασμό. Ο σεβασμός χτίζεται και απο την σοβαρότητα. Στο μυαλό μου δεν μπορεί να χτιστεί το προφίλ του σοβαρού πατέρα που όταν σε φωνάζει χρήζει τον σεβασμό σου όταν αυτό πραγματοποιείται με το πουλί του έξω.
Γενικά δεν μπορώ να το νιώσω αυτό. Γονείς να απελευθερωθούν του στυλ και να γυρνάνε γυμνοί. Έτσι δλδ θα διδάξουν την άνεση στα παιδιά τους. Προχωρημένες απόψεις μη λογικές.
Χάθηκα, δε ξέρω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 06-03-13 στις 02:17. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

darkstarm

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη darkstarm
H darkstarm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H darkstarm έγραψε στις 10:52, 06-03-13:

Το να κυκλοφορείς όπως σε γέννησαν, δεν πάει να πει ότι θεωρήσαι απελευθερωμένος ή κουλ άμεσα. Το μυαλό μπορεί να συντηρεί άπειρα "σκαλώματα" πάραυτα.
Συν του ότι, χειμώνα δεν το συζητώ, με τέτοιο κρύο να βάλω τον εαυτό μου σε τέτοια δοκιμασία - εκτός και αν ανακάλυψα πηγή πετρελαίου κάτω από το σπιτι και το διαμέρισμα είναι μόνιμα σε θερμοκρασία χαμαμ.
Ποτέ δεν με τράβηξε η ιδέα του εντελώς τσιτσιδιού. Και αν έμπαινα σε σπίτι και έβλεπα τον/την/τους του σπιτιού γυμνούς, μια που θα έμπαινα, μια που θα έβγαινα.
Οπότε ας βάλω μόνη μου την ταμπέλα μου, αλλά που δεν εμπεριέχει ούτε συντηρητισμό, ούτε σκάλωμα, αλλά "άποψη", ότι το γυμνό είναι ωραίο, όμως δεν είναι για όλες τις περιστάσεις.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:42, 06-03-13:

Επειδή μένω ακόμα με το σόι μόνο αν τύχει και μείνω μόνος μου κυκλοφορώ με το μποξεράκι.

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 18:49, 06-03-13:

Δεν έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανένα, να τον/την δουν άλλοι να κυκλοφορεί έτσι?

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:04, 06-03-13:

εγω κυκλοφορω γυμνος μεσα στο σπιτι, ειναι ο καλύτερος τρόπος να βγουν ολοι οι άλλοι έξω

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 19:07, 06-03-13:

Ο οικιακος γυμνισμος αποτελει μορφη τεχνης.

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 19:16, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi

ποτέ δεν ξέρετε.
Αν γίνει σεισμός ή γκρεμοτσακιστείς, το μικρότερό σου πρόβλημα θα είναι ότι δε θα φοράς κάτι επάνω σου me thinks. Ίσως κάνει τη σκηνή που θα σε βρουν πιο αμήχανη. Πες ότι γλίστρησες στη μπανιέρα, πάλι έτσι θα σε έβρισκαν.

Δεν κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι, αλλά καμιά φορά μπορεί να κοιμηθώ χωρίς τίποτα, συνήθως όταν έχω πολύ άγχος και με ενοχλούν τα πάντα ή όταν θέλω να κοιμηθώ πραγματικά ΚΑΛΑ και δεν έχω κάτι προγραμματισμένο για την επόμενη ημέρα. Αυτά μόνο στο δικό μου σπίτι βέβαια.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 19:23, 06-03-13:

Nαι ρε σεις. Με την ίδια λογική σταματήστε το σεξ και το μπάνιο γιατί μπορεί να χτυπήσετε κατά τη διάρκεια και πως θα πάτε στο νοσοκομείο, και πως θα σας δουν οι γείτονες.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 19:29, 06-03-13:

Λόγω του ότι μένω με γονείς, αδέρφια κλπ κλπ, δεν κυκλοφορώ γυμνή παρά μόνο όταν είμαι μόνη μου.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:27, 07-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Λόγω του ότι μένω με γονείς, αδέρφια κλπ κλπ, δεν κυκλοφορώ γυμνή παρά μόνο όταν είμαι μόνη μου.

