Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έχεις δει πολλούς αγώνες εκτός του πόλο που μπαίνουν 17 γκολ? :hmm:
και του handball και του handball...:whatever::whistle:


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
Αυτός ο woshipperjesus τα έχει καταστρέψει τα μέλη.:/::whistle:

Έχετε χαζέψει εδώ μέσα....ούτε ένα αστείο δεν καταλαβαίνετε! :teasing: Από δω και πέρα θα μιλάω μόνο με τον συνοδοιπόρο μου Νωεύς! :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

disdaimona

Νεοφερμένος

Η disdaimona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
katerina_farm σε 2 ωρες, δυστυχως εχω ζησει την εμπειρια του αλλου να χτυπιεται απο ευχαριστηση και εγω να κοιτω σα χαζη, οποτε ναι ξερω τη διαφορα (τονιζω το δυστυχως), αν προσεξες επισης λεω οτι δεν ηταν ολοι σουπερ ντουπερ ουαου και οτι ηταν πολλαπλοι και οτι η ολη φαση εγινε μονο μια φορα, οσον αφορα τις συνθηκες ο καθενας εβαλε με το μυαλο του οτι ηθελε καθως δεν αναφερθηκα στο πως ειναι εφικτο η γιατι ασχοληθηκα για να δω αν γινεται. δεν γνωριζω κανεναν και πιθανοτατα δεν θα γνωρισω και κανεναν αλλα απλως το ανεφερα ωσ δυνατον να γινει και οπως εχω ηδη γραψει ουκ εν τω πολλω το ευ, μη κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια (οποιος θελει ασ διορθωσει τα ορθογραφικα), και ο καθενας οτι θελει πιστευει..................... εδω πιστευουν τις ταινιες....................
και μια αλλη απορια αριθμητικου περιεχομενου: μπορει ενας αντρας να τελειωσει τρεις φορες μεσα σε 2 ωρες ενω καποιος αλλος να χρειαζεται 2 ωρες να τελειωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
και μια αλλη απορια αριθμητικου περιεχομενου: μπορει ενας αντρας να τελειωσει τρεις φορες μεσα σε 2 ωρες ενω καποιος αλλος να χρειαζεται 2 ωρες να τελειωσει?

Ναι.

Μη σου πω και ο ίδιος άντρας σε διαφορετικές φάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

disdaimona

Νεοφερμένος

Η disdaimona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ακριβως. ποτε λοιπον δεν ισχυριστηκα οτι ειναι παντα τα νουμερα τρελλα και οπως ξερουμε ολες ο γυναικειος οργασμος δεν εχει αυτοματη συνταγη επιτυχιας αλλα ουτε μετρο του Λονδινου ειναι......... και παλι για αντρικο οργασμο η ερωτηση εχετε ακουσει η δει καποιον να χει οργασμο χωρις να εκσπερματωνει η να μιλα για πολλαπλο (δικο του) οργασμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
katerina_farm σε 2 ωρες, δυστυχως εχω ζησει την εμπειρια του αλλου να χτυπιεται απο ευχαριστηση και εγω να κοιτω σα χαζη, οποτε ναι ξερω τη διαφορα (τονιζω το δυστυχως), αν προσεξες επισης λεω οτι δεν ηταν ολοι σουπερ ντουπερ ουαου και οτι ηταν πολλαπλοι και οτι η ολη φαση εγινε μονο μια φορα, οσον αφορα τις συνθηκες ο καθενας εβαλε με το μυαλο του οτι ηθελε καθως δεν αναφερθηκα στο πως ειναι εφικτο η γιατι ασχοληθηκα για να δω αν γινεται. δεν γνωριζω κανεναν και πιθανοτατα δεν θα γνωρισω και κανεναν αλλα απλως το ανεφερα ωσ δυνατον να γινει και οπως εχω ηδη γραψει ουκ εν τω πολλω το ευ, μη κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια (οποιος θελει ασ διορθωσει τα ορθογραφικα), και ο καθενας οτι θελει πιστευει..................... εδω πιστευουν τις ταινιες....................
και μια αλλη απορια αριθμητικου περιεχομενου: μπορει ενας αντρας να τελειωσει τρεις φορες μεσα σε 2 ωρες ενω καποιος αλλος να χρειαζεται 2 ωρες να τελειωσει?
Kαλη μου σε ενα τετοιο θεμα μιλαμε με γνωση και απανταμε συνφωνα με τις δικες μας εμπειριες και αυτα που εχουμε ζησει. Τωρα αμα ειναι να λεμε για αλλων τα αλλοτρια και οσα μας ειπαν η ακουσαμε η οσα θελουμε να ζησουμε η κατα φαντασιαν τι να πω .........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

