• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
michelle εσενα οταν σου καναν αναρροφηση αφου βγηκες τι εννοουσαν?το "ξεμπουκωμα" της μυτης?swamps δηλαδη μονο σε δυσκολες περιπτωσεις παιρνει κοκκαλο απο τη λεκανη?αυτο δεν ειναι και λιγο επικινδυνο?οποιον γιατρο ρωταω μου λεει δεν ειναι τπτ...ετσι μου λεγε και ο προηγουμενος που με πετσοκοψε...θα παω σε καμια τυνησια να την κανω στο τελος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι εννοείς "αναρρόφηση" αλλά μάλλον για το ξεμπούκωμα της μύτης πρόκειται, δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο που να μου έχουν κάνει και να μπορούσε να ονομαστεί έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γιατι οταν μιλησα με το γιατρο μου ειπε να μεινω καπου στην αθηνα για 2-3 μερες για να με βλεπει αλλα και να μου κανει αναρροφηση....πω ρε π....η κανα 6ωρο θα παρει το χειρουργειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λίγο περίεργο μου φαίνεται να είναι αυτό, αφού τις πρώτες 2-3 μέρες έχεις τα ταμπόν... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
swamps δηλαδη μονο σε δυσκολες περιπτωσεις παιρνει κοκκαλο απο τη λεκανη?
Ε μάλλον.Διότι αν σου φαγε ο άλλος την μύτη παρα πολύ, χρειάζεσαι οστό και όχι μόνο χόνδρο. Ο χόνδρος μαλακό οστό είναι και αυτός, αλλα είναι πολύ πιθανόν να χρειάζεσαι πιο σκληρό οστό, για αυτό παίρνει απο εκεί. Την ερώτηση όμως αυτή θα έπρεπε να την κάνεις στον γιατρό tasinho και όχι σε μένα διότι δεν είναι δυνατόν να γνωρίζω πια τα παντα.Η περίπτωση σου φαντάζομαι οτι είναι σαν του φυσικού που χρειάστηκε οστό απο την λεκάνη.(άρθρο espresso) Ταλαιπωρήθηκε πολύ ο γιατρός με αυτόν διότι τον χειρουργούσε επι 9 ώρες μέχρι να διορθωσει τα χάλια της προηγούμενης επέμβασης.Και θα πρέπει να λες και ευχαριστώ αν δεχτεί να σε χειρουργήσει διότι αν έχει εσένα μεσα πες 6, 7 ώρες θα χάσει μια ολόκληρη μέρα του μόνο σε εσένα και θα παραμελήσει άλλους ασθενείς, 3,4, το λιγότερο το σκέφτηκες αυτό?

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδιααα σημερα εβγαλα τον γυψο κ ειδα τη μυτη μου επιτελους....η αληθεια ειναι οτι εγω επαθα ενα σοκ στην αρχη, δεν ειχε τεραστια διαφορα απο πριν αλλα εμενα ετσι μου φανηκε..(ειχαν μεινει κατι αιματακια πανω απτα ρουθουνια μου κ η μυτη φαινοταν πολυ περιεργη, μετα που τα καθαρισα κ ειδα οτι ειναι ενταξει ησυχασα πολυ!)
οσο την κοιτουσα στον καθρευτη ενιωθα ολο και πιο οκ, κ ειδικα οταν ηρθα σπιτι και με ειδαν η μαμα και το αγορι μου...ενθουσιαστηκαν κ δεν καταλαβαν γιατι ανησυχησα τοσο!
κατι που με χαλαει στη μυτη ειναι οτι το ακρορινιο ειναι πολυ πρισμενο και πεταει στο πλαι σαν μπαλακι κ φαινεται λιγο ασχημα (εμενα δηλαδη δε μου αρεσει) αλλα ο γιατρος μου ειπε να μη ανησυχω κ οτι αυτο θα πεσει (οντως ειναι πρισμενη κ μουδιασμενη σε κεινο το σημειο, δε νομιζω να μεινω ετσι) οσο περναει η ωρα τη συνηθιζω και μου φαινεται πιο ωραια! ο ανθρωπος εκανε ακριβως οτι ειχαμε πει, κ ακομα καλυτερα! απλα ειμαι ακομα απτο 1ο σοκ... θα σας πω νεοτερα τις επομενες μερες που θα αρχισει να ξεπριζεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά μιλάμε Ράνια μου θυμίζεις τον εαυτό μου τη μέρα που έβγαλα το ναρθηκάκι! :P
Κι εμένα ενώ η μητέρα μου όταν με είδε τρελάθηκε, εγώ ήμουν πολύ προβληματισμένη. Κι εγώ όσο περνούσε η ώρα τόσο περισσότερο μου άρεσε.
Πλέον έχω καταλήξει ότι μου αρέσει πολύ, τουλάχιστον όπως πιστεύω ότι θα γίνει όταν ξεπρηστεί το ακρορίνιο.
Προσπαθώ να μην κοιτάζομαι πολύ στον καθρέφτη (αν και είναι αναπόφευκτο) γιατί κάθε φορά νομίζω ότι βλέπω κάποια αδιόρατη ασυμμετρία, ανάλογα με το φωτισμό και γενικά φοβάμαι ότι αν συνεχίσω να κοιτάζομαι τόσο στον καθρέφτη θα γίνω παρανοϊκή :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
πωπω, Λια μου ακριβως τα ιδια εχω παθει!!! οποτε κοιταζομαι στον καθρευτη βρισκω κ κατι αλλο που με προβληματιζει μπλα μπλα μπλα...χααχαχαχαχ!!!ε ρε τι τραβαμε! ασε το κορυφαιο, οταν βγηκα απτο νοσοκομειο εκρυβα τη μυτη με τα χερια μου γτ νομιζα το ουφο οτι οοοοολοι ξερανε οτι εκανα πλαστικη κ με κοιτουσαν περιεργα :P και πηρα τηλ το αγορι μου να ερθει σπιτι μου γρηγορα γτ ειμαι στα προθυρα αυτοκτονιας!!!!!!!!!!!!! ειμαι απιστευτα ψειρα - εχω το ματι του γραφιστα :P - και την παραμικρη αλλαγη πανω μου τη βλεπω τεραστια! το αγορι μου μου ειπε οτι η μυτη μου ειναι πολυ καλυτερη απο πριν, εξτασιαστηκε κανονικα! του αρεσε παρα πολυ! (εγω να μιξοκλαιω εντομεταξυ...!!) κ καποιοι απτην πολυκατοικια μου που με ειδαν η δεν καταλαβαν καν τη διαφορα, η μ ειπαν οτι ομορφυνα!!!!:D
θυμησε μου, γτ εχω κ το αλτσχαιμερ, ποτε εκανες την επεμβαση? ακομα εισαι πρισμενη ε? εχεις δει διαφορα απτην 1η μερα που εβγαλες τον γυψο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχα ΚΑΙ αυτό το είχα, ότι νόμιζα ότι όλοι θα καταλάβουν ότι έκανα πλαστική!!! :lol: :lol:
Έχει ξεπρηστεί λίγο από τότε που έβγαλα το γύψο, ναι, αλλά έχει ακόμα δρόμο... Την εγχείριση την έκανα 17/9 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αχ σου ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελεις ειλικρινα!!! μπορω να πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα μετα το σημερινο που περασα, θελεις να ειναι ολα οπως τα εχεις φανταστει, κ θα ειναι!
εσυ πειραξες καθολου το ακρορινιο? αν ναι, σου πριστηκε καθολου? εγω το λεπτυνα λιγακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ το λέπτυνα λιγάκι, οπότε μαζί με το πρήξιμο φαίνεται όπως περίπου ήταν παλιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
πωπωω απ οτι καταλαβα θελει πολυυυυ υπομονη η ολη ιστορια...!! εγω νομιζα οτι αυριο που θα ξυπνησω θα εχω ξεπριστει μουαχαχααχχ! σ ευχαριστω για ολα κοπελα μου, κ νομιζα οτι ειμαι παρανοικη που αγχωνομαι ετσι κ οτι μονο εγω τα κανω αυτα!:P χαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχα κι εγώ, γι'αυτό δεν τα είχα γράψει ορισμένα, φοβόμουν μην φάω κράξιμο (και μου αξίζει κιόλας :P) :redface:
Αααχ κι εγώ πριν την κάνω νόμιζα ότι μόλις βγάλω το ναρθηκάκι θα έχει την τελική της μορφή και ότι από εκεί και πέρα, οι διαφορές θα είναι αναπαίσθητες. Nahhhhhh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλησπερα!!!μολις γυρισα απο το γιατρο !!! πωπω τι σοκ βρε παιδια και αυτο!!!και εγω δεν ηθελα με τπτ να βγω απτο ιατρειο....νομιζα οτι θα με κοιτανε ολοι περιεργα και θα κοροιδευουν....:worry:φυσικα οταν ειδα την μυτη γκουρλωσα...γιατι μου φανηκε οτι δεν ειναι τελειως στη μεση..το ειπα στο γιατρο και μου ειπε οτι η μυτη μεστους επομενους 6-9μηνες θα αλλαξει παρα πολυ και να μην τα μετραω ολα με χαρακα και στη μυτη και στη ζωη γενικα......ουπς! εχει δικιο...ειναι λιγο μουδιασμενη στο ακρορινιο και πρησμενη...:(μου ειπε να την κανω πολυ απαλο μασαζ....μου εκοψε και τα ραμματα απο μεσα..εκει πονεσα....μου την καθαρισε με το πραγμα εκεινο και τωρα αναπνεω τελειααα!!! η μαμα μου ενθουσιαστηκε με την μυτη...εγω ειμαι λιγο ψειρας και την κοιταω συνεχεια....:Pαλλα ελπιζω οτι η εξελιξη θα ειναι πολυ καλη...!!!και το μονο σιγουρο οτιδε θα με ανησυχει τοπως ειμαι προφιλ....επιτελους!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πραγματικά kitkat, θα μπορούσα να το είχα γράψει εγώ το παραπάνω κείμενο!
Είναι astonishing πόσο παρόμοιες είναι οι αντιδράσεις μας πάντως :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Χαχα κι εγώ, γι'αυτό δεν τα είχα γράψει ορισμένα, φοβόμουν μην φάω κράξιμο (και μου αξίζει κιόλας
Καλά το οτι θα έτρωγες κράξιμο αυτό είναι σίγουρο και πρώτα πρώτα απο μένα. χαχαχαχαχα;)
Αααχ κι εγώ πριν την κάνω νόμιζα ότι μόλις βγάλω το ναρθηκάκι θα έχει την τελική της μορφή και ότι από εκεί και πέρα, οι διαφορές θα είναι αναπαίσθητες. Nahhhhhh
Αμ τα λεγα εγω michelle δε τα έλεγα? Πόσες φορες είπα οτι η μύτη μετά το χειρουργίο δεν είναι του κουτιού και οτι ακόμα και στις καλύτερες περιπτώσεις δεν φαίνεται αμέσως το αποτέλεσμα?Αλλα εσείς περα βρεχει.
Κατί που ξέχασα να πω είναι οτι, είναι πολύ πιθανό, όταν βγεί ο νάρθηκας απο την μύτη να την δείτε λεπτή,επειδή την πιέζει κάπως ο νάρθηκας, αλλα μόλις βγεί και όσο περνάνε οι μέρες μπορεί να γίνει ψιλοτούμπανο η μύτη απο το πρήξιμο. Ομως είναι απόλυτα φυσικο και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