έτσι μπράβο

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 16:09, 07-03-13:

Συνήθως οχι.Τώρα αν τύχει και μπεί η μάνα μου στο δωμάτιο και με δεί, ντάξει σιγά! (αν και με τσαντίζει που μπαίνουν στο δωμάτιο αδέρφια και μαμάδες χωρίς να χτυπάνε,αν ήμουν με το αγόρι μ τι θα γινόταν ΟΕΟ;!!) Αλλά οφείλω να παραδεχτώ οτι έκανα κι εγώ τις βλακειούλες μου.Πρίν λίγα χρόνια ήταν στο απέναντι μπαλκόνι ένας κούκλος μαναρι γείτονας και ένα απόγευμα που έκανα μπάνακι και τον πέτυχα ΑΚΡΙΒΩΣ ομως,άλλαγα ρούχα χωρίς να κλείσω ούτε πατζούρια ουτε φως ουτε τίποτα!!!!! (τσιτσίδι φυσικα!!!) Ο άνθρωπος κοκκάλωσε με γουρλωμένα τα ματια για..καμια ώρα!!!!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:26, 07-03-13:

Βλέπω ότι έχω διαφορετικές απόψεις και εμπειρίες από πολλούς, έτσι θα γράψω κσι τη δική μου ιστορία. Από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου, θεωρούσα το γυμνό απόλυτα φυσιολογικό και μου έκανε εντύπωση η ντροπή των άλλων παιδιών για το σώμα τους. Οι γονείς μου ήταν από νέοι φανατικοί γυμνιστές και με έμαθαν να μην αισθάνομαι άσκημα για τη γύμνια ούτε τη δική μου ούτε των άλλων. Από μωρό μέχρι και τις αρχές της λυκειακής ηλικίας πήγαινα μαζί τους για μπάνιο σε παραλίες γυμνιστών μαζί με άλλες φιλικές οικογένειες. Εκεί μικροί και μεγάλοι είμασταν όλοι γυμνοί, χωρίς κανένας να θεωρεί ότι κάναμε κάτι το ξεχωριστό. Στο σπίτι ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα το να δει ένα μέλος της οικογένειας τα άλλα χωρίς ρούχα. Βέβαια, μου είχαν οι γονείς μου εξηγήσει ότι δεν έχουν όλοι τους ίδιους κανόνες κι έτσι πρόσεχα να συμπεριφέρομαι διαφορετικά σε γιαγιάδες, θείους, σχολεία, φίλους, εκδρομές και κατασκηνώσεις. Όμως κάποια φορά όταν ήμουν 12 χρονών, σε κάποια κατασκήνωση επειδή βιαζόμουν δεν το σκέφτηκα και περπάτησα γυμνός από τα ντους μέχρι τη σκηνή μου, οπότε αυτό είχε σα συνέπεια να μου γίνουν πολύ αυστηρές παρατηρήσεις. Από μικρή ηλικία μέχρι και τώρα, στο σπίτι μου πάντα πριν κοιμηθώ, όσο κουρασμένος και αν είμαι, κάνω ένα μπανάκι και πέφτω γυμνός και καθαρός στο κρεβάτι μου. Στο σπίτι μου, το γράφω επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω, παρά το ότι δεν υπήρχε πρόβλημα ντροπής, είχαμε τον απαράβατο κανόνα ότι κανένας δεν ανοίγει μια πόρτα χωρίς να χτυπήσει και δεν ακούσει έγκριση εισόδου. Για να μην δημιουργήσω λαθεμένες εντυπώσεις, σημειώνω ότι δεν είμασταν ένα σπίτι όπου όλοι παρίσταναν τους πρωτόπλαστους, ντυμένοι κυκλοφορούσαμε, αλλά απλά δεν είχαμε πρόβλημα αν τύχαινε κάποιος να δει τον άλλο χωρίς ρούχα. Τώρα που μένω μόνος σε ανεξάρτητο στουντιάκι, πολύ συχνά όταν κάνει ζέστη κυκλοφορώ με τη στολή του Αδάμ. Είμαι υπέρ του γυμνισμού, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν και πολλά άτομα στις παρέες μου με παρόμοιες απόψεις, οπότε δεν συχνάζω πλέον σε παραλίες γυμνιστών. Βέβαια στις διακοπές με την κοπέλα μου και με ένα πολύ φιλικό μας ζευγάρι, πηγαίναμε σε ερημικές ακρογιαλιές και απολαμβάναμε ολόγυμνοι τη θάλασσα και τον ήλιο. Πιστεύω ότι δεν υπάρχει σοβαρός λόγος να είναι ταμπού το γυμνό και θεωρώ το γυμνισμό τρόπο ζωής που σε φέρνει πιο κοντά στη φύση. Ξέρω ότι καμιά δεκαριά χρόνια πριν γεννηθώ ο γυμνισμός ήταν πολύ διαδεδομένος, πολλοί επιδίδονταν σ΄αυτόν (ας το κρατάνε μυστικό τώρα που μεγάλωσαν) και λυπάμαι που η μόδα αυτή πέρασε.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:50, 07-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Αν γίνει σεισμός ή γκρεμοτσακιστείς, το μικρότερό σου πρόβλημα θα είναι ότι δε θα φοράς κάτι επάνω σου me thinks. Ίσως κάνει τη σκηνή που θα σε βρουν πιο αμήχανη. Πες ότι γλίστρησες στη μπανιέρα, πάλι έτσι θα σε έβρισκαν.