disdaimona

Νεοφερμένος

Η disdaimona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αφου μιλαμε με γνωση ας κανουμε μερικα απλα μαθηματικα Εστω οτι σε 2 ωρες 1 αντρας μπορει να εχει 2 οργασμους και αντιστοιχα μια γυναικα να εχει αντιστοιχα (συνηθως) 3-4 οργασμους για καθε εναν δικο του, αρα για τους σκορατζηδες 2-6 η 2-8. απο κει και περα επιμενω οι γυναικειοι οργασμοι δεν εχουν συνταγη τοσες το τριβω αριστερα τοσες το κουναω δεξια αλλες τοσες κτλ κτλ και σε 30 λεπτα βλεπουμε βεγγαλικα!!!!!! Ελεος, υπαρχουν συνταρακτικοι οργασμοι που σε αφηνουν τοσο μουδιασμενη και ξεπνοη που δεν μπορεις και δε θες να κουνηθεις και υπαρχουν καποιοι που τους λεω τζουφιους που ναι μεν παλλεσαι αλλα δε τρελλαινεσαι κιολας, και υπαρχουν τοσοι και τοσοι στο ενδιαμεσο που διαφερουν σε ενταση και διαρκεια. και φυσικα δε νομιζω οτι λεγοντας αυτα γινεται καμμια συνταρακτικη αποκαλυψη η ανακαλυψη, απλως μετα τον πρωτο αν δεν εισαι νοκ αουτ συνεχισε, οι γυναικες δεν εχουμε μεγαλη ανερεθιστη περιοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το γλυφομούνι αλλά όταν σου παίρνει η γκόμενα τσιμπούκι είναι άλλη αίσθηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το γλυφομούνι αλλά όταν σου παίρνει η γκόμενα τσιμπούκι είναι άλλη αίσθηση...
Ολα δικα σας τα θελετε ε;;;;;;Κακομαθημενο παιδι της μαμας ο κος Καθηγητης .......
Μαθετε λοιπον κε καθηγητα οτι ουδεποτε θα την αισθανθητε αυτην την υπεροχη αισθηση εαν δεν μαθετε πρωτα να προσφερετε στη συντροφο σας τα αντιστοιχα ...ο στοματικος ερωτας ειναι ερωτας και συμμετοχικη διαδικασια ...αν δεν δωσεις δεν παιρνεις
Και μονο που το αυτοαποκαλειτε ''τσιμπουκι'' δεν εχετε ιδεα περι τινος προκειται ...(ισως και να το συγχεετε με τον αυνανισμο ετσι οπως το θετετε :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ολα δικα σας τα θελετε ε;;;;;;Κακομαθημενο παιδι της μαμας ο κος Καθηγητης .......
Μαθετε λοιπον κε καθηγητα οτι ουδεποτε θα την αισθανθητε αυτην την υπεροχη αισθηση εαν δεν μαθετε πρωτα να προσφερετε στη συντροφο σας τα αντιστοιχα ...ο στοματικος ερωτας ειναι ερωτας και συμμετοχικη διαδικασια ...αν δεν δωσεις δεν παιρνεις
Και μονο που το αυτοαποκαλειτε ''τσιμπουκι'' δεν εχετε ιδεα περι τινος προκειται ...(ισως και να το συγχεετε με τον αυνανισμο ετσι οπως το θετετε :hmm:)
Γιατί ρε rozouλίτσα;; εμένα μου αρέσει που το αποκαλεί έτσι...
Θυμάμαι κάποιος στο παρελθόν με είχε ρωτήσει ¨κάνεις .... πεοθηλασμό;;;¨ Γκλουπ! Άκου ¨πεοθηλασμό¨....
σκέψη 1- φαντάσου αν στις λέξεις είναι τόσο ξενέρωτος, πώς θα είναι στις πράξεις...;)
σκέψη 2- γουστάρω να τον σοκάρω τον κύριο ¨πεοθηλασμό¨...
Του κάνω ¨Πεοθηλασμό όχι, μόνο τσιμπούκι¨... :hehe:
Εεεεεεε μα, τα ήθελε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γιατί ρε rozouλίτσα;; εμένα μου αρέσει που το αποκαλεί έτσι...
Θυμάμαι κάποιος στο παρελθόν με είχε ρωτήσει ¨κάνεις .... πεοθηλασμό;;;¨ Γκλουπ! Άκου ¨πεοθηλασμό¨....
σκέψη 1- φαντάσου αν στις λέξεις είναι τόσο ξενέρωτος, πώς θα είναι στις πράξεις...;)
σκέψη 2- γουστάρω να τον σοκάρω τον κύριο ¨πεοθηλασμό¨...
Του κάνω ¨Πεοθηλασμό όχι, μόνο τσιμπούκι¨... :hehe:
Εεεεεεε μα, τα ήθελε ...
χαχαχαααααααααααα φιλεναδα δεν παιζεσαιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! εγω ομως εχω μια πιο ''σφαιρικη'' αντιληψη ,ας πουμε'' για το θεμα .....;)το στοματικο δεν το περιοριζω στους θηλασμους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ολα δικα σας τα θελετε ε;;;;;;Κακομαθημενο παιδι της μαμας ο κος Καθηγητης .......
Μαθετε λοιπον κε καθηγητα οτι ουδεποτε θα την αισθανθητε αυτην την υπεροχη αισθηση εαν δεν μαθετε πρωτα να προσφερετε στη συντροφο σας τα αντιστοιχα ...ο στοματικος ερωτας ειναι ερωτας και συμμετοχικη διαδικασια ...αν δεν δωσεις δεν παιρνεις
Και μονο που το αυτοαποκαλειτε ''τσιμπουκι'' δεν εχετε ιδεα περι τινος προκειται ...(ισως και να το συγχεετε με τον αυνανισμο ετσι οπως το θετετε :hmm:)
Δε διαφωνώ μαζί σου. Απλά έχει άθλια γεύση...Γενικά μου αρέσει πρώτα να ικανοποιείται η γυναίκα και μετά εγώ. Ομως αυτό δεν μπορώ να το κάνω, τουλάχιστον για πολλή ώρα. Με αηδιάζει η γεύση...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δε διαφωνώ μαζί σου. Απλά έχει άθλια γεύση...Γενικά μου αρέσει πρώτα να ικανοποιείται η γυναίκα και μετά εγώ. Ομως αυτό δεν μπορώ να το κάνω, τουλάχιστον για πολλή ώρα. Με αηδιάζει η γεύση...:/:
Εκπλησομαι με αυτο που ακουω....Πρωτη φορα ακουω ανδρα να λεει οτι τον αηδιαζει η γευση....μια γευση υγρων που τοσο του ανδρα οσο και της γυναικας ,ειναι γευση απολυτης ηδονης και ευχαριστησης και γενικα ευχαριστη...:redface:Ειδικα της γυναικας ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μπορεί να έπεφτα σε βρωμιάρες...Αν και στη γεύση απ' ότι ξέρω παίζει μεγάλο ρόλο και η διατροφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το γλυφομούνι αλλά όταν σου παίρνει η γκόμενα τσιμπούκι είναι άλλη αίσθηση...
Καθηγητης εισαι ειπαμε ; Τι ακριβως διδασκεις ; εχω απορια.
Επισης μπορει οπως λες να πετυχες ατομα με κακη υγειινη η διατροφη. Αλλά δε νομιζω, οπως τα λες, οτι το προβλημα σου ειναι η γευση. Και καλη να πετυχαινες, σε κοβω να βαριοσουν και να θελεις να εισαι ο πασας.

