• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι γίνεται για λόγους υγιεινής ή θρησκείας.Βελτιώνει τις σεξουαλικές επιδόσεις του άντρα?Αυτό δεν ξέρω αν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το χαρτζηλίκι.


:redface: :P:clapup::clapup:
τι λες μωρε παλαβοοοο!!!!!!
ααααααχαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
καθετήρας.
kanonika katouraw apla to kefali einai ekso synexeia kai oxi mesa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Α μάλιστα!!Thankς για την ενημέρωση!:worship:
την περιτομη οι εβραιοι την κανουν στα παιδια τουσ οταν ειναι 8 ΗΜΕΡΩΝ. με αυτον τον τροπο βαφτιζουν το παιδι τουσ. οταν το αγορι παει 13 ετων , τοτε γινεται το μπαρ μιτσβα οπου το αγορι διαβαζει τα ιερα βιβλια και απο εκεινη την ημερα και μετα το παιδι ενηλικινιωνεται θρησκευτικα. κατι αντιστοιχο γινεται και στα κοριτσια στα 12:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!E "ψιτ" έλα δω!!! χαχαχαχα!!! καλό!!!!:clapup:


κοίτα...τόσες λεπτομέριες δεν ξέρω (13 ήμουνα κι εγώ δεν με είχε προβληματίσει τότε!!!) Στα 13 "βαφτιζεται" από τη συναγωγή. Το...κοσμικό του όνομα (στο ληξιαρχειο κτλ) τι σχέση έχει? Εσένα σε λένε Γιάννη γιατί έκανες μπλουμ στην κολυμπήθρα??? no, no, no!!! Σε λένε Γιάννη γιατί κάποιος πήγε στο ληξιαρχείο (? νομίζω) και το δήλωσε :)
δεν βαφτιζεται στα 13. τοτε ενηλικιωνεται. το αγορι βαφτιζεται 8 ημερων .τοτε ην κοβουν λιγο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zanin:
kanonika katouraw apla to kefali einai ekso synexeia kai oxi mesa

what the hell is that? :hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zanin:
δεν βαφτιζεται στα 13. τοτε ενηλικιωνεται. το αγορι βαφτιζεται 8 ημερων .τοτε ην κοβουν λιγο.:)
τα παραπονά σου στο συμμαθητή μου που έτσι μου το είχε εξηγήσει τότε! :P (ίσως για να το καταλάβω!)

thx for the info...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
what the hell is that? :hehe::hehe::hehe::hehe:

Είσαι μικρή ακόμα...δεν ξέρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να την ακούτε τη Ζανούλα! :D
(σας έχω πει οτι είναι η κολλητή μου απο το σχολείο; :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Ίσα ίσα....που είναι πολύ καλό και για την ανάπτυξη του :redface:

Που μπορω να παω να κανω περιτομη;;;;;





:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κάντο μόνος σου ρε συ. Συσκευές μιας χρήσης...






Yγ. ΑΙΣΧΟΣ! Σα να το βάζεις σε μπλέντερ μοιάζει :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχαχαχ, θεός :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδια το θεμα υγειεινης ειναι λιγο υπερβολικο. Αμα πλενεσαι συχνα δεν εχεις ποτε προβλημα. Αμα μπαινεις για μπανιο 1 φορα την εβδομαδα ή περισσοτερο....δε σου φταιει η απουσια περιτομης.

Γενικα αν το ψαξετε, τα περισσοτερα κρατη (πχ ΗΠΑ, Καναδας, Αγγλια) δεν εχουν καταληξει αν ειναι καλυτερο ή χειροτερο να γινεται περιτομη (μιλαμε οταν δεν υπαρχει αναγκαστικος λογος υγειας).

Υπαρχουν καποια αδρα στοιχεια οτι ισως μειωνει πιθανοτητες προσβολης απο καποιοιυς ιους (HIV,HPV). Αλλα αμα περιμενεις απο αυτο για να προφυλαχτεις...αστα να πανε.