Δεν κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι, αλλά καμιά φορά μπορεί να κοιμηθώ χωρίς τίποτα, συνήθως όταν έχω πολύ άγχος και με ενοχλούν τα πάντα ή όταν θέλω να κοιμηθώ πραγματικά ΚΑΛΑ και δεν έχω κάτι προγραμματισμένο για την επόμενη ημέρα. Αυτά μόνο στο δικό μου σπίτι βέβαια.

όντως θα είναι το μικρότερό σου πρόβλημα, δεν παύει όμως να είναι ένα (ακόμη) πρόβλημα.

τα άσχημα συμβαίνουν εκεί που δεν τα περιμένουμε.

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 17:37, 08-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivicoolgirl
Συνήθως οχι.Τώρα αν τύχει και μπεί η μάνα μου στο δωμάτιο και με δεί, ντάξει σιγά! (αν και με τσαντίζει που μπαίνουν στο δωμάτιο αδέρφια και μαμάδες χωρίς να χτυπάνε,αν ήμουν με το αγόρι μ τι θα γινόταν ΟΕΟ;!!) Αλλά οφείλω να παραδεχτώ οτι έκανα κι εγώ τις βλακειούλες μου.Πρίν λίγα χρόνια ήταν στο απέναντι μπαλκόνι ένας κούκλος μαναρι γείτονας και ένα απόγευμα που έκανα μπάνακι και τον πέτυχα ΑΚΡΙΒΩΣ ομως,άλλαγα ρούχα χωρίς να κλείσω ούτε πατζούρια ουτε φως ουτε τίποτα!!!!! (τσιτσίδι φυσικα!!!) Ο άνθρωπος κοκκάλωσε με γουρλωμένα τα ματια για..καμια ώρα!!!!
οκ, ιδιαίτερα άβολο!!!και συ πως αντέδρασες;

Παράθεση

nick9019

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick9019
Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O nick9019 έγραψε στις 00:31, 11-03-13:

@timonierhs
χα χα,καλό!!
Τα αγόρια πάντα θα είναι ζωηρά, ας το πάρουν όλοι απόφαση πια.

*γιατί δε ακούμε τέτοιες ιστορίες απ' τα κορίτσια;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nick9019 : 11-03-13 στις 00:42.
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 02:55, 11-03-13:

Με τέτοιο κρύο δεν κυκλοφορώ γυμνή εννοείται. Ωστόσο το καλοκαίρι πολύ άνετα

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 16:10, 11-03-13:

Αν κυκλοφορούμε γυμνοί στο σπίτι;
Πόσο μπανάλ.

Προτιμώ να ακολουθώ τον κώδικα Σ.Σ.Σ.
Περιφέρομαι στο σπίτι φορώντας σουτιέν,σλιπ και κρατώντας ενα σουίφερ στο χέρι.

Παράθεση

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΚρύβεΛόγια
H ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H ΚρύβεΛόγια έγραψε στις 01:04, 15-03-13:

Μετά το ντούς μου αρέσει... Κλασικά γυμνή από κάτω, αλλά με ξεχειλωμένο φανελάκι από πάνω, για παν ενδεχόμενο.