Γιατί ρε rozouλίτσα;; εμένα μου αρέσει που το αποκαλεί έτσι...
Θυμάμαι κάποιος στο παρελθόν με είχε ρωτήσει ¨κάνεις .... πεοθηλασμό;;;¨ Γκλουπ! Άκου ¨πεοθηλασμό¨....
σκέψη 1- φαντάσου αν στις λέξεις είναι τόσο ξενέρωτος, πώς θα είναι στις πράξεις...;)
σκέψη 2- γουστάρω να τον σοκάρω τον κύριο ¨πεοθηλασμό¨...
Του κάνω ¨Πεοθηλασμό όχι, μόνο τσιμπούκι¨... :hehe:
Εεεεεεε μα, τα ήθελε ...
Επειδη μια λεξη δε την ακουμε συχνα, και δεν ειναι "in" και "μαγκικη" (και καλα), δε σημαινει οτι ουτε οτι ειναι ξενερωτη, ουτε οτι χαρακτηριζει αυτον που την χρησημοποιει;. Ενα αυτο. 2ο, δε χρειαζεται να πας απο το ενα ακρο στο αλλο. Αλλωστε το "πεοθηλασμος" ειναι πιο επιστημονικος ορος. Φυσικα και δεν ταιριαζει σε μια "αναμμενη" κατασταση.