Ομως παραλληλα εχει παρατηρηθει και μειωση της ευαισθησιας και απολαυσης στην περιοχη, καθως και καθυστερηση εκσπερματισης (το οποιο ειναι καλο η κακο, αναλογως).

Η φυση εχει λογο που εχει φτιαξει κατι οπως το χει φτιαξει. Δεν ειναι εντελως τυχαια ολα. Προσωπικα , αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος υγειας, δε θα προτεινα καποιος να κανει περιτομή. Το δερμα και ο χαλινος υπαρχουν για καποιο λογο. Αν υπαρχει προβλημα , κοφτε τα. Αμα θελει καποιος για λογους θρησκευτικους (που δεν ασπαζομαι), ας το κανει. Αλλοι λογοι δε νομιζω οτι ειναι αρκετοι για να πας να κανεις ασκοπη εγχειρηση στο εργαλειο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
what the hell is that? :hehe::hehe::hehe::hehe:
κατουρανε. πατησα λαθος πληκτρο...βιαζομουν να φυγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Παιδια το θεμα υγειεινης ειναι λιγο υπερβολικο. Αμα πλενεσαι συχνα δεν εχεις ποτε προβλημα. Αμα μπαινεις για μπανιο 1 φορα την εβδομαδα ή περισσοτερο....δε σου φταιει η απουσια περιτομης.

ναι αλλα οπως και να το παρεις, ειναι αλλιως το δερμα σου να καλυπτεται απο δερμα τις περισσοτερες ωρες της ημερας, μη σου πω και σχεδον όλες. μυριζει βασικά, ακομα και μπανιο να κανεις θα ξαναμυρισει, πως το λενε!

Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Ομως παραλληλα εχει παρατηρηθει και μειωση της ευαισθησιας και απολαυσης στην περιοχη, καθως και καθυστερηση εκσπερματισης (το οποιο ειναι καλο η κακο, αναλογως).

σε αυτο εχεις δικιο! πλεον δεν ειναι τοσο ευαισθητο, λογω τριβης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ναι αλλα οπως και να το παρεις, ειναι αλλιως το δερμα σου να καλυπτεται απο δερμα τις περισσοτερες ωρες της ημερας, μη σου πω και σχεδον όλες. μυριζει βασικά, ακομα και μπανιο να κανεις θα ξαναμυρισει, πως το λενε!

Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς, αν πλένεσαι τακτικά δεν μυρίζει και ο κόλπος της γυναίκας καλύπτεται με δέρμα αλλα αν είναι καθαρός δεν μυρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς, αν πλένεσαι τακτικά δεν μυρίζει και ο κόλπος της γυναίκας καλύπτεται με δέρμα αλλα αν είναι καθαρός δεν μυρίζει.

και αυτος καλυπτεται αλλα ειναι ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ, οχι εξωτερικο. AN με πιανεις ;)


τεσπα, δε λεω αυτο που μου ρθε στο μυαλο γιατι θα φαω κανα μπαν και θα ναι ΟΛΟ δικο μου με τετοιες εκφρασεις που γουσταρω κι εγω να βαλω :P :whistle: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
και αυτος καλυπτεται αλλα ειναι ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ, οχι εξωτερικο. AN με πιανεις ;)


τεσπα, δε λεω αυτο που μου ρθε στο μυαλο γιατι θα φαω κανα μπαν και θα ναι ΟΛΟ δικο μου με τετοιες εκφρασεις που γουσταρω κι εγω να βαλω :P :whistle: :clapup:

Σιγά ρε συ, δεν ρίχνουμε μπαν για ακραίες εκφράσεις απλά τους βάζουμε @@@ ή **** γράψε ότι θες αλλα αν είναι μπινελίκια βάλε κανένα ***** και δεν τρέχει τίποτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Λοιπον, η περιτομη ειναι η χειρουργικη αφαιρεση ακροποσθιας δηλαδη του δερματος που καλυπτει την κεφαλη του π..ς. Δεν ειναι μονο η υγεια, αλλα εχει και αλλο ενα καλο διοτι οι ανδρες με περιτομη εχουν περισσοτερη διαρκεια στο σεξ!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top