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 16:05, 15-03-13:

οκ, ιδιαίτερα άβολο!!!και συ πως αντέδρασες;
Ενα μόνο θα σου πώ..! Μετά απο 1 χρόνο τα φτιάξαμε

Παράθεση

ΑNι (Αναστασια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΑNι
H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H ΑNι έγραψε στις 02:26, 17-03-13:

ΔΥΣΤΥΧΩΣ μονο όταν είμαι μόνη μου στο σπίτι και αυτό σπάνια...πάντως νιώθεις ανάλαφρη/ος και σου φεύγουν τα κόμπλεξ...

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 02:31, 17-03-13:

Πως ακριβώς σου φεύγουν τα κόμπλεξ;
Αν είναι για αυτό το λόγο πας σε παραλία γυμνιστών όχι μέσα στο σπίτι σου.

Ούτε καν, σιγά μη κάθομαι να παγώνω χωρίς λόγο, μόνο και μόνο από αυτό προκύπτει πως τελικά το να είσαι γυμνός μέσα στο σπίτι δεν είναι καθόλου άνετο,
επίσης θα συχαινόμουν να κάθομαι, και να ακουμπάω πράγματα...
Σαν τις πιτζάμες δεν έχει.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 10:07, 17-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Ούτε καν, σιγά μη κάθομαι να παγώνω χωρίς λόγο, μόνο και μόνο από αυτό προκύπτει πως τελικά το να είσαι γυμνός μέσα στο σπίτι δεν είναι καθόλου άνετο,
επίσης θα συχαινόμουν να κάθομαι, και να ακουμπάω πράγματα...
Σαν τις πιτζάμες δεν έχει.
ακριβώς αυτό!
το καλοκαίρι αν ζεσταθώ πολύ,τυχαίνει να κυκλοφορώ με το μαγιό για λίγο (π.χ. αν κάνω κάποιες δουλειές όρθια)
τον χειμώνα δεν υπάρχει λόγος..........και έπειτα συγκρίνεται η αίσθηση της πιτζάμας(εγώ τις πέρνω και ένω νούμερο μεγαλύτερες για να αιθάνομαι πιο άνετα ) με το να είσαι γυμνός;

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 14:07, 17-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
ακριβώς αυτό!
το καλοκαίρι αν ζεσταθώ πολύ,τυχαίνει να κυκλοφορώ με το μαγιό για λίγο (π.χ. αν κάνω κάποιες δουλειές όρθια)
τον χειμώνα δεν υπάρχει λόγος..........και έπειτα συγκρίνεται η αίσθηση της πιτζάμας(εγώ τις πέρνω και ένω νούμερο μεγαλύτερες για να αιθάνομαι πιο άνετα ) με το να είσαι γυμνός;
Με το μαγιό;;; Μέσα στο σπίτι;;;;
χαχαχααχχαχα, βάλε βρακί με μπλουζάκι μωρέ και εσύ.

1 νούμερο μεγαλύτερες οι πιτζάμες;;;;;;
Α, δικιά μου είσαι εσύ, πάντα μεγαλύτερες οι πιτζάμες, παίζεις και με τα μανίκια ρε!

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 15:55, 17-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Με το μαγιό;;; Μέσα στο σπίτι;;;;
χαχαχααχχαχα, βάλε βρακί με μπλουζάκι μωρέ και εσύ.

1 νούμερο μεγαλύτερες οι πιτζάμες;;;;;;
Α, δικιά μου είσαι εσύ, πάντα μεγαλύτερες οι πιτζάμες, παίζεις και με τα μανίκια ρε!
ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΤΖΑΜΕΣ!!!!!!!!!!!!
*με το μαγιο βολεύει καλύτερα,άσε που άμα σε δει κάποιος γείτονας να είσαι και πιο γοητευτικη

Παράθεση

nick9019

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick9019
Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O nick9019 έγραψε στις 02:21, 18-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΚρύβεΛόγια
Μετά το ντούς μου αρέσει... Κλασικά γυμνή από κάτω, αλλά με ξεχειλωμένο φανελάκι από πάνω, για παν ενδεχόμενο.
άλλαξ' το, δε κρύβεις λόγια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Panagiotis09

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους