e-steki: The new era (part 1: forum)

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εαν εγω τωρα πεταχτω σαν και μην πω σαν τι, και σας πω οτι δεν εχω καταλαβει για τι βελακια και μολυβακια μιλατε....σημαινει κατι και θα πρεπε να ανησυχω?!:redface:
Γιαυτό ακριβώς χρειάζεται να τους δώσουμε άλλο χαρακτήρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι όταν έχουμε quote με code tags μέσα, δεν εμφανίζεται σωστά, όπως σε αυτό το μήνυμα. δεν κάνει resize και βάζει μπάρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Νομίζω ότι όταν έχουμε quote με code tags μέσα, δεν εμφανίζεται σωστά, όπως σε αυτό το μήνυμα. δεν κάνει resize και βάζει μπάρα.:)
Ωχ ωχ γίναμε ρεζίλι :eek: , εγώ το έγραψα το code tag ...

Μπορεί να γίνει κατι με τα smileys στο button tag ? Μαλλον είναι δύσκολο να ενσωματωθεί smiley tag μεσα στο αλλο module ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για τα stickies, πως θα σας φαινόταν κάτι τέτοιο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • stickies.gif
    stickies.gif
    13.8 KB · Εμφανίσεις: 207

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα αλλαζα το "διαβαστε το". Δε τα παω καλα με τις προστακτικες :P

Bug....or something.....: στα pm οταν γινεται quote μεσα σε quote , μετα απο λιγο ολο το κειμενο πηγαινει πιο δεξια, και δεν εμφανιζεται μπαρα για να πας πιο κει, οποτε κοβεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Συνήθως το το "υπόμνημα" που χρησιμοποιείτε, στα άλλα fora λέγεται sticky. Ωραία ιδέα η κορδελίτσα και αν έγραφε sticky δεν θα ήταν άσχημο. Πριν πέσω για ύπνο θα το σκεφτώ μήπως βρω κάτι πιο έξυπνο :P


Να προτείνω επίσης, όταν κάνουμε αναζήτηση για posts (πχ τα posts κάποιου μέλους) κάτω από την ημερομηνία και ώρα των posts να φαίνεται και η βαθμολογία τους. Έτσι θα μπορούμε να βρούμε τα πιο αξιόλογα posts της αναζήτησης μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ξέρω ότι λέγονται sticky, αλλά μέχρι να γίνουν επίσημα τα αγγλικά παγκόσμια γλώσσα, όσο κι αν τα συμπαθώ, δεν θέλω να χρησιμοποιούνται και τόσο στο site (δεν εννοώ σε αυτά που γράφουν οι χρήστες του, αλλά σε αυτά που "γράφει" το ίδιο το site). Το να έγραφε "υπόμνημα" είναι ακατανόητο σε έναν αρχάριο χρήστη.

fandago αυτό που λες για την αναζήτηση το έχω στο πρόγραμμα ;)

Lorien αυτό δεν είναι bug. Πως αλλιώς να γινόταν δηλαδή; Αφού ο χώρος είναι περιορισμένος. Να μην κάνετε τόσα nested quotes :P

Ιδέα: Αντίστοιχο ribbon, σε μπλε χρώμα, θα μπορούσε να μπει και για τις δημοσκοπήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε γινεται να βγαινει μπαρα, οπως στις φωτογραφιες ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ξέρω ότι λέγονται sticky, αλλά μέχρι να γίνουν επίσημα τα αγγλικά παγκόσμια γλώσσα, όσο κι αν τα συμπαθώ, δεν θέλω να χρησιμοποιούνται και τόσο στο site (δεν εννοώ σε αυτά που γράφουν οι χρήστες του, αλλά σε αυτά που "γράφει" το ίδιο το site). Το να έγραφε "υπόμνημα" είναι ακατανόητο σε έναν αρχάριο χρήστη.

fandago αυτό που λες για την αναζήτηση το έχω στο πρόγραμμα ;)

Lorien αυτό δεν είναι bug. Πως αλλιώς να γινόταν δηλαδή; Αφού ο χώρος είναι περιορισμένος. Να μην κάνετε τόσα nested quotes :P

Ιδέα: Αντίστοιχο ribbon, σε μπλε χρώμα, θα μπορούσε να μπει και για τις δημοσκοπήσεις!
Μ' αρέσει αυτό για τις δημοσκοπήσεις... πουχου να γράφει "Ψηφίστε"! :D



Για τα stickies θα προτιμούσα να έγραφε "Υπόμνημα" πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εμένα δε μου αρέσει η έκφραση "διαβάστε το"
και μετά πλύντε μας και τα πιάτα ένα πράγμα :P

η κορδελίτσα μια χαρά (Αν και αρχικά μου θύμησε τις κορδέλες πένθους που βάζουν στις φωτογραφίες σε ένα σπιτι όταν κάποιος πεθαίνει :P)

Τες πα, μήπως η λέξη "προτεινόμενο" θα ήταν καλύτερα?
άλλες πιθανές λέξεις
ενδιαφέρον, καρφιτσωμένο, επισημασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
η κορδελίτσα μια χαρά (Αν και αρχικά μου θύμησε τις κορδέλες πένθους που βάζουν στις φωτογραφίες σε ένα σπιτι όταν κάποιος πεθαίνει :P)
Μπα σε καλό σου πρωινιάτικα! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου πολυαρέσει η έκφραση "Διαβάστε το" αλλά θέλω κάτι πολύ εύκολα κατανοητό σε έναν αρχάριο.
Το "ενδιαφέρον" είναι μια καλή εναλλακτική, αλλά και πάλι φοβάμαι ότι ένας άσχετος δεν θα το καταλάβει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
το "προτεινόμενο" πάντως μου ακούγεται πολύ καλό και νομίζω ότι θα το καταλάβει κάποιος, όσο αρχάριος και αν είναι... ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχχχ τιποτα δε τσέρετε,τίποτα!

βάλτε "ΜΗ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ" και θα είστε μια χαρά:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα προτεινόμενα != sticky.
Προτεινόμενα είναι τα από πάνω, με την περιγραφή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σχετικά με τα spoiler,δε θα ηταν πιο "άνετα" στο μάτι,αντί για το επικαλυμένο κείμενο , που ούτε smilies καλύπτει , ούτε διαφορετικού χρώματος γράμματα, να υπάρχει κουμπί και να αναδύεται το κείμενο κάτω από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμ ναι, θα το εξετάσουμε στο επόμενο βήμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι η κριτική κάποιων από σας για το νέο theme έχει ακουστεί, και ετοιμάζουμε κάποιες μεγάλες αλλαγές σε αυτό, έτσι ώστε να είναι πιο ευέλικτο και customizable ανάλογα με τις προτιμήσεις του χρήστη, πιο minimal και πιο ξεκούραστο.
Ωστόσο, επειδή κάτι τέτοιο απαιτεί πολύ χρόνο, μην το περιμένετε πολύ σύντομα.
Αν και δεν μπορώ να δώσω κάποια ημερομηνία, σίγουρα δεν θα είναι συντομότερα από ένα μήνα από τώρα. Ήδη τον τελευταίο 1,5 μήνα προσπαθούσαμε να σκεφτούμε ένα κατάλληλο σχέδιο, και πολύ πρόσφατα καταλήξαμε κάπου, οπότε ξεκίνησε να υλοποιείται μόλις πριν μερικές μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αναμένουμε στο ακουστικό μας! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top