Παντως, οσο και να μαρεσουν τα βρωμολογα σχετικα με το σεξ, αν δεν ειπωθουν σωστα και στην ωρα τους, ειναι ξενερωτα και δηθεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πρωτη φορα ακουω ανδρα να λεει οτι τον αηδιαζει η γευση....

ενας γνωστος μου δεν ηθελε ουτε καν να τον αγγιζουν τα κολπικα υγρα της συντρωφου του, σιχαινοταν. Εκτος απο το thing-a-ding ding του προφανως. Και μετα ενδελεχες πλυσημο.

turns out οτι ο τυπος ειναι gay
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εκπλησομαι με αυτο που ακουω....Πρωτη φορα ακουω ανδρα να λεει οτι τον αηδιαζει η γευση....μια γευση υγρων που τοσο του ανδρα οσο και της γυναικας ,ειναι γευση απολυτης ηδονης και ευχαριστησης και γενικα ευχαριστη...:redface:Ειδικα της γυναικας ...

Η γεύση των υγρών του άνδρα είναι γεύση απόλυτης ηδονής και ευχαρίστησης; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από ........... ειναι ωραια μορε
αλλωστε αυτη ειναι μια απο τις απολαυσεις και τις γρηγορες:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από ........... ειναι ωραια μορε
αλλωστε αυτη ειναι μια απο τις απολαυσεις και τις γρηγορες:P;)
Τις γρήγορες;;; Καλέ αυτό είναι μυσταγωγία!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Επειδη μια λεξη δε την ακουμε συχνα, και δεν ειναι "in" και "μαγκικη" (και καλα), δε σημαινει οτι ουτε οτι ειναι ξενερωτη, ουτε οτι χαρακτηριζει αυτον που την χρησημοποιει;. Ενα αυτο. 2ο, δε χρειαζεται να πας απο το ενα ακρο στο αλλο. Αλλωστε το "πεοθηλασμος" ειναι πιο επιστημονικος ορος. Φυσικα και δεν ταιριαζει σε μια "αναμμενη" κατασταση.
Παντως, οσο και να μαρεσουν τα βρωμολογα σχετικα με το σεξ, αν δεν ειπωθουν σωστα και στην ωρα τους, ειναι ξενερωτα και δηθεν.
Οκ, ξενέρωτη για τα δικά μου στάνταρς...(Άλλωστε για προσωπική μου εμπειρία μιλούσα, όχι για εμπειρία του Γκαντρένη..)

Συμφωνώ ότι κάποια άλλη στη θέση μου μπορεί και να είχε πει ¨επιτέλους και κάποιος που δεν είναι κάφρος και έχει ...σέβας¨ ;) Γούστα είναι αυτά!

Και τί σημαίνει ¨in¨ και ¨μάγκικη¨ έκφραση; O έρωτας-το σεξ-το γα@ήσι ,όπως θες πέστο, δεν σηκώνει ¨in¨ και μάγκικα και δήθεν... Τα απογυμνώνει και τα αφοπλίζει όλα αυτά...Απλά, ο καθένας μιλάει στη γλώσσα που νιώθει άνετα και τον εκφράζει...

Αν ο άλλος μου λέει την πίπα ¨πεοθηλασμό¨, την μαλακία ¨ενδοπαλαμική πεοπαλινδρόμηση¨, το ¨απ'τον @ώλο¨ ¨ παρά φύσει έδρα¨, κτλ, κτλ, θα νιώθω το @αμήσι λίγο πύργο της Βαβέλ, άλλη γλώσσα εγώ, άλλη αυτός...
Και άντε να κάνεις με αυτόν τον τύπο sex by the phone... Δεν παίζει... Σαν να μιλάς με τον Ασκητή , που έχει βγεί στην τηλεόραση και προσέχει τις εκφράσεις του να μην φάει πρόστιμο από το ραδιοτηλεοπτικό...

Σε κάποια άλλη μπορεί και να αρέσει, οκ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top