e-steki: The new era (part 1: forum)

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αν είναι παλιότερο από 24 ώρες, δεν μπορείς. Αν είναι πρόσφατο, έχει κουμπάκι Επεξεργασία κάτω δεξιά δίπλα στην παράθεση.

θα μπορούσα να πάρω όρκο ότι δεν είχε σε μήνυμα που είχα μόλις ποστάρει. Ένιγουει, θένκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
θα μπορούσα να πάρω όρκο ότι δεν είχε σε μήνυμα που είχα μόλις ποστάρει. Ένιγουει, θένκς.
Ίσως να μην φόρτωσε η εικόνα του κουμπιού, δοκίμασες refresh?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Ίσως να μην φόρτωσε η εικόνα του κουμπιού, δοκίμασες refresh?

όχι δεν ασχολήθηκα πολύ, ήταν λεπτομέρεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σκοπίμως έγινε αυτό, γιατί να βάλεις ένα θέμα στα πιο αγαπημένα σου, που θα φαίνονται και στο προφιλ σου, που δεν το θεωρείς άξιο για 5?
Έχει μια λογική αυτό σίγουρα. Απλά προσωπικά δεν χρησιμοποιούσα πολύ το σύστημα αξιολόγησης θεμάτων, σε οποιοδήποτε forum έχω συμμετάσχει.:redface:
Ίσως όμως αν υπήρχε η δυνατότητα από το σύστημα, αναζήτησης για θέματα με αξιολόγηση ανά βαθμολογία (πχ να σου δείξει θέματα 5 αστέρων, 4ρων κτλ), τότε να είχε περισσότερη αξία η βαθμολόγηση τους.;)

Όπως και να έχει, όπως το ήθελα και εγώ, ίσως κάποιος να είχε ένα θέμα στα αγαπημένα που όμως να μην ήθελε να το βαθμολογήσει. Άλλωστε οι περισσότερες επιλογές, χωρίς να επιβαρύνουν το σύστημα, αν είναι βολικές για κάποιους και εύκολες στην πραγματοποίηση τους, γιατί να μην υπάρχουν;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπόρεις από εδώ
να διαλέξεις με ποία σειρά θέλεις να εμφανίζονται τα posts. Ακόμη και λαμβάνοντας τους ψήφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πολύ καλό, δεν το είχα προσέξει όμως, γιατί στο forum "κινούμαι" μόνο με τα "νέα μηνύματα" :)

Σκεφτόμουν μια υλοποίηση του στυλ να υπάρχει στην αρχική σελίδα πχ μια καρτέλα, με τα starred θέματα, στην οποία ίσως υπήρχε η δυνατότητα να δεις όλων των βαθμολογιών θέματα. Με κλίμακες δηλαδή.
Ή μια άλλη επιλογή θα ήταν αν έπεφτες σε αξιολογημένο θέμα, να υπήρχε δίπλα στα αστέρια του μια επιλογή "Εύρεση θεμάτων με παρόμοια μέση αξιολόγηση". Κάτι τέτοιο μάλιστα δεν είναι τεράστια αλλαγή, αλλά είναι κάτι πολύ εξυπηρετικό.;)

Νομίζω δηλαδή, ότι τέτοιες αλλαγές, θα παρακινούσαν τον κόσμο να βλέπει περισσότερα θέματα καθώς και να τα αξιολογεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@fandago: Ε ναι αλλά το θέμα είναι ότι θέλουμε να χρησιμοποείται το σύστημα αξιολόγησης :P
Πάντως όσον αφορά αυτό που λες... Γιατί να θέλει κάποιος να βρει θέματα με αξιολόγηση 1 πχ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από περιέργεια. Υπάρχουν πολλοί περίεργοι εκεί έξω. Να δεις τι θέμα, μπορεί να έκανε πολλά άτομα να το βαθμολογήσουν τόσο χαμηλά.

Ακόμα και για 1 αστέρι να μην ενδιαφέρεται, νομίζω ότι ένα Link κάπου με τα καλύτερα βαθμολογημένα θέματα, μόνο καλό μπορεί να κάνει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μμμ, δεν βρίσκω που μπορούμε να προτείνουμε sites...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μμμ, δεν βρίσκω που μπορούμε να προτείνουμε sites...:worry:
Η κατηγορία Links δεν είναι έτοιμη ακόμα, όπως πχ η Gallery. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα υπομνήματα μήπως θα ήταν καλύτερα να έχουν ενα διαφορετικο χρωμα σαν φόντο(ή λιγο πιο σκούρο απο αυτό που ειναι τωρα) αντι το βελακι;Σαν ιδεα το βελάκι ειναι πρωτοτυπο, αλλα επειδη συνήθως είναι φορτωμενη εκεινη η μερια με τη βαθμολογία του θέματος και με το αν υπάρχουν επισυναπτόμενα, το κανει λιγο δυσδιάκριτο.



//Επίσης επειδη το εχω απορία,τα παρομοια θεματα κατω απο ενα θεμα με ποια λογικη μπαινουν.Εχω συναντησει μερικα που δεν εχουν καμια σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνούν και άλλοι σε αυτό που λέει ο Bill για τα υπομνήματα;

Όσον αφορά τα παρόμοια θέματα, δεν έχω γράψει εγώ τον αλγόριθμο, ούτε έχει τύχει να χρειαστεί να εξετάσω πως ακριβώς λειτουργεί. Πάντως απ'όσο έχω καταλάβει, παίζει αρκετό ρόλο ο τίτλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι θα ήταν καλό αυτό που πρότεινε ο Bill. Μάλιστα αν όχι να γίνει άλλο χρώμα, θα μπορούσε να διατηρήσει το χρώμα με ένα ελαφρύ pattern, ώστε να ξεχωρίζει ότι έχει λόγο που είναι πρώτο πάντα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμφωνούν και άλλοι σε αυτό που λέει ο Bill για τα υπομνήματα;
Ναι, εγώ. :P



Εμένα με βόλευε το ξεχωριστό φόντο που είχε στο rebirth theme. Το βελάκι δεν είναι τόσο... χτυπητό στο μάτι οπότε.... θα βοήθαγε το φόντο. :)



Ελπίζω να μην μεγαλώσεις τα βελάκια, ε; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν είναι βελάκι, αλλά μολύβι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ερώτηξις: Γιατί θα έπρεπε να είναι εμφανή στο μάτι τα υπομνήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γιατί έχουν κάποιο λόγο που είναι υπομνήματα ο οποίος συνήθως είναι να τους δώσουμε προσοχή. Με το βελάκι δεν πετυχαίνεται τόσο αυτό... νομίζω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν εγω τωρα πεταχτω σαν και μην πω σαν τι, και σας πω οτι δεν εχω καταλαβει για τι βελακια και μολυβακια μιλατε....σημαινει κατι και θα πρεπε να ανησυχω?!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εαν εγω τωρα πεταχτω σαν και μην πω σαν τι, και σας πω οτι δεν εχω καταλαβει για τι βελακια και μολυβακια μιλατε....σημαινει κατι και θα πρεπε να ανησυχω?!:redface:
Λογικό να μην κατάλαβες, αφού πέταξα την βλακεία μου για το μολύβι
Αν μπεις σε μια κατηγορία θα δεις ότι τα πρώτα θέματα έχουν ένα κόκκινο βελάκι. Αυτό σημαίνει ότι είναι sticky
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top