Αναπαραγωγή Audio CD σε CD-Rom/RW Drive

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Τοποθετώντας ένα Audio CD σε CD-Rom drive, μπορούμε να το αναπαράγουμε με έξοδο ακουστικών πατώντας το πλήκτρο με το σύμβολο
που βρίσκεται πάνω στη συσκευή:


Σε πολλές όμως συσκευές CD-Rom και κυρίως CD-Rw δεν υπάρχει αυτό το πλήκτρο ενώ διαθέτει και Volume Control και έξοδο ακουστικών, κάπως έτσι δλδ:




...σε αυτή τη περίπτωση πως ακούμε Audio CD από το drive με τη δική του έξοδο ακουστικών; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα αλλα καπως το εκανα στο παλιο μου αλλα δεν θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να ξεκινήσει αναπαραγωγή από πρόγραμμα στο κομπιούτερ και τότε αυτή η έξοδος δουλεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Μέσω κάποιου player (Winamp, media player κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kynofilos:
Νομίζω πρέπει να ξεκινήσει αναπαραγωγή από πρόγραμμα στο κομπιούτερ και τότε αυτή η έξοδος δουλεύει...
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μέσω κάποιου player (Winamp, media player κτλ)
Το έχω δοκιμάσει με PowerDVD - Windows Media Player 10/classic αλλά τίποτα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top