γιατι μου φανηκε οτι δεν ειναι τελειως στη μεση..
kitkat μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς στην μέση?δεν καταλαβα. Επίσης μπορείς να μου πεις που χειρουργήθηκες? Στον γιατρό της michelle?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
oχι! χειρουργηθηκα θεσσαλονικη...απλα το κοκαλο απο που ξεκιναει η μυτη μου φανηκε οτι δεν ειναι ακριβως στη μεση...βεβαια ειναι ακομα πρησμενο για να βγαλω συμπερασματα..θα ξαναπαω σε ενα μηνα για να μεδει...οι γονεις και ο φιλος μου που την ειδαν δε καταλαβαν τπτ αλλα εγω καταλαβαινω μια διαφορα!θα περιμενω να παρασουν οι μερες γιατι προς το παρον ειμαι με το καθρεφτη συνεχεια και κοιταζω απο εδω ,κοιταζω απο εκει....paranoia!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
υπομονη!

και εγω νε ξεπρηστω περιμενω;)

η μυτη ακομα ειναι μεγαλη και ενω εχει φυγει το <<καμπουρακι>> το κατω μερος που ειναι πρησμενο δειχνει μεγαλο!

ασε που εσω βγαλει και ενα "κουρμπαλακι" στο αριστερο ρουθουνι και του κανω συνεχεια μασαζ!
θα παω το αλλο σαββατοκυριακο στον γιατρο να με δει,να δω και τι θα μου πει
αν και ξερω τι θα μου πει,αυτα που λεει σε ολους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πωπωπω!! περιμενα ποσα χρονια να την κανω και τωρα δεν εχω υπομονη αλλη για λιγους μηνες...giorgali σημερα ηταν στο γιατρο μια κοπελα που εβγαλε και αυτη ενα καρουμπαλακι στη μυτη και ειχε βγαλει το ναρθηκακι πριν 9 μερες οποτε κατι φυσιολογικο θα ειναι που συμβαινει στους περισσοτερους...παντως και στο ιντερνετ που εχω ψαξει η μυτη αργει πολυ να περει την τελικη της μορφη και γαιυτο κιολας κανενας γιατρος αν δεν εχει περασει χρονος δε σε δεχεται για revision..που φυσικα ευχομαι σε κανεναν να μη χρειαζεται δευτερη φορα...αντε τα δυσκολα περασαν ...τωρα χαμογελαμε και επιτελους αναπνεουμε γιατι ειχα βαρεθει ειδικα τους χειμωνες ναμαι μονιμως μπουκωμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι κουρμπαλάκι εννοείς giorgalis???? Φαίνεται ή το καταλαβαίνεις μόνο στην αίσθηση; :worry:
Επίσης, εσένα όταν σου έκοψε τα ράμματα (αφού είες ύβο, φαντάζομαι θα είχες κι εσύ ράμματα στη ράχη) πότε σταμάτησαν να φαίνονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top